Jump to content

Vasiyet

Recommended Posts

• İleti 201
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

baglantının uzerıne gıdılmesınden bende hosnut degılım

cezalandırma konusunda bırsey dıyemem yonetımın kararı

ne kadar dogrulugu tartısılsada onların kararı

http://www.youtube.com/watch?v=QGqpSMMZD0s buda sana herıyec crow :D etme :D gıtme :D

tarihinde seyit_rıza tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Bağlantı bir ceza hakedecek birşey yapmadı.

Tek suçu ateizme karşı olmak bence. Bu yüzden bu kadar düşmanı var.

Moderasyon kararlarımı polemiğe açmayı sevmem ama..

Sürekli olarak her başlığa atlayıp, ona verilmeyen varsayımsal cezalar üzerinden moderatör ve yönetime iftira atmak;

Cezayı hakeden bir davranıştır.

İki çemkirdi diye, bu cezayı vermekten çekinecek değilim. Bir daha bu şekilde davranırsa, gerekeni daha sert ve en sonunda istediği şekilde davranacağımı da açık bir şekilde söylüyorum.

Sitelerde Paylaş

Bence ceza yerinde, spam yapan, HY zırvalarını ya da ayetleri kopyala yapıştır yapanlara forumun kalitesi açısından nasıl ceza veriliyorsa bağlantı'ya da verilmeli. Ateistlere karşı bir dünya adam var forumda, onlar ban yemiyor, zira adam gibi tartışabilenleri de çıkıyor.

Sitelerde Paylaş

O zaman sayın bağlantıyı atında sizde kurtulun sevmeyen diğer üyelerde kurtulsun...

Sayın bağlantıyla dini düşenceden öte hayata bakış açımız noktasında zıttız, ama kimse kusur abakmasın bir insanada bu kadar yüklenilmez. Kendisi ateist iken bir tartışmada beğenmediği tüm kitapların yakılmasını isteyecek kadar düşünce karşıtıydı ama bu kadar tepki almadı. Müslüman olunca birden gözünde mertek var demeye başladınız...

Saygılarımla

tarihinde hallac01 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Bağlantı forumdan süresiz uzaklaştırılmalıdır.Hepimiz ve kendisi için hayırlı olan budur.

Buna hakkınız yok. Eğer bağlantı bu şekilde devam ederse olacak olan odur. Kendisine bir şans tanınması gerek. İstemediğiniz herkesi kovamazsınız forumdan.

Sitelerde Paylaş
Buna hakkınız yok. Eğer bağlantı bu şekilde devam ederse olacak olan odur. Kendisine bir şans tanınması gerek. İstemediğiniz herkesi kovamazsınız forumdan.

Valla öyle veya böyle bir şekilde forumda ki her konunun içine eden bir üye.Daha önceleri OHM denen üyeden ne farkı var?Sadece kadın(kendi deyimiyle bayan) olduğu için atılmıyor forumdan.Şimdiye kadar çoktan postalanması gerekirdi

Sitelerde Paylaş
O zaman sayın bağlantıyı atında sizde kurtulun sevmeyen diğer üyelerde kurtulsun...

Sayın bağlantıyla dini düşenceden öte hayata bakış açımız noktasında zıttız, ama kimse kusur abakmasın bir insanada bu kadar yüklenilmez. Kendisi ateist iken bir tartışmada beğenmediği tüm kitapların yakılmasını isteyecek kadar düşünce karşıtıydı ama bu kadar tepki almadı. Müslüman olunca birden gözünde mertek var demeye başladınız...

Saygılarımla

Kimileri böyle davrandı ama ben çoğunluğun durumunun aynı olduğunu düşünmüyorum. Birikmiş bir şey var ortada belli ki. Bu birikintiye damlayan şeylerden biri de o dediğin kitap yakma mevzuudur Hallaç. Hadsiz, hudutsuz, dengesiz, şımarık, megaloman biri kafasına göre ortalığa pisleyip duruyor ve forumu boğuyor. HMD günde 3 posta Vakit gazetesi yazıları taşırdı, o da banlandı. Hem de defalarca. HMD'i bu kadar korumadın diye biz de şimdi seni mi hedef gösterelim? Harun da sanırım bazı moderatörlerle sorun yaşamış. Harun bu sorunlar nedeniyle çoğu üyeliği henüz kabahat işleyemeden sonlandırıldı. Neden Harun için bu kadar tepki göstermedin?

Mesele bağlantının inançları falan değil. Hani diyojen demiş ya gölge etme başka ihsan istemem diye... Bari bilmediği şeye burnunu sokup, üstüne bir de "siz onlarla gidin çocuk kandırın" gibisinden laflar etmesin. Hem gelip başlıkları sabote ediyor, hem insanları yalancılıkla itham edip iftira atıyor.

Ben kişisel tepkimi verdim. Dediğim gibi bu mesele yönetimin inisiyatifindedir. Şimdi bir de bağlantıyı koruyanlar ve bağlantıyı forumdan göndermek isteyenler diye forumu ikiye bölmenin lüzumu yok.

Sitelerde Paylaş
Şöyle deyim o zaman.

Bağlantı ateizme karşı güçlü bir ses olduğu ve sivri dilli olduğu için çok düşmanı var.

Bu arada dingil babandır.

Yok daha neler. Baglantinin baglantilarinda sorun olduğunu ateistkende sürekli söylüyorduk. Bağlantı daha müslüman olduğunu yeni açıkladı. Ateizm'e karşı olmayı bırak, ateizm'i savunurken bile ne kadar saçma bir insan olduğunu birçok arkadaş dile getiriyordu. Baglanti'yi hedef haline getiren sebep kendisidir. Çünkü gerçekten rekorlar kitabına giebilecek kadar enteresan bir insan. Baglanti bu forum'un Ajdar Anik'idir. Ajdar Anık nasıl Objektif programında bir öğretim görevlisine "Ben bu ülkenin en iyi sanatçılarından biriyim" diyorsa; baglanti da aynısını söylüyor. O yüzden Ajdar Anık herkesin kıllığını kazanmış durumda. Ajdar Anık gerçekten iyi müzik mi yapıyor? Sen de bu kafayla gelecekte bağlantının yerini alabilirsin. Çünkü aynı odunlama stil sende de var..

Bu arada baglanti'nin üyeliğinin sonlandırılmasını yanlış buluyorum, çünkü saf ve temiz bir insan.

tarihinde SirOrphaned tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Gerekirse o da yapılır. İki çemkirdi, atılmasını yönetimin "adalet göstergesi" olarak sundu diye bunu yapmaktan çekinilecek değilim!

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...