Jump to content

AMATÖR BİR KAMERADAN POLİS ŞİDDETİ

Recommended Posts

valla ben çok da güzel savaşırım vatansever atatürkçüler kelle koltukta savaşır sen merak etme.

İşin en acı tarafı da bu ya işte. Senin gibi birisi kendisine Atatürkçü diyor.

Sen kendine ülkücü veya faşist diyebilirsin. İnsanlıktan nasibini alamamışsın düşünsel olarak. Aklını fikrini PKK ile bozmuşsun ki, bu ülkede PKK'yı doğuran-yaratan sebepleri görmekten acizsin.

PKK mı katılıyor 1 Mayıs'a (ki DTP parti olarak katılmadı, sadece milletvekili düzeyinde katılım gerçekleşti. Ara sokaklarda APO sloganı atan bir kaç kişi olmuş olabilir, ben hiç denk gelmedim), senin bir yurtsever olarak yapman gereken, eylem koyarak bu bayramı Türkiye işçi sınıfına mal etmektir.

Oraya gidenlerin çoğunun amacı da zaten budur.

Gerisi faso fisodur. Polis devletinin savunulacak hiç bir tarafı yok. Bunu Mustafa Kemal'ci görüntüde yapmak ise tam bir gaflet. Mustafa Kemal'in devrimciliğinin milyarda biri bulaşmamış size. Yazık..!

Sitelerde Paylaş
  • İleti 146
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

SEN O PUTPEREST POLİSSEVİCİ FANTEZİLERİNİ DEĞİŞTİRMEDEN VE BU ÜLKEDEKİ ÖRGÜTLÜ MİLİTARİST/FAŞİST ŞİDDET ORTADAN KALKMADAN KİMSENİN BİR ADIM GERİ ATMAYA NİYETİ YOKTUR...

ahlaksız..........

pkklısınız dedık mı ıftıra dıyorsunuz bır de.

ulan öküz 10 şehit daha verdik kınadın mı lan

Sitelerde Paylaş
valla ben çok da güzel savaşırım vatansever atatürkçüler kelle koltukta savaşır sen merak etme.

Bak güzelim benden sana taktik:

Git bir ülkü ocağına falan, asena rolleri kes, bi mafya tanıdıklarıyla irtibata geç, bir iki silah edin, sonra atla otobüse git güneydoğuya, tırman dağlara, gir mağaralara, bakımlı tırnaklarını gözden çıkarıp vuruş kürtçü dediğin adamlarla. Senin silahını da yol paranı da verecek birileri çıkar elbet. Senin tutan kimse de yok...

Forumda, daha oralarda neler yaşandığını bilmeden, oturduğun yerden atıp tutacağına göster vatanseverliğini...

Sitelerde Paylaş
polis her olayda salt haklı demiyoruz...

haksız olduğu konularda var,haklı olduğu konularda var ve burdaki olayda ben haklı diyorum...nokta...

Polisin bireye şiddet uygulama yetkisi yoktur. Ne hukuk ne anayasada böyle bir yetki mevcut değildir. POLİS şiddeti meşru bir araç olarak görüyorsa halkın da direnme hakkı meşrudur her zaman.

Sitelerde Paylaş
İşin en acı tarafı da bu ya işte. Senin gibi birisi kendisine Atatürkçü diyor.

Sen kendine ülkücü veya faşist diyebilirsin. İnsanlıktan nasibini alamamışsın düşünsel olarak. Aklını fikrini PKK ile bozmuşsun ki, bu ülkede PKK'yı doğuran-yaratan sebepleri görmekten acizsin.

PKK mı katılıyor 1 Mayıs'a (ki DTP parti olarak katılmadı, sadece milletvekili düzeyinde katılım gerçekleşti. Ara sokaklarda APO sloganı atan bir kaç kişi olmuş olabilir, ben hiç denk gelmedim), senin bir yurtsever olarak yapman gereken, eylem koyarak bu bayramı Türkiye işçi sınıfına mal etmektir.

Oraya gidenlerin çoğunun amacı da zaten budur.

Gerisi faso fisodur. Polis devletinin savunulacak hiç bir tarafı yok. Bunu Mustafa Kemal'ci görüntüde yapmak ise tam bir gaflet. Mustafa Kemal'in devrimciliğinin milyarda biri bulaşmamış size. Yazık..!

haha.sen atatürk devrimciliğinden ne anlıyosun.kürtçülüğü türk düşmanlığını mı??bu bugün içşilerin arasına mikrop apocular da katıldı.onlardan olmayan üstüne alınmıyor ...

Sitelerde Paylaş
Bak güzelim benden sana taktik:

Git bir ülkü ocağına falan, asena rolleri kes, bi mafya tanıdıklarıyla irtibata geç, bir iki silah edin, sonra atla otobüse git güneydoğuya, tırman dağlara, gir mağaralara, bakımlı tırnaklarını gözden çıkarıp vuruş kürtçü dediğin adamlarla. Senin silahını da yol paranı da verecek birileri çıkar elbet. Senin tutan kimse de yok...

Forumda, daha oralarda neler yaşandığını bilmeden, oturduğun yerden atıp tutacağına göster vatanseverliğini...

crow sen neden üstüne alınıyosun.senle ilgisi neki :blink::blink::blink: sen normal bir solcusun..gerçek bir solcusun..

Sitelerde Paylaş
Polisin bireye şiddet uygulama yetkisi yoktur. Ne hukuk ne anayasada böyle bir yetki mevcut değildir. POLİS şiddeti meşru bir araç olarak görüyorsa halkın da direnme hakkı meşrudur her zaman.

Vardır...yeri gelince polis şiddet uygulamalıdır.Kudurmuş köpeklerle mücadelenin tek yolu bu..çiçek atmak değil...

Sitelerde Paylaş
ahlaksız..........

pkklısınız dedık mı ıftıra dıyorsunuz bır de.

ulan öküz 10 şehit daha verdik kınadın mı lan

KONU AMATÖR KAMERADAN BELGELENEN POLİSin barbarlığıdır. POLİS FANTEZİLERİNİ ANLIYORUM, SAYGI DA duyarım ama POLİSİN SUÇLU DA OLSA KİMSEYE ŞİDDETUYGULAMA HAKKI VE YETKİSİ YOKTUR. BUNA İTİRAZ EDEBİLİR MİSİN? BUNUN MEŞRU HUKUKTA BİR YERİ OLDUĞUNU SÖYLEYEBİLİR MİSİN?

Sitelerde Paylaş
Faşist polisleri görünce insanın öldürülen polislere üzülesi gelmiyor

Al bendende o kadar.Dayak yemek ayıp değil,iki arkadaş polisin gözü önünde 15- 20 faşistten dayak yemiştik ,polislerin sırıtışlarını yakaladım bi ara.Ancak sürü halinde ''erkek''bunlar.

Sitelerde Paylaş
Vardır...yeri gelince polis şiddet uygulamalıdır.Kudurmuş köpeklerle mücadelenin tek yolu bu..çiçek atmak değil...

İşte senin bu söylemlerinde tezahür eden olgunun adı ''FAŞİZMİN TOPLUMSALLAŞMASI'' dır. Hukukta böyle bir hak ve yetki tanımlaması olamaz, var diyorsan buyur getir kanıtını...

Sitelerde Paylaş
Her Türk genci ve vatandaşı yeri gelince savaşır.Bundan şüphem yok.....

E ben de gidip savaşın diyorum ya işte...

Bak sana da bi taktik:

Az biraz kürtçe biliyorsun ya... Bir iki tane dtpliyle takıl. PKK sempatizanıymış gibi davran. Muhabbeti ilerlet. Sonra gir aralarına, göndersinler seni kandillide eğitime. Bir gece nöbetinde tara önüne geleni uykusunda.

Hem sen müslümansın. Şehitlik mertebesine de inanıyorsun. Ama nedense büzük dağa çıkıp da düşman bellediğin adamları öldürmeye yemiyor... Hayret doğrusu...

Sitelerde Paylaş
Ekran başında aciz bir şekilde oturup silahlı avatarla kendisini bir yere bağımlı gören zihniyetin yorumu da böyle olur.

O silahlı avatar dediklerin,dağlarda senin başını bekleyen özel harekat polisleridir...

Sitelerde Paylaş
KONU AMATÖR KAMERADAN BELGELENEN POLİSin barbarlığıdır. POLİS FANTEZİLERİNİ ANLIYORUM, SAYGI DA duyarım ama POLİSİN SUÇLU DA OLSA KİMSEYE ŞİDDETUYGULAMA HAKKI VE YETKİSİ YOKTUR. BUNA İTİRAZ EDEBİLİR MİSİN? BUNUN MEŞRU HUKUKTA BİR YERİ OLDUĞUNU SÖYLEYEBİLİR MİSİN?

azılı türk düşmanısın.........

pkkyı desteklıyorsun.katil savunucusu ve türk düşmanısın

Sitelerde Paylaş
crow sen neden üstüne alınıyosun.senle ilgisi neki :blink::blink::blink: sen normal bir solcusun..gerçek bir solcusun..

Benim üstüme bir şey alındığım yok. Şu canileri, ruh hastalarını, psikopatları şakşaklamak için fırsat kollayan, bahaneler üreten herkese gerektiği gibi davranıyorum o kadar. Gerçek solcu olduğumdandır herhalde...

Sitelerde Paylaş

azılı türk düşmanısın.........

pkkyı desteklıyorsun.katil savunucusu ve türk düşmanısın

SORUMU CEVAP VER, KIWIRMAYI BIRAK...

Sitelerde Paylaş
haha.sen atatürk devrimciliğinden ne anlıyosun.kürtçülüğü türk düşmanlığını mı??bu bugün içşilerin arasına mikrop apocular da katıldı.onlardan olmayan üstüne alınmıyor ...

Mustafa Kemal devrimciliği her şeyden önce var olan kurulu bozuk düzene ve o düzenin yasaklarına karşı bir savaşımdır. Bunun kürtçülükle, kürt düşmanlığıyla bir ilgisi yoktur.

Orada olanlar, yaşananlar hakkında en ufak bir bilgin dahi yok. Bol keseden sallıyorsun, açık açık ben faşistim diyorsun.

Faşist de olabilirsin, ama bunu Atatürk, yurtseverlik adı altında yapman çelişki.

İşçilerin arasında apocu varmış. Yahu, ben denk gelmedim, ama yoktur diyemem ve bunlar azınlıktır. DTP parti olarak bu sene Taksim'e katılmadı. Ara sokaklarda PKK lehine slogan atmış olanlar vardır. Ama sen eylem koymazsan ve bu bayramı Türkiye'deki işçi sınıfına mal etmezsen, çok nemalananlar da çıkacaktır.

Burada Kürtçülüğü, PKK'yı savunuyor gibi mi duruyoruz? Ama sen her defasında angutça lafı oraya getiriyorsun? Klasik muhafazakar faşist zihniyetin dışa vurumları. Aşman gerekecek bunları. Mesele bunlardan ibaret değil. Bunlar var olan büyük meselenin parçaları sadece.

Ve bu parçalar sizin ve PKK'nın elinde oyunca olmuş durumda. Farkınız yok birbirinizden.

Ben bu konuda da tarafım. Ama ne size tarafım ne pkk'ya. Ben bağımsız-eşitlikçi bir Türkiye'den tarafım. Ben halk iktidarının kurulduğunu bir CUMHURİYET'ten tarafım. Ben kimsesizlerin kimsesi olacak Cumhuriyet'ten tarafım.

Sizin PKK ile aynı tarafta yer aldığınızı ise üzülerek görüyorum. Üzücü..

Sitelerde Paylaş
E ben de gidip savaşın diyorum ya işte...

Bak sana da bi taktik:

Az biraz kürtçe biliyorsun ya... Bir iki tane dtpliyle takıl. PKK sempatizanıymış gibi davran. Muhabbeti ilerlet. Sonra gir aralarına, göndersinler seni kandillide eğitime. Bir gece nöbetinde tara önüne geleni uykusunda.

Hem sen müslümansın. Şehitlik mertebesine de inanıyorsun. Ama nedense büzük dağa çıkıp da düşman bellediğin adamları öldürmeye yemiyor... Hayret doğrusu...

Bu dediklerin anca devlet adına,devletin bilgisi dahilinde yapılabilir.Diğer türlü pkk sempatizanı olarak tutuklanabilirim..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...