Jump to content

Forumda,saç uzatan erkek arkadaş varmı?

Recommended Posts

Keramet kılda değil, onuda tecrübe ettim.

Ne derler bir tutam kil bin ayip orter :lol: ya da onun gibi bisey

Erkeklere tavsiye: Kafasinin sekli guzel olmayanlar kafalarini kazittiklarinda cirkin bir gorunum ortaya cikiyor

Kafalari yamuk yumuk olanlara saclarini kazitlmalarini onermiyorum :lol:

Kafanizin sekli guzelse kazitin

Sitelerde Paylaş

Erkeklere tavsiye: Kafasinin sekli guzel olmayanlar kafalarini kazittiklarinda cirkin bir gorunum ortaya cikiyor

Dediğiniz gibi kafa şekli önemli!

Ama şekle önem vermeyen ve çevrede etki bırakma çabası olmayan erkekler,

Doğal olarak kazıtacaktır!

Benim kazıtma sebebimi, özellikle 13. iletide yazdıklarıma dayandırıyorum.

Şunuda belirtmeliyimki kafa şeklim güzel olduğundan kazıtmakta bir sıkıntı duymuyorum.

Çirkin dursaydı kazıtmazdım sanırım:)

Sitelerde Paylaş

Irkçı

Sitelerde Paylaş

burada hallaç'a taş mı atıyorsun cutie.. :)

a haa! kafası yarıldı.. :lol:

tarihinde Fidel tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Ben saç kremli şampuan kullanıyorum.

Sanırım 1,5 senedir hiç kestirmiyorum saçlarımı.

Omuzumun altını geçmiş vaziyette şuan.

Kestirmeyi hiç düşünmüyorum...

arada bir saclarinin ucundan kestirmen gerekir..sonra cansiz , ciliz , kil kuyruk gibi uzar ...

arada bir sac diplerine zeytinyagi ve badem yagi ile masaj yapmak gerekir, sonra durularken sirkeli su dokeceksin ve saclarin piril piril parlayacak..

kremli sampuanlardan mumkun oldugunca uzak durmalisiniz. Mumkunse ayri ayri kullanmalisiniz..

Bir dost :))

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...
arada bir saclarinin ucundan kestirmen gerekir..sonra cansiz , ciliz , kil kuyruk gibi uzar ...

arada bir sac diplerine zeytinyagi ve badem yagi ile masaj yapmak gerekir, sonra durularken sirkeli su dokeceksin ve saclarin piril piril parlayacak..

kremli sampuanlardan mumkun oldugunca uzak durmalisiniz. Mumkunse ayri ayri kullanmalisiniz..

Bir dost :) )

Saçlarım yeterince yağlı ve pırıl pırıl.

Kremli şampuandan uzak durmam gerek, bunun farkındayım.

Bilgiler için teşekkür ederim dostum. :)

Sitelerde Paylaş

Bir dost :))

Saçım yok böyle bir derdim yok...
Sitelerde Paylaş
Ben de saçımı uzatıyorum. Hem Türk kültüründe uzun saç olduğu için hemde rock dinlediğim için, Türklerin saçları islamiyetten önce uzundu ama araplar bizi soykırımla müslüman yaptıktan sonra uzun saç islam a ters olduğu için erkekler saçlarını uzatmayı bıraktılar. Gelin dincilere inat saçımıza uzatalım. Tabi bu insanın kendi seçimi, saç uzatmak biraz sıkıntılıdır.

İslama ters mi? eminmisiniz?islamda saçları omuz hizasını geçmeyecek kadar uzatmak sünnettir.müslümanlarda bu sebeble saçlarını

uzatanların sayısı bir hayli çok en azından benim yaşadığım çevrede...bize benzemek istiyorsanız uzatın saçlarınızı..

pes yani en alakasız konuya dahi islamı müdahil ediyorsunuz ya pes...

saygıyla...

Sitelerde Paylaş
İslama ters mi? eminmisiniz?islamda saçları omuz hizasını geçmeyecek kadar uzatmak sünnettir.müslümanlarda bu sebeble saçlarını

uzatanların sayısı bir hayli çok en azından benim yaşadığım çevrede...bize benzemek istiyorsanız uzatın saçlarınızı..

pes yani en alakasız konuya dahi islamı müdahil ediyorsunuz ya pes...

saygıyla...

Ben hiç saçı uzun arap görmedim, varsa da istisna. Araplar Türkleri katlederken bir yandan da saçlarını kesiyorlardı.

Hadi bunları geçelim. Türklerin saçı islamdan önce uzundu peki sonra neden uzun saçı bıraktılar, varmı mantıklı açıklaman. Temizlik açısından diyorsan Türkler binlerce yıldır temiz, avrupalılar temizliği bizden öğrendiler, senin araplar ise hala pis.

Saçı uzun olan erkeklere neden, köpek gibi bakıyorlar neden kız diye dalga geçiyorlar. Bunun suçlusu islam. Sen diyiceksin ki bu kafayı islamla bozmuş azılı din düşmanı. Öyleyim ve sonuna kadar da haklıyım.

Sitelerde Paylaş
Ben hiç saçı uzun arap görmedim, varsa da istisna. Araplar Türkleri katlederken bir yandan da saçlarını kesiyorlardı.

Hadi bunları geçelim. Türklerin saçı islamdan önce uzundu peki sonra neden uzun saçı bıraktılar, varmı mantıklı açıklaman. Temizlik açısından diyorsan Türkler binlerce yıldır temiz, avrupalılar temizliği bizden öğrendiler, senin araplar ise hala pis.

Saçı uzun olan erkeklere neden, köpek gibi bakıyorlar neden kız diye dalga geçiyorlar. Bunun suçlusu islam. Sen diyiceksin ki bu kafayı islamla bozmuş azılı din düşmanı. Öyleyim ve sonuna kadar da haklıyım.

azılı din düşmanı mı?aklımın ucundan dahi geçmedi.

öncelikle bu ırkçı tutumlarınıza son veriniz siz herkesi aynı kefeye koyamazsınız islamı gelenek için yaşayan bir kaç cahilin

söylemlerini bilumum müslümanları eleştiri kaynağı olarak önümüze sunup duruyorsunuz.Herşeyin müsebbibi araplar değil mi?bu dünyada ne olmuşsa

ne vuku bulmuşsa arapların yüzünden olmuş(!)arapları savunduğum için değil ama çok ileri gidiyorsunuz evet biz türkler avrupalılara temizliği öğrettik

ama kendimiz unuttuk bunun sorumlusuda araplardır kesin...komik olmayın...

saygıyla...

Sitelerde Paylaş
Saçım yok böyle bir derdim yok...

hehe sacim yok derdim yok diye kurtulamzsin hallac..

eger saclarini kazitiyor isen , kafana yumusatici yaglar surmen gerekebilir, yoksa surekli tras tahris eder , hatir kutur kasinirsin dikkat..

:)

Sitelerde Paylaş
hehe sacim yok derdim yok diye kurtulamzsin hallac..

eger saclarini kazitiyor isen , kafana yumusatici yaglar surmen gerekebilir, yoksa surekli tras tahris eder , hatir kutur kasinirsin dikkat..:)

Yok ya öyle yumuşatıymış, yağ mış kremmiş diye bir sorunum yok...

Sakal traşında cilt tahrdiş oluyor ama saçta öyle değil.

Sadece yaz aylarında koruyucu krem veya güneş yağı kullanırım.

Ama cidden saç kazıtmak güzel bir şey. Öyle req gibi kel de değilim... Zorunluluktan değil keyfiften kazıyorum anlayacağınız

saygılarımla

Sitelerde Paylaş
Yok ya öyle yumuşatıymış, yağ mış kremmiş diye bir sorunum yok...

Sakal traşında cilt tahrdiş oluyor ama saçta öyle değil.

Sadece yaz aylarında koruyucu krem veya güneş yağı kullanırım.

Ama cidden saç kazıtmak güzel bir şey. Öyle req gibi kel de değilim... Zorunluluktan değil keyfiften kazıyorum anlayacağınız

saygılarımla

sen yinede kremlemeyi ihmal etme :)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...