Jump to content

Vasiyet

Recommended Posts

• İleti 201
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Ne telkin ediyormuşum?

Neyi telkin ettiğin önemli değil; telkin edip etmediğin önemli.

Ayrıca telkine başladığını iddia etmedim; telkinlere açık birini hedef aldığını söyledim. Sürecin ilk adımının telkin olduğunu hiç zannetmiyorum.

Sitelerde Paylaş
Neyi telkin ettiğin önemli değil; telkin edip etmediğin önemli.

Ayrıca telkine başladığını iddia etmedim; telkinlere açık birini hedef aldığını söyledim. Sürecin ilk adımının telkin olduğunu hiç zannetmiyorum.

Paranoyak mısın olum sen?

Ne zırvalıyon?

Sitelerde Paylaş
bağlantının evrim hakkındaki soruları ateistleri yerden yere vuracak cinsten ve sanırım bu yüzden de bağlantıya kıl olabilirler..

İyiki varsın antialaik gülmeye o kadar ihtiyacım vardı ki sayende kahkaha atıyorum .. :lol: :lol: Güzel espri..

Sitelerde Paylaş

ya çocuk üşüttün mü üyeliği sonlandırılanlarda merakımdan açtım engeli.. ya tamam arada feci kızdırıyorsun ediyosun da buradakilerin çoğundan daha çok seviyorum ben seni be delii.. gitme kal.. :( aman tamam sataş razıyım ben.. bağlantı ve türevleri yüzünden demişsin.. bağlantı ve türevlerine mi kalsın ortalık.. :( onlar gitsin nereye gidiyorlarsa..

edit: ayrıcana sen kalmazsan istemiyorum ben senin sandık çeyizini.. kalırsan düşünebilirim :D

tarihinde Cigdem tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
23. Yaman'a elleri için cilt bakım kremi.

61. (Yaman bu numarayı sana vermek şimdi aklıma geldi. Koyu bir Trabzonspor taraftarı olarak 61. numara senindir.)

Eyvallah yoldaşım mahcup ettin şimdi :rolleyes: ama gitme forum bağlantı gibilere kalmasın eğer gidersen devrimden sonra hesabını soracağım sana :(

Sitelerde Paylaş
beni unutmuşsun crow

gitme crow ben ce çünkü hayatında her yerde bir bağlantı olacaktır o zaman( bağlantıyı ne severim ne sevmem bu arada)

bilimsel yazılar değil de laf kalabalığı ile insanların haklı gibi göründüğünden bahsetmişsin. bilimsel yazılarla destek bulmayan yazılar hakkında haklı gibi görünme konusunda bu böyle değildir.böyle düşünmende suçlu sensin bunun farkında ol.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...