Jump to content

Recommended Posts

Lost dizisini takip eden var mı varsa kaçıncı sezondasınız,ben üçüncü sezona geçmek üzereyim acayip heyacanlı fantastik bir dizi,5 sezonuda tam bitiremediğim için bazı muammalar hala var 5 sezonu bitirip hala kopukluk ve muammalar var diyen var mı ?

Sitelerde Paylaş

Ben şu ana kadar verilen tüm bölümleri izledim.. Dizide kopukluk ve muammanın olmadığı yer yok ki zaten..

Ama tüm bunların yanında Widmore ve Benjamin arasındaki sorunların kaynağını öğrenebildiğimiz için mutluyum :) .. Tabii ilerde yine diziyi farklı bir yöne sürüklemezlerse..

Kara duman bence hala muamma.. Son bölümde ne olduğunu gösterdiler ama bu kadarla sınırlı olmayacağını düşünüyorum..

Adaya tabut içinde dönen, jackin babası ve john'un durumu muamma üzerine muamma :)

Şu yaşlanmayan adam hakkında birşey göstermiyorlar.. Yakın zamanda çözülür umarım..

Tapınağın neden inşa edildiği vs..

Adaya dönenlerin yarısı, neden geçmişe gittiler.. Yarısı neden günümüzde kaldılar??

Daha çok soru var yanıtlanacak.

Sitelerde Paylaş

Yani 5. sezonun 13. bölümünü dün izledim bana sorun sizden daha fazla soru sorayım...

Yani olay soruların cevaplanması değil, daha çok soru sorulması üzerine kurulu.

Korkarım bir noktada Heroes formatına girecek, yani hiç kimse hiç birşey anlamaz hale gelecek, bütün referanslar kaybolacak, olan o olacak, o zaman ben de izlemekten vazgeçeceğim.

Yoksa 1. sezon en iyisiydi, ada, domuz avcılığı, canavarlar, ortam güzel, aşk meşk iyiydi, bir adaya düşsem yanıma alacağım 3 şey ne olur sorusunun cevabını arıyorduk, şimdi hangi zamanda ve nerede olduğumuzu bile bilmiyoruz... :)

Sitelerde Paylaş
Lost dizisini takip eden var mı varsa kaçıncı sezondasınız,ben üçüncü sezona geçmek üzereyim acayip heyacanlı fantastik bir dizi,5 sezonuda tam bitiremediğim için bazı muammalar hala var 5 sezonu bitirip hala kopukluk ve muammalar var diyen var mı ?

Kopukluk olsun ki vatandaşlar yeni sezon yapıp para kazansın değilmi.Bu haftada amerikada yeni bölüm verilmedi , özel bölüm yapıp onu çaktılar.Ha bu arada 5 sezon şuan devam ediyor. :lol: :lol:

Sitelerde Paylaş
<br />Lost soruların cevap bulmaya başladığı bir döneme girdi,zaten Heroes gibi çamura girmesi mümkün değil.Hala televizyonda yayınlanan en kaliteli yapım,tahtını da koruyuacak gibi duruyor.<br />
<br /><br /><br />

Valla benim gördüğüm season 5 reytinglerinin 1'den 13'e kadar sürekli düştüğü. Bakınız: http://en.wikipedia.org/wiki/Lost_(season_5)

13. bölümde artık konu Miles idi ki gerçekten "en kötü" olmayı hakedecek bir bölümdü, ölülerle konuşma hikayesi falan, bayat alıntılar.

Lost 20 milyon izleyiciden 8 milyonlara düştü ki artık yavaş yavaş dağılmakta olduğunun ifadesidir.

Yok izliyor muyum? İzliyorum, o ayrı... :)

Sitelerde Paylaş
  • 1 month later...

Oh,hayırlı uğurlu olsun,5.sezonu da an itibariyle bitirmiş bulunuyorum.Hadi hemen beyin fırtınası yapalım.

O nası oldu da böyle oldu?Ceykıp küllerinden mi doğacak?Geçmişi değiştirince,olmuş olanların olmama ihtimali üzerinden varacağımız sonuçların dharmaya etkisini ,faraday cinsinden hesaplayınız.

Ne biçim dizi lan bu. :D

Sitelerde Paylaş
Oh,hayırlı uğurlu olsun,5.sezonu da an itibariyle bitirmiş bulunuyorum.Hadi hemen beyin fırtınası yapalım.

O nası oldu da böyle oldu?Ceykıp küllerinden mi doğacak?Geçmişi değiştirince,olmuş olanların olmama ihtimali üzerinden varacağımız sonuçların dharmaya etkisini ,faraday cinsinden hesaplayınız.

Ne biçim dizi lan bu. :D

Geçmiş değiştirilince mi?Sezon finalini izleyeli epey olmuş demekki,ben böyle birşey hatırlamıyorumda:)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...