Jump to content

Vasiyet

Recommended Posts

Nereye gidiyon crow yav?

Burdaki sıkıcı liboşlarla zaman mı geçer.Senin espirilerinle yaşıyor forumun mizahı :)

Oha.

Sıkıcı liboş dediğin iki kişiyiz.

Bir tane liboş varsa ona karşılık 10 tane de komunist var. Sanki forumu istila etmiş olan bizmişiz gibi konuşuyorsun.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 201
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Vaaaaaayyy çektiği numaraya bak su crowun. Şart öne sürerek ayrılma talebide neyin nesi? Zavallılık sadece. Ya ben ya o diyerek nereye varacaksın acaba?

Kodoman, ne yapacaksın şimdi? Ben senden beni atmanı da beklerim. Sizin sağınız solunuz belli olmaz. Bu konuda hakka hukuka riayet etmeyebilirsiniz yani belli olmaz. Neyse buda bana çok önemli birşeyi göstermiş olur. Hadi bekliyorum napacaksınız bakalım şimdi?

crow, eğer forum yönetimi adil davranırsa sana cehennemin dibine kadar yolun var diyorum. Bu kadar kudurmuş olacağın aklıma gelmezdi. Oha be oha. Nefrete bak. Cevap verememenin çaresizliğine bak sen.

Bendende sana bir hediye. Kuduz aşısı. :D

tarihinde baglanti tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
thecrow gitmesin,onun yerine bağlantı forumdan atılsın,bundan daha mantıklı bir çözüm olacağını sanmıyorum.Lütfen bağlantıyı atın

Oylama yapalım. Ben de bağlantının gitmesi taraftarıyım. :p

tarihinde Heteromanyaq tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
thecrow gitmesin,onun yerine bağlantı forumdan atılsın,bundan daha mantıklı bir çözüm olacağını sanmıyorum.Lütfen bağlantıyı atın

Hayır, asla.

Crowun gitmesine ne kadar karşı isem, bağlantının da atılmasına o kadar karşıyım.

Sitelerde Paylaş
Oha.

Sıkıcı liboş dediğin iki kişiyiz.

Bir tane liboş varsa ona karşılık 10 tane de komunist var. Sanki forumu istila etmiş olan bizmişiz gibi konuşuyorsun.

Alınma be liboş :) Ben Crow komünist diye öyle dedim.

Yoksa iki tarafıda severim.. :)

Sitelerde Paylaş

Forum yönetimine müdahale edenleri de atıyorlarmış. Yeni çıkmış bu kural fırından taze taze. :D

tarihinde baglanti tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bu arada yorum yapan arkadaşlardan ricam, bu mesele forumun bağlantı veya benim etrafımda taraflaşması meselesi değil. Ateistforum kapsayıcı olmak namına ipleri biraz gevşek tutuyor. Forumun daha fazla insana ulaşması gerektiğini düşünüyorlar. Fakat bu gevşeklik forumun kalitesinin düşmesine neden oluyor bence. Forum çok sayıda insana ulaşsa da amacına ulaşamıyor. Yerimizde sayıyoruz. Bu forum yöneticilerinin inisiyatiflerinde olan bir karar. Kimse bu konu üzerinden başkalarına saldırmasın.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...