Jump to content

Devrimci Karargah: Yılmazkaya Merkez Komuta üyesiydi

Recommended Posts

• İleti 94
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

o bahsettiğin 17500 kürt Türkiyeden toprak kapma sevdalısı dağda bayırda askerin yoluna mayın koyan oksijen israfı pkk'lı teröristler olmasın sakın

Bir bok bilmiyorsun. Kontrgerilla diye bir şey duydun mu? Köylüleri terörist diye öldürmek ne zamandan beri meşru oldu?

Sitelerde Paylaş
Bir bok bilmiyorsun. Kontrgerilla diye bir şey duydun mu? Köylüleri terörist diye öldürmek ne zamandan beri meşru oldu?

asıl sen bir bok bilmiyorsun müptezel terörist, bahsettiğin köylüler gündüz çiftçi gece teröristti ki halada öyleler

Sitelerde Paylaş
asıl sen bir bok bilmiyorsun müptezel terörist, bahsettiğin köylüler gündüz çiftçi gece teröristti ki halada öyleler

Ulan o köylü dediklerin gece gündüz koruculuk yapıp halkını savunuyor mal. Çok seviyorsan halkını gel buraya seni korucu yapalım. Varsa sende o büzük gel, söz veriyorum korucu yapılacaksın; ama siz lafta mangalda kül bırakmayıp annenizin etekleri altına saklanmayı bilirsiniz...

Sitelerde Paylaş
Ulan o köylü dediklerin gece gündüz koruculuk yapıp halkını savunuyor mal.

Korucuların halkı kimden koruyor lan lümpen TSK'dan mı?korucu sisteminin yanlış olduğu çoğunun pkklı olduğu zaten ortada,pkkyla mücadele eden korucuların çoğuda vatanını çok sevdiği için değil para ve silah için koruculuk yapıyor yediği çanağa Tüküren halkçı ayağına Türk düşmanlığı yapan oksijen israfı

Çok seviyorsan halkını gel buraya seni korucu yapalım. Varsa sende o büzük gel, söz veriyorum korucu yapılacaksın; ama siz lafta mangalda kül bırakmayıp annenizin etekleri altına saklanmayı bilirsiniz...

de get işine malak herif ben mi savunacam kürtleri,senin gibi vatansız kırolarda anca monitör krşısından bölücülük yaparlar asıl sende varsa o makat ,tatlı ananın kasığının arasına saklanıcağına sokaklarda savun görüşlerinide o gizliden gizliye nefret ettiğin Türkler şemalini değiştiriversin,hadi gazla

Sitelerde Paylaş
Korucuların halkı kimden koruyor lan lümpen TSK'dan mı?korucu sisteminin yanlış olduğu çoğunun pkklı olduğu zaten ortada,pkkyla mücadele eden korucuların çoğuda vatanını çok sevdiği için değil para ve silah için koruculuk yapıyor yediği çanağa Tüküren halkçı ayağına Türk düşmanlığı yapan oksijen israfı

de get işine malak herif ben mi savunacam kürtleri,senin gibi vatansız kırolarda anca monitör krşısından bölücülük yaparlar asıl sende varsa o makat ,tatlı ananın kasığının arasına saklanıcağına sokaklarda savun görüşlerinide o gizliden gizliye nefret ettiğin Türkler şemalini değiştiriversin,hadi gazla

Kes lan kes. Birşey bilmiyorsun madem, çeneni kapa da adam zannetsinler seni. İşin gücün klavye artisliği. Vatanı bölmeye çalışıyormuşum.

Dün gece Türkiye'yi 8'e böldüm. Bir tane de Apachi devleti kurdum. Vatanseverlikten kastın senin gibi kas kafalılıksa kimse senin kadar vatansever olamaz. Türkiye Halklarının mücadelesi adına sömürüye biz sosyalistler kadar baş kaldıran kimse olmamıştır. Asıl vatansever ve Türkiye Cumhuriyeti'nin savunucusu bizleriz.

Siz gidip çindeki akrabalarınızla çin seddinde buluşun. Hadi, kaybol...

tarihinde Heteromanyaq tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Medya maymunu, üçbeş ırkçı faşist propagandayla öğrendiğin safsatalarla mı analiz yapıyorsun? Sizin o kazada ölen eski kafatasçı bile Amerikan çanağı yalamanın ne manaya geldiğini anladı, daha siz akıllanmadınız. Koruculardan PKKya yardım edenler olmuştur; ancak, bu adamların hepsi hamidiyeci aşiretlerden zaten; araştırsan çocuğunun dedeleri ermeni kasabıdır.

Hang türkler ? Polisin askerin arkasına yamanmış biravuç süzme faşo mu? Okullarda haraç kesen, birbirini soyan, çetecilik yapan serseriler mi?

Sitelerde Paylaş
Devrimci Karargah ve benzeri örgütler orducu sosyalizm tarzı bir yapılanma peşinde koşan yarı ulusalcı yarı Marksist hareketlerdir.

sevgili marcos,

bunlar çelişkili ifadeler. yarı ulusalcı/yarı marksist (mesela işçi partisi gibi) bir örgütün pkk'yle eylem birlikteliği ve sitelerindeki türkiye ve kürdistan benzeri ifadeleri nasıl açıklanabilir?

aslı şudur, bunlar da nereden yönetildiği belli olmayan (pkk gibi) kuklalar... böyle sürüyle örgüt var memleketimizde...

işte sol da bu yüzden birleşemez türkiyede (legal veya illegal olarak), birleşmemek üzere dizayn edilmişler adeta...

Sitelerde Paylaş

YA BIR YOL BULACAGIZ !

YADA BIR YOL ACACAGIZ..

sehit omgan mufrezesi ( DEVRIMCI-KARAGAH)..

PKK destekli bir orgut ve gorundugu gibi TESLIM OL! cagrilarina KALESNIKOF ile karsilik veriyorlar!

Yakin bir zamanda DEV-SOL , bedri yagan grubu ile birlestiler..

Bakalim ne Olacak ??

Sitelerde Paylaş
ege ve ezogelın ya ıyıkı geldınız ya nerdesınız

Kendini yalnız hissetme yoldaş. Burayı doldurmuş kapitalizmin ezik tüketicileri. Sanırsın hepsi holding sahibi..

Eleştirel yöntemle Ateizmi bulmayı başarmışlar ama aynı yöntemle "Milliyetçiliğin doğmatikliğini" sorgulamaya vakitleri kalmamış.

Sitelerde Paylaş
ege ve ezogelın ya ıyıkı geldınız ya nerdesınız

SLM seyit , nasilsin ??

Bak hala sakal traji olmamissin :)

Sitelerde Paylaş
Siz gidip çindeki akrabalarınızla çin seddinde buluşun. Hadi, kaybol...

Ben Türküm aslanım anadoludan çine kadar onlarca devlet kurdu benim atalarım bu topraklarda babalar gibide hakkım var asıl sen defol git zağrosun mağaralarınada o aşağlık evrimleşmemiş kabile hayatını devam ettir.Ha Ulu Önderin sözüne gönderme yaparak kaç paralık vatansever olduğunuda kanıtladın aşağlık çapulcu.

Medya maymunu, üçbeş ırkçı faşist propagandayla öğrendiğin safsatalarla mı analiz yapıyorsun? Sizin o kazada ölen eski kafatasçı bile Amerikan çanağı yalamanın ne manaya geldiğini anladı, daha siz akıllanmadınız.

bizden kimsenin amerikan çanağı yaladığı yok ama sizin gibi bir zamanların rus yalakası komünist kürtleri şimdi ırakta conilere bacılarını pazarlıyor.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...