Jump to content

KORUCULARDAN,Gelin ile Damada 17 olu, 21 YARALI

Recommended Posts

• İleti 269
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Doguda olagan üstü hal uyguladilar bitmedi,dagdakilere genel af cikardilar bitmedi,koruculari görevlendirdiler bitmedi,DTP´nin mecliste olmasi dahi bile olaylarin bitmesini engelleyemedi.

Peki neden?Neden her zaman enteresan ve aci olaylar cereyan ediyor?Hemde tam PKK´nin silah birakmaya yanastigi dönemde!!!

Artik dagdaki isyanlar sehirlere,kasabalara,burnumzun dibine kadar cereyan etmeye basladi.

Mardindeki aci olaylarin yasanmasinda,oradaki insanlara silahlari verenler sucludur.Bakin köylere ne dogru dürüst bir imar var,nede dogru dürüst bir yol var,nede dogru dürüst bir okul..

Yillarca burada yasyan insanlar mahrum birakildi.Bunun üstünede birde geri kalmis ,cahil biraklmis bir halka silah verilerek ,herzaman patlamaya hazir bir dinamit birakilmis.

Korucu köyü olsun veya olmasin,PKK olsun veya olmasin,Kürt olsun veya olmasin ama sonucta orada geri birakilan,biraktirilan bir halk var.

Feodal yapinin, Cumhuriyet´in kuruldugu yillarda tasfiye ediilmesine imkanlar varken,yillarca bu firsatlar ellerine gecmisken,hicbir zaman bu yapi tasfiye edilmedi,edilmeyecektirde..

Oradaki zengin asiretler Devletin yalakaligini yapmak icin kullanildilar.Sedat bucak örnegi....

Korucularin devlet tarafindan halka bir korku toplumu yaratilmasi icin görevlendirildigi asikardir.

Mardindeki üzücü olaylar hernekadar bir nisan veya dügündeki husümetten kaynaklansada,oradaki insanlarin agir silahli olmalari düsündürücüdür.

Devletin oralarda güvenligi bir türlü saglayamadigi bellidir.Oradaki insanlari kaderine terkettigi bellidir.

tarihinde bedirhan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Doguda olagan üstü hal uyguladilar bitmedi,dagdakilere genel af cikardilar bitmedi,koruculari görevlendirdiler bitmedi,DTP´nin mecliste olmasi dahi bile olaylarin bitmesini engelleyemedi.

Peki neden?Neden her zaman enteresan ve aci olaylar cereyan ediyor?Hemde tam PKK´nin silah birakmaya yanastigi dönemde!!!

Artik dagdaki isyanlar sehirlere,kasabalara,burnumzun dibine kadar cereyan etmeye basladi.

Mardindeki aci olaylarin yasanmasinda,oradaki insanlara silahlari verenler sucludur.Bakin köylere ne dogru dürüst bir imar var,nede dogru dürüst bir yol var,nede dogru dürüst bir okul..

Yillarca burada yasyan insanlar mahrum birakildi.Bunun üstünede birde geri kalmis ,cahil biraklmis bir halka silah verilerek ,herzaman patlamaya hazir bir dinamit birakilmis.

Korucu köyü olsun veya olmasin,PKK olsun veya olmasin,Kürt olsun veya olmasin ama sonucta orada geri birakilan,biraktirilan bir halk var.

Feodal yapinin, Cumhuriyet´in kuruldugu yillarda tasfiye ediilmesine imkanlar varken,yillarca bu firsatlar ellerine gecmisken,hicbir zaman bu yapi tasfiye edilmedi,edilmeyecektirde..

Oradaki zengin asiretler Devletin yalakaligini yapmak icin kullanildilar.Sedat bucak örnegi....

Korucularin devlet tarafindan halka bir korku toplumu yaratilmasi icin görevlendirildigi asikardir.

Mardindeki üzücü olaylar hernekadar bir nisan veya dügündeki husümetten kaynaklansada,oradaki insanlarin agir silahli olmalari düsündürücüdür.

Devletin oralarda güvenligi bir türlü saglayamadigi bellidir.Oradaki insanlari kaderine terkettigi bellidir.

Bedo KARDES, olayi cizmissin yine!

:lol:

Sitelerde Paylaş

bugün izlediğim haberlerde,katillerin ailelerinin köyden devlet tarafından çıkarıldığını gördüm..

saldırıya maruz kalabilirler o açıdan.

devlet onları saklayacaktır büyük ihtimal..

kimlikleri filan değişir.İsimleri yani..

Bedo KARDES, olayi cizmissin yine!

:lol:

Karizma bir avatarın var..Bunun farkındasın herhalde. :good: :D

tarihinde antilaik tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Bence bu katliamı pkk yapmıştır...solcularda yapmış olabilir ama Grenpeace yapmış olabilirde diyorlar...

Ben Dokuz Nokta Korler Dernegi uzerinde duruyorum!

MOR-CATI'da olma ihtimali yuksek!

Sitelerde Paylaş
Ben Dokuz Nokta Korler Dernegi uzerinde duruyorum!

MOR-CATI'da olma ihtimali yuksek!

Onlar zaten pkk'lı ki... :lol: Aborjinler yapmış olabilir çünkü onlarda pkk'lı....

tarihinde minton tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

birkaç şerefsiz kürdün, katliamını tüm kürt halkına yüklemek ne kadar mantıksız ise

birkaç şerefsiz korucunun katliamınıda tüm koruculara yüklemek o kadar mantıksızdır.

ben koruculuk sistemini her daim destekliyorum pkk kouruculardan çok çekti bakınız. dtpliler korucu sisteminin kaldırılması için havlıyor. işlerine gelmiyor. çünkü korucu bir nebze olsun şerefsiz pkknın planlarını zedeleyebiliyor. 48.000 korucu var 22 ilde. çok güzel. aldıkları maaş helal olsun.

pkk şerefsizlerine karşı tek yürek tek millet, olunmalı.

Sitelerde Paylaş
pkk şerefsizlerine karşı tek yürek tek millet, olunmalı.

Emredersiniz PASAM !

Sitelerde Paylaş
Başlık geyikleşiyor, geyikleşen başlıkların yeri bellidir...

Yazdigimiz zaman, keseriz biceriz diyosunuz!

FORUM halki gibi davranincada GEYIKlesiyo diyip, aforoz ediyosunuz konuyu..

Ne yapacam, bende sasirdim.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...