Jump to content

Vasiyet

Recommended Posts

• İleti 201
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Gitme thecrow. Bak gitmessen sana kocamın yani Prof. Dr Ali Demirsoy 'un kitap ve makalelerini hediye edeceğim.

Hemde adresine teslim.. Bak ilk iletimi de sana "gitme" demek için yazıyorum..

Söz dinle !

Sen gerçekmisin ? Eğer değilsen bu yaptıgın mahkemeye kadar gider haberin ola.

Nikini değiştir yoksa gider bizzat ben demirsoy hoca ile konuşurum bu durumu. Çok uzakta değil iki adamlık yol alacağım.

Sitelerde Paylaş
Bağlantı bir ceza hakedecek birşey yapmadı.

Tek suçu ateizme karşı olmak bence. Bu yüzden bu kadar düşmanı var.

bağlantı'nın bilinçli olarak bir şeye karşı olduğu yok. Ben foruma geldiğinden beri tanırım kendisini... Başlangıçta az okuyan ama bilmiş bir hanım kızımız sanmıştım. Bazı tipler vardır; açık görüşlülük ve eleştirel düşünce nedir anlamazlar. Bildiklerinin yanlış olduğunu gösterirsin, mevcut bilgilerine eleştirel düşünce ile yaklaşmayı öğretirsin, ama 'maymuna soba yakmayı öğretmişler, Ağustos'ta da yakmış' misali her haltı eleştirmeye kalkarlar. Hayatlarında iki satır bilimsel yazı okumamışlardır, ama bilimin yanıldığı konusunda emindirler, ve bunu eleştirel düşünce sanırlar.

Ben forumda ateizme karşı adam akıllı argüman üretebilecek teistler olsun istedim. Ateizme karşı adam akıllı argüman görmedim hayatımda ama forumdaki müslümanlara felan defalarca söyledim 'siz yetişemiyorsanız feriştahınız gelsin' diye.

Kimse bağlantı'ya ateizme karşı olmasından dolayı nefret beslemiyor; bağlantı, tartışmayı laf üretmek, dır dır yapmak sandığı için antipati ile karşılanıyor. Maymun ve soba olayını hatırlayınız.

Sitelerde Paylaş
bağlantı'nın bilinçli olarak bir şeye karşı olduğu yok. Ben foruma geldiğinden beri tanırım kendisini... Başlangıçta az okuyan ama bilmiş bir hanım kızımız sanmıştım. Bazı tipler vardır; açık görüşlülük ve eleştirel düşünce nedir anlamazlar. Bildiklerinin yanlış olduğunu gösterirsin, mevcut bilgilerine eleştirel düşünce ile yaklaşmayı öğretirsin, ama 'maymuna soba yakmayı öğretmişler, Ağustos'ta da yakmış' misali her haltı eleştirmeye kalkarlar. Hayatlarında iki satır bilimsel yazı okumamışlardır, ama bilimin yanıldığı konusunda emindirler, ve bunu eleştirel düşünce sanırlar.

Ben forumda ateizme karşı adam akıllı argüman üretebilecek teistler olsun istedim. Ateizme karşı adam akıllı argüman görmedim hayatımda ama forumdaki müslümanlara felan defalarca söyledim 'siz yetişemiyorsanız feriştahınız gelsin' diye.

Kimse bağlantı'ya ateizme karşı olmasından dolayı nefret beslemiyor; bağlantı, tartışmayı laf üretmek, dır dır yapmak sandığı için antipati ile karşılanıyor. Maymun ve soba olayını hatırlayınız.

Mesela bu hikayeyi Bağlantıya anlatıp, "bu teşbihte sen hangi roldesin?" diye sorsan "soba" diye cevap verir herhalde. Ne kadar "Yanılıyorsun, maymun" desen de o bir kere yolu tutturmuştur. Soba olduğunu iddia eden düzinelerce yazı yazar.

Ve biz de üzülürüz "genç, hanım hanımcık bir kız'ın ne işi var burada?" diye.

Sitelerde Paylaş

Ben de aslında Bağlantı'ya ilk başta uyuz olmuştum. Hatta kaç kere bir daha onu okumama yahut tartışmama kararı aldım. İnsanı dayak yemişten beter etme gibi bir kabiliyeti var.

Ama çok zeki bir insan.

Pek çok insanın göremediği bazı felsefi hakikatleri gayet iyi sezebiliyor.

Biraz kitap okusa çok iyi birşey olur.

Kendini geliştirsin.

Sitelerde Paylaş
Ben de aslında Bağlantı'ya ilk başta uyuz olmuştum. Hatta kaç kere bir daha onu okumama yahut tartışmama kararı aldım. İnsanı dayak yemişten beter etme gibi bir kabiliyeti var.

Ama çok zeki bir insan.

Kendini geliştirsin.

Kendine bir kurban buldun sanırım?

Sitelerde Paylaş

Ama çok zeki bir insan.

Kendini geliştirsin.

Ludwig'ten inciler bak sen..  :crazy: Senin gibi bir tip çıkacaksa eksik olmasını yeğlerim.. Atmosfer dışına atılmasını kabul edenler? "Kabul edilmiştir".. Güle güle..

tarihinde TRIUMPH tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Ludwig'ten inciler bak sen..  :crazy: Senin gibi bir tip çıkacaksa eksik olmasını yeğlerim.. Atmosfer dışına atılmasını kabul edenler? "Kabul edilmiştir".. Güle güle..

Senin imzandaki alıntının hayal ürünmü olduğunu gösterdik, hala yalan imzanla boy gösteriyorsun. Yalancılık resmen. Kaç paralık adam olduğunu gösteriyorsun.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...