Jump to content

Dünyada ilk sünnet olan

Recommended Posts

İbrahim as. dır. 80 yaşında balta ile olmuştur.

İbrahim Aleyhisselâmın; Amalikalılarla yaptığı savaşta, iki taraftan pek çok ölenler olup kendi adamlarını gömmek için tanıyamadığından, Müslümanlık alâmeti olmak üzere sünnetle emrolunduğu da, rivayet edilir.

Sitelerde Paylaş

oha.

İbrahim Aleyhisselâmın; Amalikalılarla yaptığı savaşta, iki taraftan pek çok ölenler olup kendi adamlarını gömmek için tanıyamadığından, Müslümanlık alâmeti olmak üzere sünnetle emrolunduğu da, rivayet edilir.

yok deve.

Sitelerde Paylaş

Nasil yapildi acaba.. birisi uc deriyi tutup cekip bir yuzeyin uzerinde tutarken digeri baltayi mi indirdi acaba?

Bu arada bunu "Amerikalilar" okudum :)

Hakkaten bu kutsal adamlar Amerikanin varligini neden bilmiyorlar di? Cinler alemini falan biliyorlardi ama..

Sitelerde Paylaş

gömmek için açıp çüklerine bakacaklarına, bir dövme gibi bir şey yapsalar ya da bir işaret taşısalarmış; daha mantıklı gibi.

bir de balta! ne kesiyorsun, ağaç mı?

tarihinde crossfox tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İbrahim aleyhisselam denen zat Hammurabiden başkası değildir.

Tabi bu benim teorim

İncelemek isteyen olursa tavanarasında Ebla Tabletlerinin sonlarına bakabilir.tavanarasında.

Ben bu peygamberlerin gerçekte Semitik halkların önderleri olduğunu düşünüyorum

Sitelerde Paylaş

mısırda amon-ra rahipleri ilk zamanlar ayinler düzenleyip aralarından birini galeyana getirip kökten sex organlarını adamın keserler tanrılara sunarlarmış. artık garibanın da tahtalı köyü boyladığını düşünebilirsiniz. daha sonra bu işi yumuşatıp sadece biraz deri kesmeye başlamışlar , bunu da halka yaymışlar. yahudiler mısırda yaşadıkları zamanlarda son hali kendilerine adapte etmişler. mısırdan kovulduklarnda bu adeti orta doğuya getirmişler.

Sitelerde Paylaş

Cübbeli, Allah iyiliğini versin.

Hiç aklımıza gelmeyen bir sürü şeyi düşünme ve bulma fırsatı veriyorsun bize.

İslam aleminde erkeklerin neden kadınları kapatıp kapatıp eve istiflediklerinin nedenlerinden biri daha.

Bu deli saçmalarına inanan zavallı Araplar bütün ilkel yöntemlerle sünnet ettiriliyorlardı. Çoğunluk hala öyle aslında.

Doğal olarak da seksüel işlerlikleri sekteye uğruyordu.

Erken boşalma, ereksiyon zorluğu ve iktidarsızlık..

Bu adam ya gider çoluk çocuğa sulanır, ya da kendi eksikliğini evlendiği karısına yükleyip onu suçlar.

"Bana yetmiyorsun, beni uyarmıyorsun"

Sonra gider yeni bir hatun daha alır. O da olmaz, bir tane daha..

Tabii dışarıda başka erkekler dolaşıyor ve her biri kendisine rakip.

Kadınlar da zaten kocasız(!) ve çoğu çok genç.

Yapılacak en güzel şey, kadına çuvalı geçirip eve hapsetmek.

Sağol Cübbeli. Allah razı olsun. Bu ilginç detayı bize hatırlattığın için...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...