Jump to content

Kızlarla arkadaş nasıl olunur?!

Recommended Posts

Ben kişisel düşüncemi söylüyorum. Ateistim diyen, bırakın kız arkadaşı, kız kedi bile bulamaz. En iyisi, illa kız arkadaş bulmak istiyorsanuz, ateist olduğunuzu belli etmeyin.

yahu bu kadar kisisel dusunceli beyinsiz olmayi nasil basarabiliyorsunuz?? anlayamiyorum :)

ateistlere camur atacam derken aklina disi kedi falan geldigine gore kirsal alanda hayvanlarla yaptigin sapik muhabbetler aklina gelmis olmali ...

tarihinde umma tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 117
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ben kişisel düşüncemi söylüyorum. Ateistim diyen, bırakın kız arkadaşı, kız kedi bile bulamaz. En iyisi, illa kız arkadaş bulmak istiyorsanuz, ateist olduğunuzu belli etmeyin.

ateisti müslümana tercih ederim. çünkü zeki erkeklerden hoşlanırım :lol:

Sitelerde Paylaş
Ateiste kız vermezleeer ben kafirim diye çıkmayın meydana tabi birileri gibi free sevişken kızlar bulursanz o ayrı:))

sayın unah gerçekten şansınızı zorluyorsunuz...

her neyse forumun bayanları ağzınızın payını verir ben ara dayağı yemeden kaçıyorum...

Sitelerde Paylaş
Ateiste kız vermezleeer ben kafirim diye çıkmayın meydana tabi birileri gibi free sevişken kızlar bulursanz o ayrı:))

ortaokulda erkekler cinselliklerini yeni keşfettiğinde genelde tartışmalarda kızlara belden aşağı cümleler kurarak saldırırlar. bana hep sınıf arkadaşlarımı hatırlatıyorsun.

Sitelerde Paylaş

oglum sen burda ateistlerle asik atacagina senin turbanli kizlar bir imam nikahina bedavadan veriyormus :) hemde o nikah senin bu nikah demeyip elden ele geziyorlarmis ...

ateist erkekler bu kizlara musallat olmuslar, seni burada oyalayip sizin kizlarla gunlerini gun ediyorlarmis..haber vereyim de aklin karismasin diye dusundum...

Sitelerde Paylaş

Benimde ilkokulda saçını çektiğim bi ayla vardı onu hatırlatıyosun dicem ama yok o kendi halinde bi ev hanımı olmuştur.

Sen bize aptal derken belden yukarımı vurmuş oluyosun hem ben öylesine söylemek için yazmadım neyse o.

Doğru değilmi hangi aklı başında baba ateiste kız verir ya oda ateisttir yada kimseyi takmayan istediğiyle istediğini yapan bi kızı vardır.

Sitelerde Paylaş
ben ara dayağı yeme pahasına geri geldim...

şimdi ne anladık bu işten, biri türbansız bayana diğeri türbanlı bayana sallıyor... ne anladık bu işten? Sonuçta laflar hep bayanlara gidiyor....

saygılarımla

turbanli ya da turbansiz surekli konu bayanlar , dogru soyledin hallac...

ateist veya basi acik kadinlara soylemediklerini birakmayan bu kabiz beyinlilere birazda onlara cimcik atacak orneklerle biraz dozunu asarak yaklasmayi uygun gordum ...

belki birazcik agizlarinin ayarini yapma geregi duyarlar..

Sitelerde Paylaş

Ne kadar bayağı, ne kadar sığ düşüncelerin var ve bunları nasıl dile getirebiliyorsun sen böyle :rolleyes: Bir kere kız vermezler de ne demek oluyor, aa doğru gerçi siz kızları alıp-verirsiniz.Ailesi onun tıpkı bir eşyaları gibi sahibidir, siz de onu istemeye gidersiniz ve bu sahipliğin güvencesi olarak onu simgelesin diye bir de kırmızı kurdale bağlarsınız evlenen kızların beline :blink:

Ayrıca öğüt verdiğin ateist erkekler adına konuşmuş gibi olacağım; ama onların da teist birileriyle olmak için can attığını sanmıyorum :lol:;) Sen onlara öğüt verene kadar kendi işine baksan daha iyi olur bence...

tarihinde antiyobaz tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Benimde ilkokulda saçını çektiğim bi ayla vardı onu hatırlatıyosun dicem ama yok o kendi halinde bi ev hanımı olmuştur.

Sen bize aptal derken belden yukarımı vurmuş oluyosun hem ben öylesine söylemek için yazmadım neyse o.

Doğru değilmi hangi aklı başında baba ateiste kız verir ya oda ateisttir yada kimseyi takmayan istediğiyle istediğini yapan bi kızı vardır.

gerizekalı diğer başlıkta kadınların özgürlüğünü savundum, işine gelmedi , bana sürekli cinsel içerikli hakaretler yağdırıyorsun ondan beri. ben özel yaşantımla ilgili hiçbir şey anlatmadım, söyleyecek bir tane mantıklı lafın yok özel yaşantım hakkında atıp tutuyorsun. çünkü senin için bir kadın istediği gibi gezdiği an orospu oluyor. senin için doğrusu "ev hanımı" olmamız. yobaz herif. bizim ailede kimse kimsenin inançlarını yada inanıp inanmadığını sorgulamaz. herkesin kişisel tercihidir.

Sitelerde Paylaş
Umma ne cıvık bi adam olduğun belli sen kesin kadıköyde sex filmi satan kılıksız tiplerden birisindir.
aslında sizi kutlamak lazım... gel tüm cıvıklıkları yap, bir cinsiyeti aşağılayabildiğiniz kadar aşağılayın ondan sonra da şu cümleyi kuracak kadar yüzsüzleşin...

cidden sizi kutluyorum...

Sitelerde Paylaş
Umma ne cıvık bi adam olduğun belli sen kesin kadıköyde sex filmi satan kılıksız tiplerden birisindir.

aman efendim , siz kadikoyde o kiliksiz herifleri nereden taniyorsunuz???

yoksa oralardan film falan mi aliyorsunuz :)) ???

sizin derin bilgilerinizi nereden aldiginiz anlasilmistir ;)

yorumu okuyucularimiza birakiyoreum ...kih kih kihhh

Sitelerde Paylaş

pardon ama bu lafım size yönelik değildi ki...

EDIT: Ara dayağı dedikleri bu olsa gerek... Ah akılsız kafam ahhh. Daha en en başta anlamıştım ara dayağı yiyeceğimi...

tarihinde hallac tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sen değilmiydin erkek arkadaşımla istediğim gibi sevişiyorum öyle böyle diyen şimdi bana kalkmış cinsel içerikten falan bahsediyosun senin ne olduğunu sana söyleyince kaldıramıyosun ama yaptığın işleri savunurken çok heyecanlıydın istediğin gibi yaz beni ilgilendirmez kızıyosan hakkında cinsel hiçbirşey yazmam.Ne olacaksan ol ister ev hanımı ister sokak hanımı ister iş hanımı gelipte ben özgürüm istediğimle istediğimi yaparım 18 yaşına giren herkeste yapsın dersen bende fikrinin iğrençliğini yazarım,virüs gibi mikrop yayıyosunuz etrafa biz bişey deyincede çıldırıyosunuz.

Sitelerde Paylaş

Az önce uzun bir aradan sonra sütlü bir kahve denedim bu kahve denilen boku katran gibi içmek helalmiş ban onu anladım. Bok gibi oldu kahvem üstelik sizin ağız dalayınız onu bombok etti.

Yaw şimdi konuya dönecek olursak. İmam veya devlet onaylayınca sevişgenlik güzelde bunlar onaylamayınca çirkin mi? Aptal mısınız olum siz bir malın dudaklarından çıkan iki kelimeyle zevke geliyonuz. :lol: :lol: :lol:

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...