Jump to content

AMATÖR BİR KAMERADAN POLİS ŞİDDETİ

Recommended Posts

ahlaksız..........

pkklısınız dedık mı ıftıra dıyorsunuz bır de.

ulan öküz 10 şehit daha verdik kınadın mı lan

OLENLERIN ARDINDAN ,atilan cigliklar koca bir VADIYI dolduracak kadardi!

Kimsenin aglayan ANNELERIN ve tabut basinda kalp kirizi geciren babalarin ( YIKILMASINA ) gulerek izledigini ve sevindigini zannetmiyorum..

Olen askerlerin cogu belkide bu ic-savasin nedenini,sebebini bilmeden olduler ve olumler devam edecektir muhtemelen..

Ozellik ile senin bu konudaki yorumlari nin goddes ( yasamini yitirenlerin,yitirecek olanlarin ve bu CATISMALARDAN oturu cani yanan insanlara MILIM yarari yoktur!!

Kisisel gudulerini tatmin etmekten oteyede gidecegini zannedmiyorum-ki yazdigin zaman cogunlukla tepki aliyorsun ve karmakarisik bir ruh hali ile konudan kopuyorsun..

Bence boyle yapma, degil CROWUN dedigi gibi orada ,o kosullarda PKK ya karsi savasmak!!

Insan olarak o bolgede 1 gun yasaman bile sende tarif edilmez izler birakacaktir..

Sitelerde Paylaş
  • İleti 146
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

goddees'ın ırkçı olduğunu söylüyorum her seferinde yok degilim cart curt ediyor...Boşverin bu deli şaçmayı...Kendini burda tatmin ediyor..Eğer pkk düşmanıysan git onlarla uğraş gelip burda provokasyon yapma...Git mhp ile takıl olmadı atsızcılar var onlarla takıl...O da olmuyorsa add ile hareket et çünkü hepsi aynı pok....

Antilaik uluyor adeta sokakta görse bu küfür ettigi insanları korkudan kuyrugunu kıstırır ya da polis abilerinden bu insanları öldürmesini ister sonra insacıl teranelerine sarılır...Artık bundan sonra size bu tür ithamlarda bulunacagım cünkü yaptıgınız provokasyon yetti ve arttı bile...gidip biraz yalaklarınızdan su için eger sahibiniz su koymussa tabiii....

Sitelerde Paylaş

Daha dün Yaman tarafından 1 Mayıs başlığına bir haber eklendi. Dayak yiyen TKP'li gençlerle ilgili. Ben dün TKP'li arkadaşlarımla çıktım meydana. Ve TKP'yi az çok bilirim.

TKP hiç bir zaman parti olarak çatışma amacı gütmez. Polisle gidelim, çatışalım meraklısı bir parti değildir. Her şeyden önce, konuşarak bazı şeyleri gerçekleştirmeyi isteri.

Buna rağmen, o iki gence olanları düşünüyorum ve geçen seneki düşüncelerimin hala geçerli olduğunu görüyorum.

PKK veya DHKP/C herhangi bir grup, polisle mi çatışıyor 1 Mayıs'ta. Çatışsın, hatta iki tane de polis öldürsün. Çünkü, karşınızdakiler size düşmanlar. Siz solcusunuz, siz işçi sınıfını savunuyorsunuz ve siz devrimcisiniz.

O zaman siz allahsız kitapsızsınız. Zaten öyleyiz de, bu polis tarafından kötü algılanıyor ve hurra size hayvan muamelesi yapmak için ellerinden gelen her şeyi yapıyorlar.

Bunu anlamamak için özel bir çaba sarfetmek gerekiyor.

Bu arkadaşlardan ricam, seneye 1 Mayıs'ta Taksim'e çıkmalarıdır. Eğer izin alınamazsa ve son 3 yıldaki görüntüler tekrar ederse, ellerine taş alıp atanların zihniyetlerini anlayabilirsiniz.

Ne yapacaklardı ve ne yapmalarını bekliyordunuz?

Önünüze barikat kurmuş ve size düşmanca saldırıyorlar. Gülle karşılasanız bile, bu hareketlerinden geri adım atmayacaklardır.

Bu ülkede polis faşizmi yıllardır uygulanıyor. Polisi ve bu polisi yaratan düzeni savunmak tüm insanlığa düşman olmak demektir.

Sitelerde Paylaş
Mustafa Kemal devrimciliği her şeyden önce var olan kurulu bozuk düzene ve o düzenin yasaklarına karşı bir savaşımdır. Bunun kürtçülükle, kürt düşmanlığıyla bir ilgisi yoktur.

Orada olanlar, yaşananlar hakkında en ufak bir bilgin dahi yok. Bol keseden sallıyorsun, açık açık ben faşistim diyorsun.

Faşist de olabilirsin, ama bunu Atatürk, yurtseverlik adı altında yapman çelişki.

İşçilerin arasında apocu varmış. Yahu, ben denk gelmedim, ama yoktur diyemem ve bunlar azınlıktır. DTP parti olarak bu sene Taksim'e katılmadı. Ara sokaklarda PKK lehine slogan atmış olanlar vardır. Ama sen eylem koymazsan ve bu bayramı Türkiye'deki işçi sınıfına mal etmezsen, çok nemalananlar da çıkacaktır.

Burada Kürtçülüğü, PKK'yı savunuyor gibi mi duruyoruz? Ama sen her defasında angutça lafı oraya getiriyorsun? Klasik muhafazakar faşist zihniyetin dışa vurumları. Aşman gerekecek bunları. Mesele bunlardan ibaret değil. Bunlar var olan büyük meselenin parçaları sadece.

Ve bu parçalar sizin ve PKK'nın elinde oyunca olmuş durumda. Farkınız yok birbirinizden.

Ben bu konuda da tarafım. Ama ne size tarafım ne pkk'ya. Ben bağımsız-eşitlikçi bir Türkiye'den tarafım. Ben halk iktidarının kurulduğunu bir CUMHURİYET'ten tarafım. Ben kimsesizlerin kimsesi olacak Cumhuriyet'ten tarafım.

Sizin PKK ile aynı tarafta yer aldığınızı ise üzülerek görüyorum. Üzücü..

ben salak değilim..

ben de o apoculardan bahsediyorum ama alınan alınana.nedense.ben atatürkçü bir vatanseverim

bu ülkeye ait herkesi patagonyadan gelse bile bizden görürüm.

atatürkçülük ne zamandır türk düşmanlarına kucak açmak olmuş

ıftıranın alemı yok

türk eşittir her türlü pislik diyen albatrosa da ağzının payını ver bakalım hadi..

pkk ıle aynı tarafta olmak mı

ahlaksız mısın sen??

Sitelerde Paylaş
Goddes,sanırım yaşça biraz küçüksün,tepkilerin o yüzden abartı.Umarım doğuya bir gün yolun düşer.Eminim olaylara bakışın değişir.

Arkadaşım bu insanlar tv'den izledikleri bölük pörçük görüntülerle burda konusuyorlar...Bütün gün yasananları tam anlamıyla sadece tv'den bile seyretselerdi neler oldugunu anlarlardı...Her şey ortada ama hala cart curt edenler acık bir şekilde art niyet tasıyorlar....Herhalde taksim artık emekçilere acıldıgı için ve bu açılmayı sokakta tas atan insanlar sayesinde oldugunu hazmedemiyorlar...

tarihinde minton tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

goddess salağı iki 1 mayıstır kadınlar dayak yiyiyor diyorum işin gücün kıwırtmak

yemin ederim geçen 1 mayıs taki polisin yerde oturan kadına tekme atarak geçmesi gözümün önüne geldikçe sinirleniyorun

bu sene yine aynı yolda ki küçük çocuğu düşman askeri bellemiş adam hemen sonra kenardaki yararı kadının kafasına indiriyorlar darbeyi

ya da yerdeki kadının bağarışını duydun mu

ama bilmiyorum belki telefonda apo adlı bir arkadaşıyla konuşmuştur bilmeden suçlamak istemem sadist polisini

Sitelerde Paylaş
ben salak değilim..

ben de o apoculardan bahsediyorum ama alınan alınana.nedense.ben atatürkçü bir vatanseverim

bu ülkeye ait herkesi patagonyadan gelse bile bizden görürüm.

atatürkçülük ne zamandır türk düşmanlarına kucak açmak olmuş

ıftıranın alemı yok

türk eşittir her türlü pislik diyen albatrosa da ağzının payını ver bakalım hadi..

pkk ıle aynı tarafta olmak mı

ahlaksız mısın sen??

Sen apoculardan bahsetmiyorsun, sen apocuları öne çıkararak tüm sola tüm işçi sınıfına saldırıya geçmiş durumdasın. Ve hala papağan gibi ben Atatürkçü'yüm deyip duruyorsun.

Ama söylüyorum sana işte değilsin. Bu zihniyetle de olamazsın.

Birisi Türk her türlü pislik mi demiş, o en azılı faşisttir. Ama birisi Kürt her türlü pislik demişse, o da en azılı faşisttir. İki tarafın burjuva milliyetçisi faşistleriyle hiç bir işimiz olmaz, olmayacaktır.

Siz bu yüzden PKK ile aynı taraftasınız.

Karşılıkla düşmanlık üzerinden Türkiye'de işçi sınıfının direnme gücünü yıkmaya çalışıyorsunuz.

Türk ve Kürt kökenli işçilerin aynı ortak paydada buluşmalarından da bu yüzden iki taraf da rahatsız.

Dediğimiz açıktır, eğer sen bir Türk devrimcisiysen, Kürt'ünü kazanmak zorundasın. Kürtler toplanmışlar, 1 Mayıs'a katılmışlar, bunlar pkk'lı gibi angutça laflar Türk devrimcisine yakışmaz.Böyle bir Türk devrimcisi olmaz. Böyle bir devrimci de olmaz böyle bir Türk de olamaz. Ancak ırkçı faşist birisi olur.

Sitelerde Paylaş
goddees'ın ırkçı olduğunu söylüyorum her seferinde yok degilim cart curt ediyor...Boşverin bu deli şaçmayı...Kendini burda tatmin ediyor..Eğer pkk düşmanıysan git onlarla uğraş gelip burda provokasyon yapma...Git mhp ile takıl olmadı atsızcılar var onlarla takıl...O da olmuyorsa add ile hareket et çünkü hepsi aynı pok....

Antilaik uluyor adeta sokakta görse bu küfür ettigi insanları korkudan kuyrugunu kıstırır ya da polis abilerinden bu insanları öldürmesini ister sonra insacıl teranelerine sarılır...Artık bundan sonra size bu tür ithamlarda bulunacagım cünkü yaptıgınız provokasyon yetti ve arttı bile...gidip biraz yalaklarınızdan su için eger sahibiniz su koymussa tabiii....

ıftıracı adam kimin ne olduğunu alem bilir sen herkesi aptal mı sanıyorsun??benım burada yazma amacım sizlerin ağzının payını tek tek vermek..

bu forumu resmen kürtçü propaganda alanına çevirmeye çalışan adam kalkmış bana provokasyoncu diyor.

manyakkkkkkkkkk.

ulan kaç kere dedım oranın halkı fakirlikten kırılıyor hanginiz takıyor neden halkım dediğiniz insanları gidip eğitmeye yanaşmıyor sunuz?

kürtçe bilirsiniz sonuçta

fakat amaç bırakınız çoğalsınlar mantığı dı mı

namert değilseniz albatrosun rezil ırkçı söylemını kınayın kuşbeyınlıler

hadı kınamazsanız en adi faşosunuz

Sitelerde Paylaş
Sen apoculardan bahsetmiyorsun, sen apocuları öne çıkararak tüm sola tüm işçi sınıfına saldırıya geçmiş durumdasın. Ve hala papağan gibi ben Atatürkçü'yüm deyip duruyorsun.

Ama söylüyorum sana işte değilsin. Bu zihniyetle de olamazsın.

Birisi Türk her türlü pislik mi demiş, o en azılı faşisttir. Ama birisi Kürt her türlü pislik demişse, o da en azılı faşisttir. İki tarafın burjuva milliyetçisi faşistleriyle hiç bir işimiz olmaz, olmayacaktır.

Siz bu yüzden PKK ile aynı taraftasınız.

Karşılıkla düşmanlık üzerinden Türkiye'de işçi sınıfının direnme gücünü yıkmaya çalışıyorsunuz.

Türk ve Kürt kökenli işçilerin aynı ortak paydada buluşmalarından da bu yüzden iki taraf da rahatsız.

Dediğimiz açıktır, eğer sen bir Türk devrimcisiysen, Kürt'ünü kazanmak zorundasın. Kürtler toplanmışlar, 1 Mayıs'a katılmışlar, bunlar pkk'lı gibi angutça laflar Türk devrimcisine yakışmaz.Böyle bir Türk devrimcisi olmaz. Böyle bir devrimci de olmaz böyle bir Türk de olamaz. Ancak ırkçı faşist birisi olur.

canım arkadaşım ben de sol görüşleri savunurum

bak albatrosun ırkçı olduğunu kabul ettın

benım derdım de onlar zaten.üstüne alınma

Sitelerde Paylaş
ıftıracı adam kimin ne olduğunu alem bilir sen herkesi aptal mı sanıyorsun??benım burada yazma amacım sizlerin ağzının payını tek tek vermek..

bu forumu resmen kürtçü propaganda alanına çevirmeye çalışan adam kalkmış bana provokasyoncu diyor.

manyakkkkkkkkkk.

ulan kaç kere dedım oranın halkı fakirlikten kırılıyor hanginiz takıyor neden halkım dediğiniz insanları gidip eğitmeye yanaşmıyor sunuz?

kürtçe bilirsiniz sonuçta

fakat amaç bırakınız çoğalsınlar mantığı dı mı

namert değilseniz albatrosun rezil ırkçı söylemını kınayın kuşbeyınlıler

hadı kınamazsanız en adi faşosunuz

Bırak şimdi ulumayı....Senin ırkçı-Bir yalancı olduğun her attığın mesajda belli oluyor...Bilip bilmeden konuşuyorsun sonra agzından sallya akıtarak ordaki insanlara laf atıyorsun....Burda kim kürtçü kim değil ortada...Eger insanlar sana karsı yazıyorsa kürtçü olduğu için degil senin kafasız bir ırkçı olduğundan dolayıdır...Buradaki konuyu bile provoke ederek ne olduğun ortada...Solcuymuş hadi oradan çakma solcu...Irkçı olan solcu olur mu bırak simdi bu teraneleri...Kimi kandırıyorsun sen...resmen üşütük bu ya...

tarihinde minton tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
goddess salağı iki 1 mayıstır kadınlar dayak yiyiyor diyorum işin gücün kıwırtmak

yemin ederim geçen 1 mayıs taki polisin yerde oturan kadına tekme atarak geçmesi gözümün önüne geldikçe sinirleniyorun

bu sene yine aynı yolda ki küçük çocuğu düşman askeri bellemiş adam hemen sonra kenardaki yararı kadının kafasına indiriyorlar darbeyi

ya da yerdeki kadının bağarışını duydun mu

ama bilmiyorum belki telefonda apo adlı bir arkadaşıyla konuşmuştur bilmeden suçlamak istemem sadist polisini

ben kadar savun kadınları sonra öt anarkos

ben apocu olmadıkları halde onlara eziyet yapıldıysa zaten kınıyorum

fakat 1 mayıs provokasyon günü haline getiriliyor

hadı beklıyorum albatrosun ırkçı lafını kına

son sanşsın

Sitelerde Paylaş

1934'e kadar Türkiye Cumhuriyetinde Kürtlerin eğitim görmesi yasaktı.(bkz:Uğur Mumcu Kürt dosyası-Meclis tutanakları

Sitelerde Paylaş
Bırak şimdi ulumayı....Senin ırkçı-Bir yalancı olduğun her attığın mesajda belli oluyor...Bilip bilmeden konuşuyorsun sonra agzından sallya akıtarak ordaki insanlara laf atıyorsun....Burda kim kürtçü kim değil ortada...Eger insanlar sana karsı yazıyorsa kürtçü olduğu için degil senin kafasız bir ırkçı olduğundan dolayıdır...Buradaki konuyu bile provoke ederek ne olduğun ortada...

gerzek sen yeni üyeyim diyorsun her yazımı okudun mu???

iftiracı türk düşmanları ile aklıbaşında solcuları herkes bilir

beni de bilen bilir

senın karalamalarınla ben karalanmam sen iftiracılığınla kalırsın

albatrosu kınamadın hala bak azılı türk düşmanı en adi faşıo değilsen kınaman gerek

tarihinde goddess tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bir de dtp gerçekten 1 Mayısa katılsaydı istanbulu resmen yakabilirlerdi öyle güçleri var...ama tüm 1 mayısa toplasan 200 kişi gelmediler...Sokakta on binler vardı ama 200 dtp li vardı...Taşkınlıkmış resmen görmesek dtplileri olayları onlar cıkardı zannederdik...

Sitelerde Paylaş

Yapma goddess, her sene olduğu gibi 1 Mayıs'ta çatışmalar çıkıyor ve sen suçu oraya katılanlara yıkıyorsun. Mazaretin de belli, onlar pkk'lı. Oysa ki, alakası olmadığını sana anlatmaya çalışıyoruz ve üstüne diyoruz ki, eğer pkk veya başka bir örgüt polisle çatışsa bile orada haklıdır.

1 Mayıs'a katılmalısın. Seneye katılman, inan bana ufkunu açacaktır.

Sitelerde Paylaş
sen kimsin bana şans weriyorsun

birde utanmadan başına son ibaresini eklemiş

ayrıca sen o kadını sawunduğun için özür dile apo demiş o kadın

hadi bak bu son şansın

gizli batmanlı türk eşittir pislik dıyen bıırnı kınamayanın bana çemkırmeye hakkı yok

höstttttttttttttt

ırkçılar faşolar

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...