Jump to content

kadınlar neden erkekler gibi araba kullanamaz

Recommended Posts

Harita derken abarttığım belli sende hemen yok ben kaybolmadım falan diyosun:)Ben çok kayboldum ama erkeğim navigasyonum kadınlardan iyi bunu bilim söylüyor:)

Kadınların araba kullanmaları yasaklanmasın zorlaştırılsın yasaklar çözüm değildir ehliyetsiz kullanırlar o zaman

Erkek eşliğinde sokağa çıkmalarına gerek yok yanlız başınada gezebilirler ama fazla uzağa gitmesinler:))

Sitelerde Paylaş

Unah’in bu baslikgi acmasinin nedeni cok acik.Islam kadina eksik akilli,erkeklerle esit olmayan bir profil cizdiginden dolayi islami hakli cikarma cabasi pesinde.

Tum kadinlar kotu araba kullaniyor diye bir genelleme yapamazsin.Iyi araba kullanamayan kadinlar belki otuzunda otuzbesinde ehliyet almis kisiler olabilir.Araba kullandikca kendini gelistirirsin.Ben yasim dolar dolmaz ehliyet alip bir hafta ozel dersten sonra trafige cikmistim.Istanbulda senelerce araba kullandim kirmizi isikta gecmek disinda hicbir ceza almadim,kaza yapmadim.Su anda yasadigim ulkeye ait ehliyetimle hic ceza bile almadim,kaza yapmadim.Benim annem dogal olarak benden cok daha fazla senelerdir araba kullanir en ufak bir vukuati oldugunu hatirlamiyorum,dikkatli ve iyi kullanir

Bilmiyorum nerede yasiyorsun ama istanbulda araba kullanmak tamamen iskencedir.Yol yok, cildirtan bir trafik,daimi park sorunu.Bir de onun bunun tacizleri sikistirmalari,gercekten rezillik.Kadin araba kullanmak istese bile sevkini kiracak o kadar cok etken var ki,yoksa kadinlar benim gibi gayet guzel araba kullanabilir )) Birak arabayi bugun artik kadinlar ucak kullaniyor,yeterki imkan verilsin kadinlarin elinden her is gelir

çok yakın bir geçmişte gazete de şunu okumuştum.

kadınlar erkeklerden daha kalın kafalı..şöyle ki..

kadının kafa tası kalınlığının (( normal şartlar altında)) erkeğin kafa tasından 2 milimetre kalın olduğu gazete de yazıyor...

Kadinlar kalin kafali falan degil,yetistirilis tarzlari oyle..Kiz cocugunu silik,pasif yetistirirsen onu ilerde karsinda kalin kafali aciz bir kadin olarak bulursun.

Sitelerde Paylaş
Harita derken abarttığım belli sende hemen yok ben kaybolmadım falan diyosun:)Ben çok kayboldum ama erkeğim navigasyonum kadınlardan iyi bunu bilim söylüyor:)

Kadınların araba kullanmaları yasaklanmasın zorlaştırılsın yasaklar çözüm değildir ehliyetsiz kullanırlar o zaman

Erkek eşliğinde sokağa çıkmalarına gerek yok yanlız başınada gezebilirler ama fazla uzağa gitmesinler:))

kurduğun cümlelerin yanına daha sonra kıvırtabilmek için gülücük işaretleri koyuyorsun. ya ciddi birşey konuş ya da boş yere yer işgal etme burada.

Sitelerde Paylaş

Bak sen konuşana ciddi hanım güldüğüm için koyuyorum onları nereye kaç km uzağa gidersen git banane istersen alaskaya git fazla gazete okumaktan beynin dumura uğramış haritasız bi yere gidemezler diyorum bunu ciddiye alıyosun ortaokul seviyesindesin işte uzun bi tatile ihtiyacın var senin.

Cutie de senden beter yetiştirilme tarzları öyle diyo halbuki adam 'KAFATASININ' kalın olduğundan bahsetmiş size bişey diyimmi ikiniz bi şahit etmessiniz:))

Sitelerde Paylaş

senin daha önceki başlıklara yazdığın yorumlardan zeka seviyeni tahmin edebiliyorum da ondan söylediklerini ciddiye alıyorum. çünkü ciddi söylemiş olma olasılığın çok yüksek. önceki yazılarınla şimdi espri dediğin yazılarındaki düşünceler aynı paralelde. ama espri olması olumlu bir gelişme tabii.

Sitelerde Paylaş

kırkaltısal bir durum...

EDIT: kırkaltısal durum dedim de aklım eskiye gitti.. eski tck da kırkaltıydı.. yeni tck da otuziki...

velhasıl otuzikisel bir vaka...

tarihinde hallac tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Avrupada, trafikte seyreden araclarin icine bakmadiginiz sürece, kadin yada erkek söför ayrimi yapamazsiniz.

Arabanin kullanilis seklinden anlayabileceginiz tek sey, 80 yasinda birisi kullaniyorsa, sacmalamis olabilirden ibarettir.

Demekki neymis, trafikte cinsiyet degil, zihniyet önemliymis.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...