Jump to content

KORUCULARDAN,Gelin ile Damada 17 olu, 21 YARALI

Recommended Posts

Sultan Köyü'ne bağlı Kırkçeşme Mezrası'nda yapılan düğünde saat 21.30 sıralarında gelin ve damat yakınları arasında henüz belirlenemeyen bir nedenle tartışma çıktı.

Burada ikitarafinda zarar veren ailelerindeki korucular diye gecmektedir...

HABERE KENDİNDEN EKLEME YAPMA, MİLLİYET DEDİN BASTIK DÜZGÜN OKU VE FORUMDAN ÖZÜR DİLE.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 269
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Mardin'de düğünde silahlı çatışma: 17 ölü, 21 yaralı

MARDİN, (DHA)

MARDİN merkeze bağlı Sultan Köyü'nde gelin ve damadın yakınları arasında çıkan silahlı çatışmada ilk belirlemelere göre 17 kişi öldü, 21 kişi yaralandı.

Sultan Köyü'ne bağlı Kırkçeşme Mezrası'nda yapılan düğünde saat 21.30 sıralarında gelin ve damat yakınları arasında henüz belirlenemeyen bir nedenle tartışma çıktı. Aynı zamanda koruculara ait olan köydede tartışma kısa sürede silahlı çatışmaya dönüştü. Tam bir can pazarının yaşandığı düğün yeri bir anda kan gölüne döndü. Çatışma sonrası Mardin'deki hastaneler yaralılarla dolup taştı. Alınan ilk bilgiye göre çatışmada 17 kişi yaşamını yitirirken, 21 kişi de yaralandı.

Güvenlik güçleri, köyde ve hastanelerin çevresinde yeni bir çatışma yaşanmaması için geniş çaplı önlem aldı.

milliyetten aldigim altida bu!!

buradaki ayrinti boyle, cikan sonuca gore baslik acildi..

zira oldugu gibi de yansittim..

Üstelik ben bu yazıda "Bu haberde korucular saldırdı yazıyormu. ??????????" çığlığını gerektirecek bir ibareye de rastlamadım.

Haberin içinde geçen Aynı zamanda koruculara ait olan köydede tartışma kısa sürede silahlı çatışmaya dönüştü. sözü müdür, ayrı bir haber konusu olacak bu salak tartışmayı doğuran?

Sitelerde Paylaş
HABERE KENDİNDEN EKLEME YAPMA, MİLLİYET DEDİN BASTIK DÜZGÜN OKU VE FORUMDAN ÖZÜR DİLE.

Ne kadar koftiden bir anliyisin var ya!

ne eklemesi ?? NE ozuru ??

SEN BI SAKAMISIN ,,

Ilk aldigim haber milliyetin idi, oldugu gibi aktardim..

Birak ta CIDDI bir seyler yazalim..

Sitelerde Paylaş
Üstelik ben bu yazıda "Bu haberde korucular saldırdı yazıyormu. ??????????" çığlığını gerektirecek bir ibareye de rastlamadım.

Haberin içinde geçen Aynı zamanda koruculara ait olan köydede tartışma kısa sürede silahlı çatışmaya dönüştü. sözü müdür, ayrı bir haber konusu olacak bu salak tartışmayı doğuran?

ileti 4 den itibaren bakarsan cakırcalı beni net anlarsın.

başlıkta amaç ne hayatını yitiren insanlar nede üzüntü.

baştan bakarsan anlarsın.

koruculuk sistemi konuşulacaksa bu hayatını kaybeden insanlar üzerinden yapılmaz.

ben buna ahlaksızlık derim, kaldı ki bu konu kimler için önemli başlık konusu olmadığı için girmiyorum.

yazık ahlak tamamen bitmiş.

Sitelerde Paylaş
41 killed in attack on wedding in Turkey:

http://www.msnbc.msn.com/id/30565995/

Uluslararasi arenada da Turkiyemizin adini duyuran bir olay. Vatana millete hayirli ugurlu olsun.

Salakca bir tartisma diyen kimdi ??

Neyse nickini hatirlamiyorum..

Arkadasim senin capinda bir sey ifade etmiyebilir bu gibi toplumsal bozulmalar!!

Ama bak ulke olarak NOTUMUZ beraber veriliyor!!

Sitelerde Paylaş
41 killed in attack on wedding in Turkey:

http://www.msnbc.msn.com/id/30565995/

Uluslararasi arenada da Turkiyemizin adini duyuran bir olay. Vatana millete hayirli ugurlu olsun.

yemısım ulkenın ıtıbarını 44 kısıye cıktı olu sayısı buda ulkeden dert yanıyor

Sitelerde Paylaş

Dahası, ben şu korucu müdafisi vatandaşa şunu söyleyeyim, çünkü bildiğim bir konudur: Geçmişte, kendilerine PKK'li süsü verip köy basan ve hasımlarından birçok insan öldüren, hatta köyü talan eden korucu olayları yaşanmıştır. Yani, başlığı açan arkadaşın, bu yönde bir şüphesi varsa bile, haksız bir şüphe değildir bu.

Koruculuk, bu memleketin başındaki, acilen halledilmesi gereken çok ciddi bir sorundur.

Sitelerde Paylaş

IYIDE hepsimi hiristiyan KORUCULARIN ??

Bunun mezhepsel bir kavrami yok!

Devlet SABIKALILARI-KACAKLARI-KATILLERI-HAPISTEKILERI, pkk ya karsi savastirip,kulanmakta!!

Bunlara para,silah,lojistik vs destek vermekte ve suc isledikleri zaman gormemekte!

saygilar

hepsi hiristiyan deyil ama , ab nin isteyine göre hareket eden tayyiiipp bölge halkindan hiritisyan olanlari(keldani , süryani vs..) bunlari silahlandiriyor koy korucusu bahanesi ile ,

ama Türklerdende silahlarini teslim etmesini bekliyor tayyyiiippp , bu tayyiiipppe yakinda (sovalya ödülü aldi ) nöpel ödülü de verirler .

Sitelerde Paylaş
Ulan senin forumda pkk yazılarından başka yazınmı var.

abı gırme bak gırme

hertarafa karakol kuran devlet kacanları yakalayamıyor oylemı bu olay pıs bır olaydır

kokusu yakında cıkar umarım gecmısı gene hatırlatmazlar bazı gucler yoksa cok kotu seyler olur

umarım aıleler arası catısmadır

bu olayda pkk parmagı olsun o guclerın parmagı olmasın

tarihinde seyit_rıza tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

MUFERRIT bi olay degil bu!!

CAPINDAN BELLIDIR..

ya o agir silahlar ,o sefil koylulerde ne arasin ???

Hepsi uzun namlulu silah , bunun mantigi varmi ??

Ilk basta ort bas edecekler,sonrada bi sekilde cikaracaklardir

Sitelerde Paylaş
Başlığı okuduğunuza emin misiniz ;

burda KORUCULARDAN ne demek ???????

Sizin Mod olarak başlığı değiştirmeniz gerekiyor, kaldı ki vatandaşı daha sonraki söylemlerinin rotasına bakarsanız nereye gideceği belli, bunların RUHU blli artık benim veya bir başkasının bir şey söylemesine dahi gerek yok, ölen insanlar üstünden siyaset AHLAKSIZLIKTIR.

Koruculardan demek, koruculardan demek.

Korucular birbirlerini öldürmüş. Köy, korucu köyüymüş ve düğünde bir nedenle kavga çıkmış, bir sürü insan ölmüş.

Haber Koruculardan.

Bunu anlamak bu kadar mı zor?

Demin de dedim; başlık, hedefinden saparsa o zaman müdahale edilir. Ama siz şimdiden bunun için elinizden geleni yapıyorsunuz.

Bunların ruhu belli diyerek karar verilir mi? Sizin şuurunuz yerinde mi?

Sitelerde Paylaş
ne 17 sı 44 de cıktı olu sayısı

ALIN ISTE!

44 kisi bir sekilde oldurulebiliyor !!

Peki bu gucu nerden aliyorlar,bunu yapanlar ??

bIR KAC SILAHLA OLACAK IS DEGIL BU, cunku orada herkez catismasini iyi bilir..

Organizeli olmus hersey ve tasarlandigi gibide BITMIS!

Yargiyi bir yerde kisilere verirseniz (ki bu genelde CAHIL bir ASIRET AGASIDIR) sonuc budur.

Sitelerde Paylaş
ALIN ISTE!

44 kisi bir sekilde oldurulebiliyor !!

Peki bu gucu nerden aliyorlar,bunu yapanlar ??

bIR KAC SILAHLA OLACAK IS DEGIL BU, cunku orada herkez catismasini iyi bilir..

Organizeli olmus hersey ve tasarlandigi gibide BITMIS!

Yargiyi bir yerde kisilere verirseniz (ki bu genelde CAHIL bir ASIRET AGASIDIR) sonuc budur.

abı husumet dıyen var korucuların yaptıgını soyleyen var askerı kıyafetle saldıranlaın oldugunu soyleyen var

asker demıyorum dııkkat edın askerı kıayafet

Sitelerde Paylaş

daha bu bölge cok olaylar olacak ,

dua ediyorus Irakta olaylar olmasin , diyelimki irakta olay durdu

bukadar parali asker , gizli timler , gönülü askerler , batili ajanlar , blakwatterler isim biti evemi diyecekler yoksa (bir kimzi pakistanda ) sira türkiyede mi olacak kim bile bilir .

tayyipp bu sirketleri türkiyede üs kurma imkani vermistir

http://www.cnnturk.com/2007/dunya/09/22/pk...06.0/index.html

tarihinde enNazzam tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Koruculardan demek, koruculardan demek.

Korucular birbirlerini öldürmüş. Köy, korucu köyüymüş ve düğünde bir nedenle kavga çıkmış, bir sürü insan ölmüş.

Haber Koruculardan.

Bunu anlamak bu kadar mı zor?

Demin de dedim; başlık, hedefinden saparsa o zaman müdahale edilir. Ama siz şimdiden bunun için elinizden geleni yapıyorsunuz.

Bunların ruhu belli diyerek karar verilir mi? Sizin şuurunuz yerinde mi?

Öncelikle tekrar okuyun ve arada virgülle ayrılmış büyük harf vurguya dikkat edin ve sonrada hatanızı kabul edin.Başlık 4 mesajda hedefinden şaştı zaten.Bende gayet şuurluyum endişe etmeyin o konuda.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...