Jump to content

Bugüne kadar ateistler hep İslamı eleştirdi ama

Recommended Posts

• İleti 114
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Bence tek eşliliğin ne ahlak nede bilimle zerre ilgisi olamaz.

Sadece siz bu çağ'da yaşadığınız için garip bakıyorsunuz.

Ama erkek değil'de kadın'ın 4 kişi ile evlenmesi gerek bilimsel gerek ahlaksal problemler doğurur.

Bilimsel olarak çocuğun babası belirlenemez.Ahlaksal olarakta ortaya bir piç çıkar.

Bugün bilim dahi dna testlerinde %100 sonuç veremiyor.

o testler neden %100 sonuç vermiyor biliyormusun.

senin hiç mitokondri denen bi organelden haberin var mı???????

tarihinde analiz tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
çözüm üreten olmadı. Şimdi ateistler için çözüm üretme zamanı. Buyrun; ilk örneği ben vereyim ve doğrusunu siz bulun. Savaş çıktı ve Türkiye'deki erkeklerin 4 te 3 ü şehit oldu. Kalan dullara siz olsanız nasıl bir hüküm koyardınız.

Eger bir savas olur ulkedeki erkeklerin 3/4 u ölürse:

Ikinci Dunya savasi sonrasi Almanyada nasil hukumler kondu ise onun aynisini koyardim.

Boylece erkeklerin cogunun öldüğü ,artik son aylarda coluk cocugun savastigi,butun altyapisinin fabrikalarin yikildigi bir ulkeden tekrar 40 yil icerisinde avrupanin en buyuk, dunyanin da 2. enbuyuk ekonomisini olusturur tum vatandaslarima adam gibi egitim saglik hizmeti verirdim.buyuk bir egitim kampanyasi baslatir erkek ve kiz cocuklarinin hepsini esit egitirdim. Boylece 2000 yilinda dogan bir cocuk egitimini alir, istedigi sporu yapar, universiteye gelmeden yetenekleri belirlenmis olur , isterse yuksek ogrenimini gorur insan bir yasardi.Boylece olusturdugum devlet degil kendini tum avrupayi kurtarir, avrupa birligini kurar ve avrupa birliginin en buyuk siyasi ve ekonomik gucu olurdu.Boylece diger devletler gibi avrupa birliginden para dilenmez aksine ben para verir milleti getirir 2 kurus icin yalvartirdim. Kim kimi opecek bir erkek kac kadini opecek hesabi yapmak yerine kac cocuk egitilecek, kac hastane kurulacak, olmayan insan gucunu en verimli ne sekilde degerlendirebilirim in hesabini yapardim.

Ne yapmazdim onu soyleyeyim.

1 adama 4 kari verip 5 kisilik calisma gucunu 1 e indirmezdim. 1 kisi calisip ulkede 5 kisi tuketmezdim. Nufusun yarisini is gucunden uzak tutmazdim.Kiz ve erkek cocuklarina farkli egitimler vermezdim.Kucucuk cocuklari yaraticiliklarini gelistirecek resim,muzik,spor, bilim kurslari yerine 1400 yil once yazilmis bir kitabi anlamadan ezberlemeleri icin kuran kurslarina gondermezdim.

Bir savas olup erkeklerin 4 te 3 u olseydi bunlari yapar ve bunlari yapmazdim.

Sen de simdi benim soruma cevap ver:

Tarihte hangi savasta musluman erkeklerin 3/4 u ölmüştür de 1 erkeğe 4 kadın düşmüştür?

Tarihin herhangi bir döneminde kadın erkek oranı müslümanlarda 1/2 bile olmuşmudur?

Sitelerde Paylaş
çözüm üreten olmadı. Şimdi ateistler için çözüm üretme zamanı. Buyrun; ilk örneği ben vereyim ve doğrusunu siz bulun. Savaş çıktı ve Türkiye'deki erkeklerin 4 te 3 ü şehit oldu. Kalan dullara siz olsanız nasıl bir hüküm koyardınız.

ben üzerime düşeni yapıp bir 1000 tanesini falan alabilirim.

Sitelerde Paylaş

Erkek kıtlığı varsa resmi evliliği kaldırırım. Çünkü kocası olan var olmayan var. Biri yer biri bakar kıyamet ondan kopar demişler. Herkesin eşitçe ''yemesi'' lazım. Az sayıdaki adamı ortaklaşa kullanırdık artık. :)

Nüfusun devamı için ise sperm bankası diye birşey var. Savaş öncesinde, sonrasına önlem olarak iyice stoklamak lazım. :)

Bu arada biz de dinci müslümanlara soralım: Savaşta erkeklerinin büyük bölümü yok olmuş bir toplumda çalışma hayatına kadınların da katılmasına izin vermemeye devam eder miydiniz? İzin vermemeye ve kadını eve tıkmaya devam ederseniz, ekonomi nasıl işleyecek? Peki çarşafla çalışmak zor olmaz mı? O halde çarşafı da mı çıkaracaksınız?

tarihinde Freddie tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

desene vatan elden giti , savasanlar Müslüman(Aleviler dahil) erkekler olcak herzamanki gibi , Ateistlerde korkudan yerlerinden kipirdamazlar Türkiye bunlarmi kalcak yani .

baksana atesit arkadaslar hesaplamislar bile

Sitelerde Paylaş
Erkek kıtlığı varsa resmi evliliği kaldırırım. Çünkü kocası olan var olmayan var. Biri yer biri bakar kıyamet ondan kopar demişler. Herkesin eşitçe ''yemesi'' lazım. Az sayıdaki adamı ortaklaşa kullanırdık artık. :)

Nüfusun devamı için ise sperm bankası diye birşey var. Savaş öncesi, sonrasına önlem olarak iyice stoklamak lazım. :)

Bu arada biz de dinci müslümanlara soralım: Savaşta erkeklerinin büyük bölümü yok olmuş bir toplumda çalışma hayatına kadınların da katılmasına izin vermemeye devam eder miydiniz?

İşte komünistler hep böyle; erkekleri 'ortaklaştıracaklarmış', bizi mal kabul ediolar. :)

Sitelerde Paylaş
İşte komünistler hep böyle; erkekleri 'ortaklaştıracaklarmış', bizi mal kabul ediolar. :)

Ortaklaşa derken, yani elbette kimse bir ilişkiye zorlanamaz; resmi evliliği kaldırıp serbest ilişkiyi getirmek lazım anlamında söylemiştim. Bu serbestlik içinde isteyen istediğini yapar. Zaten erkekler azalacağı için değeri artacaktır, bu yüzden eğer resmi evlilik serbest olsaydı bir erkeği kapmak için bir hayli servet harcamak gerekirdi ve asıl bu durum erkekleri metalaştırırdı herhalde. :)

Sitelerde Paylaş

Erkekler azalınca niye değerleri artıyor? Arz-talep mi yani Freddie? Bence bir insanın değeri anasının babasının onu yaparken harcadığı emekle ölçülür. :p

Sitelerde Paylaş
Erkekler azalınca niye değerleri artıyor? Arz-talep mi yani Freddie? Bence bir insanın değeri anasının babasının onu yaparken harcadığı emekle ölçülür. :p

Evet, yalnız ön sevişme 'üretken-olmayan emek' türü, bunu da belirtmek lazım. Hatta kaynağı 'üretim alanı' yerine, 'dolaşım alanı' bilem olabilü :p

Sitelerde Paylaş

İşte arz-talep ortaya çıkıp da adamlar metalaşmasın diye resmi evliliği kaldırmayı önerdim ya zaten. :)

Ama yine de az bulundukları için çok kıymetli olacaklardır, bu yüzden ya bir an evvel bollaştırmak ya da tümden yok edip kurtulmuk lazım. (Bırrr!!!) :)

Sitelerde Paylaş
İşte arz-talep ortaya çıkıp da adamlar metalaşmasın diye resmi evliliği kaldırmayı önerdim ya zaten. :)

Ama yine de az bulundukları için çok kıymetli olacaklardır, bu yüzden ya bir an evvel bollaştırmak ya da tümden yok edip kurtulmuk lazım. (Bırrr!!!) :)

Olmazsa merkezden planlamalı erkek üretimini :)

Sitelerde Paylaş
Olmazsa merkezden planlamalı erkek üretimini :)

O merkezi planlamayı doğa kendisi yapıyor zaten, doğan kız ve oğlan bebeklerin sayısı arasında fazla fark olmuyor.

Eyvah! Böyle dedik diye artık doğayı da totaliterlikle suçlamaya başlayanlar çıkabilir. :)

Sitelerde Paylaş
O merkezi planlamayı doğa kendisi yapıyor zaten, doğan kız ve oğlan bebeklerin sayısı arasında fazla fark olmuyor.

Böyle dedik diye artık doğayı da totaliterlikle suçlayanlar çıkabilir. :)

Yok yok 'doğa' diye bişi yok aslında, herşey 'tarihsel' :)

Sitelerde Paylaş
Yok yok 'doğa' diye bişi yok aslında, herşey 'tarihsel' :)

Tarihi, doğadan ne kadar soyutlayabiliriz?

Bu arada erkeğin değerinin düşmesi için erkek üretiminin bollaştırılması lazım dedim ama sen beni ekonomik indirgemecilikle suçlamadın. Hayret! :)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...