Jump to content

bir pezevenkliğin kronolojisi

Recommended Posts

sevgili herakles cinsellik konusu eger tabu ise sadece bu dinlerde tabudur, homoseksüel eğilim içinde olanların cogu bir kadına karsı erekte olamadıklaeından hatta cogu kendilerini bildik bileli kendi cinslerine ilgi duyduklarını dile getiriyorlar bu da bize bu egilimin genetik bir durum oldugunu(meyve sinekleri deneyi) gösteriyor son derece dogal bir sürec burada bir sorun yok ha homo he hetero sorun bu degil sorun lutun ahlaksızlıgı cinselliği ne derece istismar edip ne duruma soktugu kızlarıdır.

Adamdaki düşünceye bak yav..Homoseksüelliğin doğal olduğunu anlatıyor bize.. :lol:

Nasıl bir ahlak anlayışı varsa erkeklerin erkeklerle yatmasını savunuyor ve bunun doğal olduğunu söylüyor ama Lutun kızlarını erkeklere önermesini ahlaksızca buluyor..

Bu ahlak anlayışını neye borçlusun sen ? :lol: İtiraf et...

Sitelerde Paylaş
  • İleti 178
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Ne peygamberler varmis, vah vah vaaaaaah. Tuuuuuuh senin yuzune Lutttt. allah seni saapsin emii. Allah seni Muhammedin karisi yapsin emiiii, namussuuuuz. :lol:

Bu isin eski ahidi yeni ahidi olmaz. oyku genelde budur. Bir yerlesim yeri ve goya burdakiler oglanci. Lut ise evindeki erkekleri yada erkek kiligina girmis melekleri korumak amacli kizlarini feda ediyor. Ne ahidi Herakles, ne ahidi?

Konu basligi cok muhtesem yaaaa.

tarihinde kutsalyaratik tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Lut sadece içinde bulunduğu toplumun günahlarına ortak olmadığı ve temiz kaldığı için Tanrı onu kurtarmıştır..Lut örnek alınması gereken bir insan değildir..

Tanrı ovadaki kentleri yok ederken İbrahim'i anımsamış ve Lut'un yaşadığı kentleri yok ederken Lut'u bu felaketin dışına çıkarmıştı.”(3)

yani amcasi dolayisi ile kiyak gecilmis !!

Sitelerde Paylaş
Ne peygamberler varmis, vah vah vaaaaaah. Tuuuuuuh senin yuzune Lutttt. allah seni saapsin emii. Allah seni Muhammedin karisi yapsin emiiii, namussuuuuz. :lol:

Biraz ağar bir bedua olmadımı? daha insaflı olunabilirdi mesela "tecavüzcü coşkunun kurabını olasın" gibi

Sitelerde Paylaş
Cümleye bakın: Lut sadece içinde bulunduğu toplumun günahlarına ortak olmadığı ve temiz kaldığı için Tanrı onu kurtarmıştır..Lut örnek alınması gereken bir insan değildir..Bu hikaye Tanrı'nın eşcinselliğe bakış açısını anlatmak için Kutsal Kitap'ta yer almıştır sadece..

Bu allah neden örnek alınmaması gereken insanları kurtarıyor?

Hiç bir peygamber (İsa dışında) örnek alınmaz zaten..Tek mükemmel insan İsadır..Tanrı bu insanları sadece kendi amaçları için kullanmıştır..Onların başından geçen olaylar bize Tanrının düşüncelerini anlamak konusunda yardımcı olur..

Tanrı ne yapsaydı yani ? Lutu diğerleriyle birlikte öldürseydi o zamanda bu adam homo değildi neden öldü diye soracaktın..

Sitelerde Paylaş

sevgili aziz kardeşim murtimuro benim için homoseksüelliğin hiç bir sakıncası yoktur, sapkınlık olarakda görmüyorum insanlar secimlerinde son derece özgürdürler,evrimsel sürecte elenmediklerine göre bilimi bekleyecegiz bu fenomen cok kompleks bir izah gerektirir bilim adamları bunu zamanla açıklar. ama sunu biliyoruz dinlere göre eşcinsellik yasaktır ve lanetlidirler,

sen şimdi dua et de eşcinsel eğilim dogustan kazanılmıs bir egilim olmasın ?

benim cıkıs yaptıgım nokta ise lutun aciz karekteridir...

anlasıldı mı?

Sitelerde Paylaş
Hiç bir peygamber (İsa dışında) örnek alınmaz zaten..Tek mükemmel insan İsadır..Tanrı bu insanları sadece kendi amaçları için kullanmıştır..Onların başından geçen olaylar bize Tanrının düşüncelerini anlamak konusunda yardımcı olur..

Tanrı ne yapsaydı yani ? Lutu diğerleriyle birlikte öldürseydi o zamanda bu adam homo değildi neden öldü diye soracaktın..

tanrın düşüncesi bir kavme lut un kızlarını önermesimi?

Yav sizler gerçekten ciddimisiniz?

Sitelerde Paylaş
sevgili aziz kardeşim murtimuro benim için homoseksüelliğin hiç bir sakıncası yoktur, sapkınlık olarakda görmüyorum insanlar secimlerinde son derece özgürdürler,evrimsel sürecte elenmediklerine göre bilimi bekleyecegiz bu fenomen cok kompleks bir izah gerektirir bilim adamları bunu zamanla açıklar. ama sunu biliyoruz dinlere göre eşcinsellik yasaktır ve lanetlidirler,

sen şimdi dua et de eşcinsel eğilim dogustan kazanılmıs bir egilim olmasın ?

benim cıkıs yaptıgım nokta ise lutun aciz karekteridir...

anlasıldı mı?

Evet sen savunmaya devam et..Doğa yasalarına uygun falan diye açıklamaya çalış.. :lol:

Lutu ahlaksızlık ve karaktersizlikle suçlayan adam eşcinselliği savunuyor.. :P

Şimdi anlaşıldı senin Lutu neden sevmediğin..Var sende birşeyler..

Sitelerde Paylaş
tanrın düşüncesi bir kavme lut un kızlarını önermesimi?

Yav sizler gerçekten ciddimisiniz?

Tanrının düşüncesi eşcinsellerden nefret etmesi..Lutun ne yaptığı çok önemli değil..Böyle devam edersen demagoji dalında oskar ödülü verecekler sana .. :lol:

Sitelerde Paylaş
sevgili herakles cinsellik konusu eger tabu ise sadece bu dinlerde tabudur, homoseksüel eğilim içinde olanların cogu bir kadına karsı erekte olamadıklaeından hatta cogu kendilerini bildik bileli kendi cinslerine ilgi duyduklarını dile getiriyorlar bu da bize bu egilimin genetik bir durum oldugunu(meyve sinekleri deneyi) gösteriyor son derece dogal bir sürec burada bir sorun yok ha homo he hetero sorun bu degil sorun lutun ahlaksızlıgı cinselliği ne derece istismar edip ne duruma soktugu kızlarıdır.

Sevgili Requiem,

Son mesajı ben yazarken bunu yazmışsın farkedemedim..

Homoseksüelliğin hormonal ve psikolojik ayrımlarını pek bilemeyeceğim..Bilim sorunu bulduğunda çözümünüde getirir..Bize düşen şu anki bilgiyle ne yapmalıyız..Homoseksüelliğin yayılmaması adına..

Erkek görünen birinin poposuna penis/kazık vs isteyişi beden için anormal bir durumdur bana göre...O nedenle sorunlu durumu homoseksüellik olarak görmekteyim...Yani bir özür durumudur..Elbette özründen dolayı o kişi yoksayılıp yokedilemez.Tedavisi oluryorsa yapılmalı olmuyorsa cinsel tercihini topluma tacize dönüştürmeyecak hale getirmelidir..Çözümsüz bırakın naparlarsa yapsınlar demek olmaz..Bir çözüm vardır..Homolarla homolar evlendirilir gerekirse vs..

Lut kavminin asal sorunu bunu istemeyen kişilere TECAVÜZE dönüştürmeleridir..Ortada ciddi anlamda aşırılık vardır...

Selam..

tarihinde herakles tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

3 tane cümleyle sınırlanmış eleştirilerinizi biraz daha geliştirebilirseniz yaptığımız tartışmalar daha verimli olabilir..Bunun dışında sadece kendinizi tatmin etmek için konuşacaksanız devam edebilirsiniz..

Yanlız şunu söylemeliyim..Eleştirdiğiniz kitabı önce biraz okuyunuz..Çok zayıf kalıyorsunuz..

Sitelerde Paylaş

sevgili herakles bence eşcinsellik hakkında önyargıların var bunları kafanda oturtman gerek keza eşcinsellik rektumana kazık sokmak degildir. önce bunu düşün..

heteroseksüeller nasıl bir kadına aşık oluyorlarsa eşcinsellerde hem cinsine duygusal olarak bir şeyler besliyorlar

şimdi biz nasıl bir kadınla birlikte olurken dogal geliyorsa bize eminim ki onlarada geliyordur?

yoksa kimliklerinden neden memnun olsunlar?

düşünmek gerek?

Sitelerde Paylaş
3 tane cümleyle sınırlanmış eleştirilerinizi biraz daha geliştirebilirseniz yaptığımız tartışmalar daha verimli olabilir..Bunun dışında sadece kendinizi tatmin etmek için konuşacaksanız devam edebilirsiniz..

Yanlız şunu söylemeliyim..Eleştirdiğiniz kitabı önce biraz okuyunuz..Çok zayıf kalıyorsunuz..

sevgili aziz kardeşim, dogrusunu söylemek gerekirse ben tevratı yüzeysel olarak incelemiştim ama incile yeni basladım zamanla daha sert ve kompleks eleştirilerle görüşüceğiz.

Sitelerde Paylaş
heteroseksüeller nasıl bir kadına aşık oluyorlarsa eşcinsellerde hem cinsine duygusal olarak bir şeyler besliyorlar

Benimde önerim bunu tacize götürmeyecek ortamı sağlamalı..Cinsel tercihlerde farklı tarzlar olabilir düzensizlik barındıran doğada bunların olması doğaldır..Yani anormal görüneni arzulayanlar çıkacaktır.Bu kişiler normale taciz etme hakkına sahip değildir..

Bir heteroseksüel bunu istemeyen birine taciz etmek isterse?Veya ben seni edecem derse...Toplum dejenere olur.

Yani Lut kavmi neticede haksız...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...