Jump to content

Faşistlere karşı neden bu kadar sert tutumlar var?

Recommended Posts

Sitede faşistlere yağmurlu havada su yok. Adolf Hitler avatarı kullananlar banlanıyor, kendi görüşlerini savunamıyorlar vs vs.

Neden? Biz komünistler istediğimiz şekilde görüşlerimizi savunuyoruz. Bizim ne kadar hakkımız varsa onların da o kadar vardır.

Ben nasıl CHE avatarı kullanabiliyorsam onlar da HİTLER avatarı kullanabilmeliler. Onların da kendilerine göre bir dünya görüşleri var. Doğru veya yanlış; fakat yasakçılıkla nereye kadar gidebiliriz?

Saygılar...

Sitelerde Paylaş
  • İleti 85
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Forumun faşist üyeleriyle halaya da duralım mı...

Hallac abi , halay esnasinda o kadar cosmussunki , Halaydan kopup , Formun meydanina cikip, Davula karsi terli vucudunla egilip-kalkiyomussun :lol::lol:

Sitelerde Paylaş
Halaya durmana gerek yok.Sadece biraz görüş saygısı olsun yeter...
Saygı mı??? Ne zaman gördük biz bu saygıyı... Ayrıca faşistlerden bir gram saygı görmememe rağmen hiç bir zaman üslup açısından saygısızlık da yapmadım...
Sitelerde Paylaş
Saygı mı??? Ne zaman gördük biz bu saygıyı... Ayrıca faşistlerden bir gram saygı görmememe rağmen hiç bir zaman üslup açısından saygısızlık da yapmadım...

Bende Faşist görüşünü benimsiyorum fakat görüşüne saygı duyuyorum 2.mesajında halayadamı duralım demenle belli saygın.

Sitelerde Paylaş
Bende Faşist görüşünü benimsiyorum fakat görüşüne saygı duyuyorum 2.mesajında halayadamı duralım demenle belli saygın.
Demek halayada duralım mı diyerek saygısızlık etmişim.. Keşke sizinkilerinde saygısızlıkları bu kadar olabilse..
Sitelerde Paylaş

Fasit gorusunu benimsiyormus'da, saygida duyuyormussss!!

Irkciligin SAYGISI olurmu ??

EEYY, ZEKAI TUNCAY, seni !!

Kurdugun kelimelerde bile demogoji yapma ozelligin yok!

HEM IRKCI OLCAGIN, zira BIRDE SAYGILI OLACAGIN DIGER IRKLARA KARSI ,??

sana bir sey soyliyeyimmi .

-Ben senin gibi bir budalaya saygi duymuyorum, ACIK-NET bir sekilde!!

Hem ustun IRK terminolojisinden dem vuracaksin sonrada assagilayacaksin diger HALKLARI , isine gelmiyeni olume vs, gondereceksin, baskici ve totaliter bir rejime domalicaksin, sak sakcilik yapacaksin o rejimin KURMAY generallerine karsi, eeeeeeeeee..

Birde saygili olacakmismis, BIR FASIT BEYFENDI OLARAK!!!

Ciddi ol! birazda olsa!!

Sitelerde Paylaş

Faşizm, liberalizm gibi bir olgu olsaydı gayette saygılı olunabilinirdi ama faşiz-faşistler kan üzerine kuruludur...Sana biz ifade özgürlüğümüzü istiyoruz derler sonra o ifade özgürlüğü ile gırtlagına yapışırlar..Bu nedenle faşizme hiçbir zaman musaama göstermemek lazım...

Sitelerde Paylaş
Sitede faşistlere yağmurlu havada su yok. Adolf Hitler avatarı kullananlar banlanıyor, kendi görüşlerini savunamıyorlar vs vs.

Neden? Biz komünistler istediğimiz şekilde görüşlerimizi savunuyoruz. Bizim ne kadar hakkımız varsa onların da o kadar vardır.

Ben nasıl CHE avatarı kullanabiliyorsam onlar da HİTLER avatarı kullanabilmeliler. Onların da kendilerine göre bir dünya görüşleri var. Doğru veya yanlış; fakat yasakçılıkla nereye kadar gidebiliriz?

Saygılar...

Slm

anket e oy verseydik ,

hitler olmas , hitler avatari kulananlar yaniliyorlar hitler fasist deyildi

Sitelerde Paylaş

Adolf Hitler'in tek amacı Irkçılık değildir,Ben ne Faşist ne Irkçıyım hatta bu iki saçmalığın düşmanıyım,Adolf Hitler'in toplum ve ekonomi hakkında ki bazı fikirlerini doğru bulduğum için seviyorum.

Şöyle düşünün,Atatürk Içki Içiyor ve kötü örnek oluyor bahanesi ile onun avatarlarını yasaklayacak mısınız ? Adolf Hitler'de böyle işte,Amacı tek Irkçılık değil.

Adolf Hitler Avatar'larına özgürlük istiyorum.

Komünizm'e ters bir Ideolojim olsada yukarıdaki arkadaşı çok tebrik ediyorum ve saygı duyuyorum,Ideolojilerin kardeşliği budur işte.

Ayrıca şunu belirtmeden geçemeyim,Kimse Hoşgörülü değildir,Hoşgörülü insanlar sadece kendilerinin işine gelencilik veya bana dokunmayan.yılan bin yaşasıncılıktır.Hoşgörülü olmak Hoşgörüsüzlüğe de Hoşgörülü olmaktır,Hoşgörülü olmak her şeyi kapsar,Anlatabiliyorum umarım,Hümanist arkadaşlara duyurulur.

Faşizm bir toplumu dışlamaktır,Faşist'leri dışlamak Faşizm örneğidir,Faşist düşmanlarına duyurulur.

tarihinde Kluke tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Adolf Hitler'in tek amacı Irkçılık değildir,Ben ne Faşist ne Irkçıyım hatta bu iki saçmalığın düşmanıyım,Adolf Hitler'in toplum ve ekonomi hakkında ki bazı fikirlerini doğru bulduğum için seviyorum.

Şöyle düşünün,Atatürk Içki Içiyor ve kötü örnek oluyor bahanesi ile onun avatarlarını yasaklayacak mısınız ? Adolf Hitler'de böyle işte,Amacı tek Irkçılık değil.

Adolf Hitler Avatar'larına özgürlük istiyorum.

Komünizm'e ters bir Ideolojim olsada yukarıdaki arkadaşı çok tebrik ediyorum ve saygı duyuyorum,Ideolojilerin kardeşliği budur işte.

ideolojilerin KARDESLIGIMI ,

ne sacmaliyorsunuz, siz..

Sitelerde Paylaş

Hitler kafadan kötüdür diyerek üyelerin atılması söz konusu ise saçma..

Burda herkes komünist değildir arkadaşlar.. Komünist tanıdığımda bir admin yok..

Komünizm'e ters düşüyor tabiri yanlış olur Kluke.. Söz konusu "insanlık" olabilir..

Şahsen benim için farketmez.. İsteyen herkes istediği avatarı kullanmalıdır..

Avatar gibi sembolik şeylerle değil de fikirlerle uğraşalım..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...