Jump to content

Devrimci Karargah: Yılmazkaya Merkez Komuta üyesiydi

Recommended Posts

o teröriste arkadaşım diyerek sen de terörist olduğunu itiraf ediyorsun yani . avatarına da apo piçini falan koy, aynı bok ne de olsa .

tarihinde mihver tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 94
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

yasamını yıtıren sıvıl yurtasımızın kımın kursunuyla oldugu bellı degıldır

yapılan acıklamada celıskılıydı ılk basta kaza kursunu dendı daha sonra yılmazkayanın kursunuyla oldugunu soyledı

kesin polıs kıllık olsun dıye vurmuştur.kürt falan dıye vurmuştur :fool: :crazy: :crazy:

Sitelerde Paylaş
o teröriste arkadaşım diyerek sen de terörist olduğunu itiraf ediyorsun yani . avatarına da apo piçini falan koy, aynı bok ne de olsa .

Asıl terörist sensin lan ırkçı faşist ...Gelmiş birde burda zırlıyor...

Sitelerde Paylaş
kesin polıs kıllık olsun dıye vurmuştur.kürt falan dıye vurmuştur :fool: :crazy: :crazy:

Kesin bir şey yok goddes...Hatta evde 3 kişi var dediler hatta isim bile verdiler ama evde tek kişi vardı...Yani daha acıklığa kavuşmadı...

Sitelerde Paylaş

Devrimci Karargah adı altında çıkan bu örgüt ne tuhaftırki makina kimyaya ait silahlara çok basit ulaşabiliyor.Bu örgütle bağlantılu olduğu iddia edilen bazı subaylar daha önce ergenokan davası kapsamında tutuklanmıştı.

Bostancı operasyonundan önce Gülen cemaati bu örgüte karşı sürekli bir karşı propaganda kampanyası başlatmış.Zaten keleşlerin patlayacağı ve cemaatin buna hazır olması gerektiğini Gülen 1 ay kadar önce dile getirmiştir.

Devrimci Karargah ve benzeri örgütler orducu sosyalizm tarzı bir yapılanma peşinde koşan yarı ulusalcı yarı Marksist hareketlerdir.

Hayatını kaybeden Militanın , polisin ve sivil vatandaşın toprağı bol olsun.Yakınlarının başı sağolsun.

Yaralılara da acil şifa dilerim.

Sitelerde Paylaş
..Tarih direnenlerin kanıyla yazılıyor...

Tarih mit'le yazılır kanla son bulur.

Nedir bu mitler ;

Tüm dinler tarihi

Tüm avrupa tarihi

Üstün aryan ırkı

Bolşevik İhtilali

gibi bir dolu mit ve akıllı insalara para kazandıran bir dolu aptal bulunur.Nedense bu mitleri yazanlarda hep yahudi olmasıda işin değişik bir boyutu.

Sitelerde Paylaş
Hadi ordan terörist pislik. Hem gelip sizi kesecez de sonra da "saygılarımla". Bir de saygı bekliyor.

Bir halt edemeyeceksiniz.

Cesaretin varsa bu geberen terörist gibi sen de yap birşeyler de polisimiz seni de tepelesin.

Halk düşmanlarını temizleyceklermiş. Halk düşmanı sizsiniz!

Sözüm ona liberal ve demokrat takılan şu pisliğin takındığı militarist ve faşist tutuma bakarmısınız...Polisimiz diyor ama Askeri darbeler bitsin diyor başka başlıklarda..

Bir anda Ceberrut devleti sever olmuş..

Liberalizmin ve liboşların omurgası yoktur arkadaşlar, bunlar sürüngenler cinsindendirler...hepsinde ahmet altan ahlakı vardır..fazlasını beklemeyin.

Sitelerde Paylaş
Kes sesini...Asıl capulcular sizlersiniz..Bu halkı 3 kez darbe postalıyla ezdiniz şimdi gelmiş burda halkçı filan kesiliyorsunuz...Bırakın bu ayakları yemezler...Sokaklarda terör estirenler sizlersiniz....Demogojide üstünüze yok...Zaten Faşizm demogojiden ibarettir denilir...Çokta yanlış değil.....Tarih direnenlerin kanıyla yazılıyor....Ölen o amir unutulacak ama bu devrimci arkadaşımızın adı uzun yıllar sonrada duyulacak....Boşuna gelip burda terane yapmayın....

kim ezmiş??kimi ezmiş?? solcu olmak katlıamları savunmak değildir :blink: kim savunmuş 12 eylülü hem??sen git hem atatürk başlığına ulus ne demek bana sormuştun git öğren cevap verdım.

Sitelerde Paylaş
kim ezmiş??kimi ezmiş?? solcu olmak katlıamları savunmak değildir :blink: kim savunmuş 12 eylülü hem??sen git hem atatürk başlığına ulus ne demek bana sormuştun git öğren cevap verdım.

Sana karşı değil mihver denilen zata karşılık söyledim o sözü...Darbeler bütün halkı ezip geçmiştir ve bu mihver denilen zatın geçmişi bu darbecilere şak şaklık yapan ama darbe bunlarında canını yakınca aglayıp zırlayan bizler sizin için öldürdük diyen insanlardır....Ulus devlet ile ilgili yazdığını görmedim,şimdi gördüm...Birazdan gidip bakarım yazdıklarına...

tarihinde minton tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

12 eylül cuntasından sonra Kenan Evrene fahri doktora ünvanı veren sefil şerefsizler ve REZİL YÖKÇÜLER kimse onlar savunmuş darbeyi...

Maraşta ve Çorumda alevi ve kürtlerin evlerini kimler işaretlediyse, kimler camilerden belediye hoparlörerinden provakasyon mesajları verdiyse...

Ceza evine tıkılan demokratlara ''ohhh bee, beter olsunlar'' diyenler kimlerse...

Hrant Dink'in ölüsünü bile milli hassasiyet tartışması yapanlar kimse...

Sözde 12 eylüle karşı olup da 12 eylülün tüm kurumlarını cansiperane savunanlar kimse...

Şimdinin liberali/özgürlükçüsü eskinin süzme faşist omurgasızları kimse...

Toplasan 300-500 militan devrimci için 180bin kişiyi hapse tıkan, işinden eden, yurtdışına sürenler kimse...

Terörle savaşıyoruz deyip 17500 kürdü faili meçhul edenler kimse...

Askerin önünde elpençe divan durup emir alanlar kimse...

ulusal çıkarlarımız, kırmızı çizgilerimiz diyerek babasını bile para etse satanlar kimse...

ya allah bismillah çekip satırları savuranlar sonra da ALLAH ALLAH diye ceplerini dolduran hortumcular kimse...

ONLAR DESTEKLEDİ DARBELERİ...

tarihinde AlbatrosS tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Forumun

%25 i devrimci kılıklı terör sempatizanı

%25 i 2 bilim dergisi okudum diye kendini bi bok sanan narsist kişilik bozukluğu olan kişiler

%25 i yobaz ötesi müslümanlar

%25 i de bu dangalaklar napıyor deyip uğrayıp geçenler.

Sitelerde Paylaş
Forumun

%25 i devrimci kılıklı terör sempatizanı

%25 i 2 bilim dergisi okudum diye kendini bi bok sanan narsist kişilik bozukluğu olan kişiler

%25 i yobaz ötesi müslümanlar

%25 i de bu dangalaklar napıyor deyip uğrayıp geçenler.

Bak iki TANE ULTRA MEGA LİBOŞ(BİRİ SAFİ AMERİKAN PARTİZANI); BENİM GÖRDÜĞÜM İKİ TANE SÜZME NEO HİTLER(HATTA HİTLER BİLE BUNLARDAN MASUM); VE BİR DE SEN GİBİ NE İDÜĞÜ BELİRSİZ KILIKSIZ BİRİ...

Sitelerde Paylaş

Kenan Evren'i savunan ateistlere Evren'den inciler:

İdam dinimizde de vardır.İncilde idamı kabül etmiştir.Allahın gönderdiği bu kitapta bu varda biz kendi kendimizemi kaldıracağız.

Sitelerde Paylaş
Kenan Evren'i savunan ateistlere Evren'den inciler:

İdam dinimizde de vardır.İncilde idamı kabül etmiştir.Allahın gönderdiği bu kitapta bu varda biz kendi kendimizemi kaldıracağız.

Evet hemde TRT'de yaptığı bir konuşmada milyonların önünde.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...