Jump to content

Bugüne kadar ateistler hep İslamı eleştirdi ama

Recommended Posts

• İleti 114
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

çözüm üreten olmadı. Şimdi ateistler için çözüm üretme zamanı. Buyrun; ilk örneği ben vereyim ve doğrusunu siz bulun. Savaş çıktı ve Türkiye'deki erkeklerin 4 te 3 ü şehit oldu. Kalan dullara siz olsanız nasıl bir hüküm koyardınız.

vay sapık cüpüş.mümkün olsa bu savaşı sen çıkarırsın.

Sitelerde Paylaş
çözüm üreten olmadı. Şimdi ateistler için çözüm üretme zamanı. Buyrun; ilk örneği ben vereyim ve doğrusunu siz bulun. Savaş çıktı ve Türkiye'deki erkeklerin 4 te 3 ü şehit oldu. Kalan dullara siz olsanız nasıl bir hüküm koyardınız.

kalan dullarla sevısmemız mı lazım

ben cok kadın gordum kocası oldukten sonnra sadece cocuklarına bakan yada bırdaha evlenmeyen

Sitelerde Paylaş

Varsayalım ki yalnız kadınlarda görülen öldürücü bir hastalık peyda oldu,çözümün ne bu durumda cüpüşcüüm?

Hanımını birkaç erkekle daha paylaşmayacaksan "yok efenim savaş çıkarsa da erkekler ölürse de bilmem ne.."

diyerek aynı şeyi karşı cinsten bekleme lüksün yoktur!!!Herhangi bir durumda erkeğin yani kendisinin birden fazla

hanımla evlenmesini normal gören ve buna anlayış göstermesini karşı cinsten bekleyen adam,benzer durumda karısını

başka erkeklerin koynuna bırakabileceğini kabul eden adamdır....Tebrikler Cüpüş....:)

Sitelerde Paylaş

Bu durumun isteyenler için çok eşliliğe izin vermekten başka çözümü yoktur. Durum kendi haline bırakılırsa toplum dejenere olur. Olmaz demeyin. Ciddi olarak bu böyledir.

Sitelerde Paylaş

Bunun ilginç bir örneği var..

Almanya..

İkinci dünya savaşında Alman erkeklerinin çoğu öldü. Almanlar erkek çocukları bile savaşa sürdü...

Almanlar bu sorunlarını nasıl çözdülerse, Türk'ler de öyle çözerler..

Değil mi? Cübbeli kardesim.

Sen de böyle önemli ve özgün sorunlara değinmekten çok hoşlanıyorsun.

Peki ya bir hastalık Müslüman kadınların dörtte üçünü yok ederse ne olacak.

Bütün Müslüman erkekler gay mi olacak..

keeeeeeeeeeh keh kehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Sitelerde Paylaş
Cübbeli ve bağlantı eşlerini başka birileriyle paylaşabileceklerini kabul ettiler!!!Flaş flaş flaş!!!!!

İsteyenler için dedim. Hem sen böyle bir durumda napardın? Ben muhtemelen bekar kalmayı yeğlerdim. Çünkü eşini paylaşmak zorunda kalacaksın muhtemelen. Ama diyelim sen böyle bir durumdasın ve eski zamandasın. Üstelik bir çocuk sahibi olmayı çok istiyorsun. Napardın?

Sitelerde Paylaş

Cüppeli,

Senin dediğin gibi bir şey olsa çözümü biz değil, bizi o kadar perişan edecek kadar yenebilmiş her kimse o sunar. Çünkü erkeklerin 3/4'ünün savaşta ölmüş olması, bizim zaten ülkenin tamamını kaybettiğimiz anlamına denktir. Ve zaten dünyada böyle bir şey görülmemiştir. O derece büyük bir yenilgi alma ihtimali olan ülkeler zaten ya baştan teslim olur yada tıpkı bizim kurtuluş savaşında olduğu gibi kadınlı erkekli savaşa katılır. Bunun neticesinde ise kadın-erkek nüfusunda önemli bir değişiklik olmamış olur.

Fakat sen "mucizevi bir şekilde böyle bir şey olsa diyorsan" onun da çözümü gayet basit. Putun kurallarını meşru ilan edip, putun tavsip etmediği cinsel ilişkileri gayrı meşru sayıp da, "başımıza taş yağacak, ne ahlak kaldı, ne namus" diyenleri İran'a kadar bir kovalarsın, ardından da İran'dan geri dönemesinler diyerek İran'la sınır kapılarını da sonsuza kadar kapatırsın mesele hallolur. Böylece kendine özel erkek bulamayan kadın en azından cinsel ihtiyaçlarını kimseden çekinmeden giderebilmiş olur. Çocuk mu ister? "Benim putun şartlarını yerine getirmeden yapılan çocuk gayrımeşrudur" diyenleri zaten İran'a postalamış olacağımız için, o konuda da problem çıkmaz.

Bütün bunların yanında; sizin put sadece savaş durumunda değil, savaş yokken de 4 kadına müsade vermiş. Dolayısıyla savaşı öne sürüp bahane yapan sen olduğuna göre, hesap vermesi gereken de biz değil sensin aslında.

Saygılar,sevgiler.

Sitelerde Paylaş
Bunun ilginç bir örneği var..

Almanya..

İkinci dünya savaşında Alman erkeklerinin çoğu öldü. Almanlar erkek çocukları bile savaşa sürdü...

Almanlar bu sorunlarını nasıl çözdülerse, Türk'ler de öyle çözerler..

Değil mi? Cübbeli kardesim.

Sen de böyle önemli ve özgün sorunlara değinmekten çok hoşlanıyorsun.

Peki ya bir hastalık Müslüman kadınların dörtte üçünü yok ederse ne olacak.

Bütün Müslüman erkekler gay mi olacak..

keeeeeeeeeeh keh kehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

İyi ama dünya tarihinde hiç böyle birşey olmamıştır. Yani kadın nüfusun azlığı hiç olmamıştır. Allah demek ki bir kural koyuyor ama gereğinide yapıyor.

tarihinde baglanti tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kalan dullar hakkında bir hüküm verme hakkını nerden alıyorsun cübbeli?? o kadınların kendisine sorman gerekmez mi?? bakalım ne diyorlar, ne düşünüyorlar, ne istiyorlar?? senin yapabileceğin tek şey onlara hayatlarını sürdürmede bir toplum olarak yardımcı olmandır, maddi ve manevi destek olmaktır; ama senin aklına başka şeyler geliyor tabi; o kadar dul kadın var, aranızda paylaşırsınız değil mi?? şimdiden ellerini ovuşturuyorsun değil mi?? sapık senii....

Sitelerde Paylaş
İyi ama dünya tarihinde hiç böyle birşey olmamıştır. Yani kadın nüfusun azlığı hiç olmamıştır. Allah demek ki bir kural koyarken gereğinide yapıyor.

o allahın gerekenı yaptıgından degıldır

kadınların tarıh boyunca savaslara katılmamasındandır

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...