Jump to content

2008 HAC ANILARI

Recommended Posts

Dayanmıycam yazıcam...

Aklıma Kitapsız ablamız geldi. Napıyor yahu o ?

Şimdi de Bergüzar ablanız var, anlaşılan. Birbirlerinin 180 derece zıttılar. Bu kadar olur.

Bu siteye hac fotoğrafı da koyuldu ya, daha da ateistlere kimse bir şey demesin.

Sizin gibi insanların tek sorunu nedir bilir misiniz ? İslam da dahil her şeyin iyi yüzünü görenler. İnsanları ateist diye yaktıklarında nasıl ses çıkaramadıysanız yarın bu dinciler hepimizi kesseler gene ses çıkaramayacaksınız. Susmuş, pısmış, iyi şeyleri görenler Zulme ses çıkar(a)mayanlar da zulmün parçasıdırlar. Siz de bu dindeki katillerle aynı kirli ellere sahipsiniz ama değilmiş gibi yapıyorsunuz.

İçinizdeki inanç denen paraziti allayıp pullayınca iyi bir şey olmuyor. Ancak ne beni dinlersiniz. Ne de değişirsiniz.

Neyse siz güzel güzel takılın.

İstiridyeler içlerine giren bir kum tanesini, bazen bir paraziti inciye dönüştürürler. Kendisinden olmayan o şeye karşı bir savunma geliştirirler. Onu katman katman sararlar. Ondan dünyanın en güzel şeylerinden birini yaparlar. İstiridyeler içlerine giren şeyleri dışarı atamıyorlar. Bazen de böyledir işte.

Bu yazıları okuyanların bazı insanların da içlerinden atamadıkları, onunla yaşamak zorunda oldukları bir inançları - tanrıları var. Onu dünyanın en güzel şeyi haline getirmekten başka çareleri de yok.

Sevgili arkadaşım,

Sen de ben gibi iyi niyetli ve temiz inanırları bir merhametsiz ve cani yaptın ya helal olsun ne diyeyim.

Şöyle dön bir yeryüzüne bak, merhametsizlerin inancı varmı iyi gözle bunu.

Tabi bu senin inançtan da ne anladığına bağlı biraz.

Yani bir gezi resimleri için açılan başlığa bu kadar kin kusulabilirdi, tebrikler.

Başka da birşey demek istemiyorum.

Yazıklar olsun bize ya, biz ne kadar kötü insanlarız, ne cani insanlarız!!!

Sitelerde Paylaş
  • İleti 121
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

İstiridyeler içlerine giren bir kum tanesini, bazen bir paraziti inciye dönüştürürler. Kendisinden olmayan o şeye karşı bir savunma geliştirirler. Onu katman katman sararlar. Ondan dünyanın en güzel şeylerinden birini yaparlar. İstiridyeler içlerine giren şeyleri dışarı atamıyorlar. Bazen de böyledir işte.

şimdiye kadar gördüğüm en mükkemmel tanımlama olmuş.. ülkemizin %90 ı bu tanıma girer. ilkel inancı içlerinden atamadıkları için onu bir inci gibi en mükkemmel şeymiş gibi düşünür o hale getirirler.

Sitelerde Paylaş
çok güzel resimler paylaşım için rep....burası diğer islam sitelerinden daha deyişik ve güzel....yazıların kısaltılmış hallerinide bulursam bu siteden gitmem artık...diyer islam sitelerinde bu kadar hacı yok...iyiki bulmuşum bu siteyi...

Slm samanyolu, hoşgeldin.

Teşekkür ederim ama burası islami bir site değil, ateistforum...

Ama güzel sitedir, güzel insanlar vardır ve buraya katacağın şeyler olacağı gibi burdan da çok şey alacağına eminim.

Sevgiler...

Sitelerde Paylaş
çok güzel resimler paylaşım için rep....burası diğer islam sitelerinden daha deyişik ve güzel....yazıların kısaltılmış hallerinide bulursam bu siteden gitmem artık...diyer islam sitelerinde bu kadar hacı yok...iyiki bulmuşum bu siteyi...

Samanyolu forumun adını okudun mu? :fool: Çok islamidir adından belli zaten :lol:

Sitelerde Paylaş

Selam,Burası Ateist Forum,Yazılarını okuyorum,Biz Allah'a inanmıyoruz,Ateizm Allah'a inanmamak ve Dinleri reddetmek demek,Burası da Allah'a inanmayanların Forum'u,Islamiyet forumu değil yani,dalga mı geçiyorsun napıyosun ama bıraksan iyi olucak çünkü sel baskını olucak burda altıma işemekten

Sitelerde Paylaş
Samanyolu forumun adını okudun mu? :fool: Çok islamidir adından belli zaten :lol:

ateizm islamın bir mezhepi yahu şşşşş :D

Selam,Burası Ateist Forum,Yazılarını okuyorum,Biz Allah'a inanmıyoruz,Ateizm Allah'a inanmamak ve Dinleri reddetmek demek,Burası da Allah'a inanmayanların Forum'u,Islamiyet forumu değil yani,dalga mı geçiyorsun napıyosun ama bıraksan iyi olucak çünkü sel baskını olucak burda altıma işemekten

Arkadaşlar,

Niye arkadaşı uzaklaştırmaya çalışıyorsunuz anlamış değilim.

Din sitesi değilmi sonuçta burası, ateizm ve din:)

Bırakın kalsın, katılsın, paylaşımda bulunsun.

Gülünecek ne var bunda anlamış değilim, lütfen.

Elbet anladım ama sizde beni anlayın olmaz mı :)

Sevgiler...

Sitelerde Paylaş

arkadaş açık açık malum bölgeden geçiyor bizimle berguzar hanım.

hayır yazılarında ki olgunluğa bakarsak çocuk falanda değil,hep aynı tarz şeyleri yazıyor burasını islam forumu zanneden biri böyle yazmaz ya manastıra çekilen keşişlerin islam versiyonu gibi bir yerden bağlanıyor olması lazım.

Sitelerde Paylaş
arkadaş açık açık malum bölgeden geçiyor bizimle berguzar hanım.

hayır yazılarında ki olgunluğa bakarsak çocuk falanda değil,hep aynı tarz şeyleri yazıyor burasını islam forumu zanneden biri böyle yazmaz ya manastıra çekilen keşişlerin islam versiyonu gibi bir yerden bağlanıyor olması lazım.

Sevgili Kluke,

Az evvel samanyolunun bütün iletilerini okudum. İlginç biri ama bakalım ne çıkacak.

Cübbeli gibi müslüman taklidi yapan biri olduğunu düşündürüyor...

Sitelerde Paylaş
yav cübbeliyi ne sokuyon şimdi araya,hiç alakası yok bence bu adam alenen dalga geçiyor cübbeli hiç çaktırmıyor en azından dalga geçiyorsa bile.

cübbeli çaktırıyor ki ben gibi saf biri bile anladı sevgili kluke.

Bu arada sahi 69 yaşındamısın?

Sevgiler...

Sitelerde Paylaş

Samanyolunu bilmem ama Cübbeliyi ilk kez okuyunca insan ''yok ya bu gerçek olamaz,kesin bu herif Müslüman taklidi yapıyor ya da işin gırgırında''diyebilir ama günlük hayatta onun cemaati Mahmut Hocacılarla konuştuğunda da aynı izlenimi ediniyorsun,''yok ya ,bu adam gerçek olamaz''.

Sitelerde Paylaş
Teşekkürler.

Bu arada fotolar hakkında yorumunuz varsa almak isterim.

bu başlıkta olmasın tartışma o yüzden sadece diyebilirim ki ırkçılıktan uzaklaşılma gibi bir durum var farklı ülkelerden gelen insanlar olduğu için bu da güzel yanlarından.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...