Jump to content

Vasiyet

Recommended Posts

• İleti 201
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

HY ve Nur yazılarıyla forumu boğma olayında haklısın.

Ama Bağlantı'ya da haksızlık etmiyelim. Kendisi bir teiste göre gayet zeki ve kaliteli yazıyor.

Forumu boğuyorsa hızlı yazdığından. Copy/paste yaptığından değil.

Sen ona bilimde evrimde biraz cahil olduğu için bozuldun belki. Ama zaten o konuları iyi bilse inkar etmezdi.

Ayrıca onun saldırgan tutumu var diyeceksen, ben de derim ki senin de aşşağı kalır yanın yok. Hakaretler karşılıklı uçuşuyor onla. Tek taraflı değil.

Yok ona tanınması gereken toleranslar tanındı. Zaten şu an pek çok insan iyi niyetinin bedelini ödüyor. Yapıcı olmaya çalışmak pek fayda vermedi. Zaten bu başlık ve üyeliğimi sonlandırma talebi de ani gelişen bir şey değil. Niyetim vardı. Hazır gidecekken şöyle adam akıllı rahatlayayım dedim o başlıkta rahatladım. :lol:

Sitelerde Paylaş
Merak etme isterlerse beni atacak bahaneyi kısa sürede bulurlar. crowuna kavuşursun tekrar. Ben sadece ateistlerin adaletini göreceğim bu olayda. Ne gidecek mişim? Bulmuşum böyle fırsatı gider miyim hiç? crow ettiği lafın altından nasıl kalkacak bakalım? He he. Çok eğlenceli. Sersem bana gün doğdu bu yaptığı ile. Bende nasıl ortalığı karıştırsam diyordum gene. :D

Başlıktan defolmanı istedim,forumdan değil.O da crow'a bayıldığımdan değil,istenmediğin yerlere cumburlop dalıp küçük beyninle konuşulan konuyu sabote etmeye uğraşmandan çok sıkıldım.

Sitelerde Paylaş
Merak etme isterlerse beni atacak bahaneyi kısa sürede bulurlar. crowuna kavuşursun tekrar. Ben sadece ateistlerin adaletini göreceğim bu olayda. Ne gidecek mişim? Bulmuşum böyle fırsatı gider miyim hiç? crow ettiği lafın altından nasıl kalkacak bakalım? He he. Çok eğlenceli. Sersem bana gün doğdu bu yaptığı ile. Bende nasıl ortalığı karıştırsam diyordum gene. :D

Bir daha forum yönetimini bu şekilde baskı altına almaya çalışırak, kararlarını etkilemeye çalışırsan kovulacağından hiç şüphen olmasın.

Şimdilik sadece bir günlük cezalandırıldın.

Sitelerde Paylaş

61. (Yaman bu numarayı sana vermek şimdi aklıma geldi. Koyu bir Trabzonspor taraftarı olarak 61. numara senindir.)

62. SirOrphaned'a Milliyet Gazetesinde bir köşe.

63. Requiem'e (Kusura bakma dostum gözden uzak olan gönülden ırak oluyor adını geç yazdım. bağışlarsın artık...) bütün ünlü ozanların kaderi. Ölümsüzlük...

64. Macchiato'ya steroid ve testosteron.

65. Teotihuacan'a bir adet kırıkkale işi ışın kılıcı. Kabzası oltu taşından.

Sitelerde Paylaş
Gitme thecrow. Bak gitmessen sana kocamın yani Prof. Dr Ali Demirsoy 'un kitap ve makalelerini hediye edeceğim.

Hemde adresine teslim.. Bak ilk iletimi de sana "gitme" demek için yazıyorum..

Söz dinle !

İnanma Crow. Adresini verme bu Müsloya. Seni gelip cihad yapmak istiyorlar :D

Sitelerde Paylaş
Gitme thecrow. Bak gitmessen sana kocamın yani Prof. Dr Ali Demirsoy 'un kitap ve makalelerini hediye edeceğim.

Hemde adresine teslim.. Bak ilk iletimi de sana "gitme" demek için yazıyorum..

Söz dinle !

ali beyin eşi olduğunuzu nerden anlicaz?

Sitelerde Paylaş
61. (Yaman bu numarayı sana vermek şimdi aklıma geldi. Koyu bir Trabzonspor taraftarı olarak 61. numara senindir.)

62. SirOrphaned'a Milliyet Gazetesinde bir köşe.

63. Requiem'e (Kusura bakma dostum gözden uzak olan gönülden ırak oluyor adını geç yazdım. bağışlarsın artık...) bütün ünlü ozanların kaderi. Ölümsüzlük...

64. Macchiato'ya steroid ve testosteron.

65. Teotihuacan'a bir adet kırıkkale işi ışın kılıcı. Kabzası oltu taşından.

Ben ne diyorum sen ne diyorsun ya :cray:

Sitelerde Paylaş
Bir daha forum yönetimini bu şekilde baskı altına almaya çalışırak, kararlarını etkilemeye çalışırsan kovulacağından hiç şüphen olmasın.

Şimdilik sadece bir günlük cezalandırıldın.

Kusura bakmayın ama çok zorlama bir ceza oldu bu. Hiç yakışmadı...

Saygılarımla

Sitelerde Paylaş
Ben ne diyorum sen ne diyorsun ya :cray:

Daldabiryaprak sen misin?

Eğer sensen sana bi kıyak geçip birşeyler daha bırakacağım. Victorias Secret 2010-2050 arası her yeniyıl gecesi ön koltuktan izleyebileceğin bi kombine bilet.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...