Jump to content

1 Mayıs

Recommended Posts

• İleti 223
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

meydanlarda insanlar yanyanaydı.. kimse ırkını milleyetini sormadı kimseye..

ama biz kalmış kürt hakını suçlayacak herseyi yapıyoruz..

sankı bi düşünceyi paylaşmak için yaşamakmı gerekir..egenin illa kürtmü olması lazım

düşüncelerinden dolayı bölücü olmaması gerektiği gibi kürttte olması gerekmiyo...

nasıl bi mantık bu...

Sitelerde Paylaş
Aslında bu bayram işçinin umrunda değil..

Bayramdan pay çıkaranlar ;

Komunist anarşist gruplar

Kürtçü bölücü gruplar

Kürtçü sözde aydınlar

Yoksa kimseye bir faydası yok.. <_<

Polis müdahale etmediği sürece işçi grupları ve sendikaların olay çıkarmadığı görüldü, bu zamana kadar koparılan gürültü boşunaymış. Fakat polisin 1 Mayıs'ı sabote etmeye çalışan gruplara karşı daha farklı ve etkili önlem alması gerekiyor. İşçilerin arasına karışan grupların nasıl ayıklanacağını kestimek de zor:-)

Sitelerde Paylaş

:lol: Yurdum insanın pataolojik ruh halleri

efendim neymiş mallara zarar verilmiş El-Tayyip'in dediği gibi ''sevsinler sizi''...

Bu ülke yıllardır soyulup soğana çevrilir, türlü zenginlikleri talan edilir ses çıkarmazlar oradan sökülmüş 2 tane arnavut kaldırımı için cenaze töreni düzenleme moduna girilir...(kaldırımlar zaten malumunuz sürekli yenilenir)

ha bunlar tabiiki istenmeyen görüntüler ama polisi hiç sevmeyen yurdum insanının bu pataolojik halleri beni çok daha fazla üzüyor..

Sanki bizler İsviçre'de yaşıyoruz, her şey mükemmel 3-5 tane servet düşmanı anarşik çıkıyor kahraman sevgi dolu polisimize taş atıyor..

İçinizdeki polis sevginizi bilmesek yutacaz...

ergeç her ölümlü Türkiye vatandaşı bir polis hışmını tadacaktır....onu tattığınızda size kıkır kıkır gülmüş olacağız...

Sitelerde Paylaş
Polis müdahale etmediği sürece işçi grupları ve sendikaların olay çıkarmadığı görüldü, bu zamana kadar koparılan gürültü boşunaymış. Fakat polisin 1 Mayıs'ı sabote etmeye çalışan gruplara karşı daha farklı ve etkili önlem alması gerekiyor. İşçilerin arasına karışan grupların nasıl ayıklanacağını kestimek de zor:-)

Kortejlerin kurulmasına izin verilse güvenlik şeritleri, önlükler, şapkalar ve bayraklarla örgütler birbirlerinden ayrılır. Hangi grubun ne yaptığı gözler önünde olur. Gruplardan/örgütlerden biri provakatif bir şey yaptığında güvenlik şeritleri kendi kortejlerinin etrafında bariyer oluşturur, provakatörler ile temas kesilir, polisin nereye müdahale edeceği de anlaşılmış olur.

Polis zaten bunun için kortejlerin kurulmasına, kalabalıkların toplanmasına müsade etmiyor. Sonra da basında işçiler olaylar çıkarıyormuş gibi bir izlenim uyandırılmaya çalışılıyor.

Denemesi bedava. Buradan üfürenler büzükleri yiyorlarsa 1 Mayıs'ta bir yarım saatlerini işçilerle beraber harcasınlar da neyle karşı karşıya bırakıldıklarını, kimlerin vandallık yaptıklarını falan görsünler.

Sitelerde Paylaş
:lol: Yurdum insanın pataolojik ruh halleri

efendim neymiş mallara zarar verilmiş El-Tayyip'in dediği gibi ''sevsinler sizi''...

Bu ülke yıllardır soyulup soğana çevrilir, türlü zenginlikleri talan edilir ses çıkarmazlar oradan sökülmüş 2 tane arnavut kaldırımı için cenaze töreni düzenleme moduna girilir...(kaldırımlar zaten malumunuz sürekli yenilenir)

ha bunlar tabiiki istenmeyen görüntüler ama polisi hiç sevmeyen yurdum insanının bu pataolojik halleri beni çok daha fazla üzüyor..

Sanki bizler İsviçre'de yaşıyoruz, her şey mükemmel 3-5 tane servet düşmanı anarşik çıkıyor kahraman sevgi dolu polisimize taş atıyor..

İçinizdeki polis sevginizi bilmesek yutacaz...

ergeç her ölümlü Türkiye vatandaşı bir polis hışmını tadacaktır....onu tattığınızda size kıkır kıkır gülmüş olacağız...

polislerin bazen hayvan gibi davrandığı doğru ama size kaldırım taşlarını söküp atan bir gruba karşı ne yapılmasını öneriyorsunuz ?

Sitelerde Paylaş
meydanlarda insanlar yanyanaydı.. kimse ırkını milleyetini sormadı kimseye..

ama biz kalmış kürt hakını suçlayacak herseyi yapıyoruz..

sankı bi düşünceyi paylaşmak için yaşamakmı gerekir..egenin illa kürtmü olması lazım

düşüncelerinden dolayı bölücü olmaması gerektiği gibi kürttte olması gerekmiyo...

nasıl bi mantık bu...

beyni çalışan normal bir türk gidip de katil apo için eylem yapmaz.katil savunucuları..

Sitelerde Paylaş

Neymiş marjinal gruplar Disk ile birlikte Taksim'e çıkmadığı için orda sorun çıkmadı...Yalana bak...O kortejin içinde devletin marjinal dediği, sürekli bürolarını bastığı, sürekli gözaltına aldığı gruplar mevcuttu...Bir siyasi oluşumun yarısı Disk ile taksime çıkarken aynı oluşumun bir tarafı aşağıda kaldığı için polis barikatını yıkıp taksime çıkmaya çalısıyordu...Taksim meydanında eylem yapan örgütlerin bazı üyeleri taksime cıkarılmadıgı için çatışma çıkmıştır...yani izin verilse taksimdeki gibi hiçbir olay olmadan 1 Mayıs kutlanırdı...

Yer su evet vandalizm var ama polisin vandalizmi...yukarda madde madde birebir gördüklerimi yazdım ve bu yapılanlara karşı bir tepkiydi

goddess sana ancak :D böyle gülüyorum...

tarihinde minton tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Bizim alaturka "solcularimiz" ayni dinciler gibidir. Insani sosyalizmden de soguturlar.

Sadece solculugu degil, alaturka insanimiz her turlu ithal akimi alir, bok eder.

Bu kadar moktan laflar ettiğinize göre sizde alafranga takılıyorsunuz galiba...
Sitelerde Paylaş
beyni çalışan normal bir türk gidip de katil apo için eylem yapmaz.katil savunucuları..

aynı yolla pekala senin beynininde çalışmadığı idda edilebilir

:D :D ++++++

ne zaman polislerin kaldıımda kalmış yaralı watandaşların üzerinden geçmediği/geçerken tekme sawurmadığı bir 1 mayıs yaşayabiliriz

düşünmekten wazgeçince mi?????

Sitelerde Paylaş
insanların evlerinde huzursuz olmasını sağlıyorsunuz.

Bir gün boyunca çıkardığınız rezilliklerden çıkan tek sonuç ise karmaşa...

Bayramı rezalete, kargaşaya, isyan ortamına sürükleyen polisler değil sizlersiniz.

Hiçbir polis 1 mayısta durduk yere evinizin kapısını çalıp copu kafanıza vurmaz.

Bu görüntülerne rağmen hala huzurunuz kaçmıyor mu. Buna rezillik diyemiyorsanız sizin rezillik anlayışınızı gözden geçirmeniz gerekecek.. Buyrun allayıp pulladığınız polis...

http://videogaleri.hurriyet.com.tr/Video.a...=5&vid=3331

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...