Jump to content

Vasiyet

Recommended Posts

Vaaaaaayyy çektiği numaraya bak su crowun. Şart öne sürerek ayrılma talebide neyin nesi? Zavallılık sadece. Ya ben ya o diyerek nereye varacaksın acaba?

Kodoman, ne yapacaksın şimdi? Ben senden beni atmanı da beklerim. Sizin sağınız solunuz belli olmaz. Bu konuda hakka hukuka riayet etmeyebilirsiniz yani belli olmaz. Neyse buda bana çok önemli birşeyi göstermiş olur. Hadi bekliyorum napacaksınız bakalım şimdi?

crow, eğer forum yönetimi adil davranırsa sana cehennemin dibine kadar yolun var diyorum. Bu kadar kudurmuş olacağın aklıma gelmezdi. Oha be oha. Nefrete bak. Cevap verememenin çaresizliğine bak sen.

Bendende sana bir hediye. Kuduz aşısı. :D

tarihinde baglanti tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 199
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

thecrow gitmesin,onun yerine bağlantı forumdan atılsın,bundan daha mantıklı bir çözüm olacağını sanmıyorum.Lütfen bağlantıyı atın

Oylama yapalım. Ben de bağlantının gitmesi taraftarıyım. :p

tarihinde Heteromanyaq tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
thecrow gitmesin,onun yerine bağlantı forumdan atılsın,bundan daha mantıklı bir çözüm olacağını sanmıyorum.Lütfen bağlantıyı atın

Hayır, asla.

Crowun gitmesine ne kadar karşı isem, bağlantının da atılmasına o kadar karşıyım.

Sitelerde Paylaş

Forum yönetimine müdahale edenleri de atıyorlarmış. Yeni çıkmış bu kural fırından taze taze. :D

tarihinde baglanti tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bu arada yorum yapan arkadaşlardan ricam, bu mesele forumun bağlantı veya benim etrafımda taraflaşması meselesi değil. Ateistforum kapsayıcı olmak namına ipleri biraz gevşek tutuyor. Forumun daha fazla insana ulaşması gerektiğini düşünüyorlar. Fakat bu gevşeklik forumun kalitesinin düşmesine neden oluyor bence. Forum çok sayıda insana ulaşsa da amacına ulaşamıyor. Yerimizde sayıyoruz. Bu forum yöneticilerinin inisiyatiflerinde olan bir karar. Kimse bu konu üzerinden başkalarına saldırmasın.

Sitelerde Paylaş
Bu arada yorum yapan arkadaşlardan ricam, bu mesele forumun bağlantı veya benim etrafımda taraflaşması meselesi değil. Ateistforum kapsayıcı olmak namına ipleri biraz gevşek tutuyor. Forumun daha fazla insana ulaşması gerektiğini düşünüyorlar. Fakat bu gevşeklik forumun kalitesinin düşmesine neden oluyor bence. Forum çok sayıda insana ulaşsa da amacına ulaşamıyor. Yerimizde sayıyoruz. Bu forum yöneticilerinin inisiyatiflerinde olan bir karar. Kimse bu konu üzerinden başkalarına saldırmasın.

Yerimizde sayıyoruz derken ne beklyordun ki? Ülkeyi ve hatta islam alemini ateist mi yapacaktık? Amaç nedir ki geyikten başka?

Hadi benim politik amaçlarım var. ABD'den Mossad'dan felan maaş alıyorum. Ama sizin olayınız geyik olması lazım.

Sitelerde Paylaş

Tartışmaya katıl

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Yükleniyor ...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...