Jump to content

Mehmet Bayrak Kitapları

Recommended Posts

Bana şiir türünün hangi ırktan geldiğini kanıtlasana :) Hoş sizin kafatasçılar yazılı kaynakları taş çatlasa MS. 100lü yıllara giden Türkçenin, yazılı kaynakları m.ö 3000lere giden Sümercenin atası olduğunu ima ediyorlar :)

cahil cüheyla , şölgentaş magarası diye bir şey duydunmu sen.anlamadığın bilmediğin konularda yazı yazıp durma.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 50
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ya zerdustlerın kımler oldugunu bır arastırsınlar bazıları

ha en eskı dınlerden bırıdır

Ezidi'lerin duaları ve şiir güzel konu aslında.

Tabi biz Kürtçü olduğumuz için bunları bilemeyiz.Herşeyi çarpıtıyoruz da artık amacımızı saklayamaz olduk deşifre olduk be pirim.Müstakil ve özgür Kürdistan'ı kurmak istediğimizi söyleyelim zaten anladılar :crazy:

Sitelerde Paylaş
cahil cüheyla , şölgentaş magarası diye bir şey duydunmu sen.anlamadığın bilmediğin konularda yazı yazıp durma.

BREE cahil insan; HALKBİLİMİnin babalar gibi teorileri senin gibilerin suratına tokat gibi çarparken sen hangi dayanaklarla konuşuyorsun? Bana ALAN DUNDES'in halk tanımını çürütttüğünü iddia eden tek bir bilimciadamı/folklorcu göstersene? Cümle alem bilimcisi(milliyetçisinden solcusuna kadar) bu teori üzerinde ortaklaşmışken sen neye dayanarak FASAFİSO demeye çalışıyorsun bunlara? Sen bu lafını bir üniversite sınıfında söyle, ALAN DUNDES'e hakaret et; seni sille tokat atarlar o okuldan haberin olsun...

Sitelerde Paylaş
yaw bırakın zerdustlugu avestayı bana bakın ben neyım ya

kurdum sımdı ne olacak

yoksa ben dag turkumuyum

Kabül et sen dağ Türküsün

Doğu illerimizin çeşitli bölgelerinde ve en çok dağ eteklerinde , sarp ve arızalı arazide ve yüce dağların çevirdikleri ova ve zengin yaylalarda yaşayan ve bugün çiftçilk ve koyunculukla geçinen eski Türk ve Türkmen aşiretler , bugün Kormanci ve Zaza dilleriyle söyleştikleri için bunlara Kürt denilmektedir.

Türk en az yedibin yıldan beri Otokton ahali olarak İç ve Doğu Anadolu'da yerleşip buraları kendilerine yurt edinmiştir ve bu halka ait medeniyet İsa'nın doğuşundan 4.000 yıl önce başlamıştır.

Gülmek isteyene sabaha kadar yazabilirim.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...