Jump to content

Kızlarla arkadaş nasıl olunur?!

Recommended Posts

• İleti 117
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sen değilmiydin erkek arkadaşımla istediğim gibi sevişiyorum öyle böyle diyen şimdi bana kalkmış cinsel içerikten falan bahsediyosun senin ne olduğunu sana söyleyince kaldıramıyosun ama yaptığın işleri savunurken çok heyecanlıydın istediğin gibi yaz beni ilgilendirmez kızıyosan hakkında cinsel hiçbirşey yazmam.Ne olacaksan ol ister ev hanımı ister sokak hanımı ister iş hanımı gelipte ben özgürüm istediğimle istediğimi yaparım 18 yaşına giren herkeste yapsın dersen bende fikrinin iğrençliğini yazarım,virüs gibi mikrop yayıyosunuz etrafa biz bişey deyincede çıldırıyosunuz.

işte senin yazdığım onca şeyden tek çıkarabildiğin bu. ben hiçbir yazımda özel hayatımdan bahsetmedim. bütün yazılarımda kadınların da erkekler gibi özgürce cinselliğini yaşamasını savundum, aciz ve korunmaya muhtaç varlıklar olmadığını savundum. ve sen bunların karşısında bana sürekli "amazonta erkeğe ihtiyacı var, sevişgen amazonta, vs. gibi hakaretlerde bulundun. sen her başlıkta karşıma geçip belden aşağı vurdun. 18 yaşından sonra insanların bedenini denetlemek isteyen sen mi iğrenç ben mi acaba? sen imam nikahını daha bekleye dur, cinsellikten bahseden her kadına orospu gözüyle görmeye devam edersin. bu senin sapıklığın. SENİN İÇİN ÖZGÜRCE YAŞAYAN KADINLARI TACİZ ETMEK BİR HAKTIR. SEN BU MANTIKTASIN. VE SÜREKLİ BENİ TACİZ EDİYORSUN FORUMDA.

tarihinde amazonta tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
editleme için teşekkürler de eliniz epey bir ağırmış yahu... yanağımdaki acı daha geçmedi :)

saygılarımla

sevgili hallac

biliyorum elim cok agirmis oyle derler ..:) kusura bakma dikkatli okumadan atlamisim konuya..:)

iki kucuk buzu bir naylon torbaya koyup 5 dakika pansuman yapmanizi onerebilirm..haydi gecmis olsum..

Sitelerde Paylaş
işte senin yazdığım onca şeyden tek çıkarabildiğin bu. ben hiçbir yazımda özel hayatımdan bahsetmedim. bütün yazılarımda kadınların da erkekler gibi özgürce cinselliğini yaşamasını savundum, aciz ve korunmaya muhtaç varlıklar olmadığını savundum. ve sen bunların karşısında bana sürekli "amazonta erkeğe ihtiyacı var, sevişgen amazonta, vs. gibi hakaretlerde bulundun. sen her başlıkta karşıma geçip belden aşağı vurdun. 18 yaşından sonra insanların bedenini denetlemek isteyen sen mi iğrenç ben mi acaba? sen imam nikahını daha bekleye dur, cinsellikten bahseden her kadına orospu gözüyle görmeye devam edersin. bu senin sapıklığın. SENİN İÇİN ÖZGÜRCE YAŞAYAN KADINLARI TACİZ ETMEK BİR HAKTIR. SEN BU MANTIKTASIN. VE SÜREKLİ BENİ TACİZ EDİYORSUN FORUMDA.

sevgili amazonta

unah` beyni kabiz olmus bir seriatci..Onun icin birak uygulamasini "sevisme" kelimesini yazabilmek bile cok ayip ve cesaret isteyen bir islem..

Kadin onun gozunde siradan bir mal olmasi gerekirken, kadinin mal olmadigini kendisinden daha akilli oldugunu fark ederek soka girmis.Bu sok halinin verdigi bir sersemlikle etrafindakilere satasarak acizliginden kurtulmaya calisiyor...Bir kac ay sonra normal insan formuna girmeye baslayacaktir :) ...

tarihinde umma tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
sevgili hallac

biliyorum elim cok agirmis oyle derler ..:) kusura bakma dikkatli okumadan atlamisim konuya..:)

iki kucuk buzu bir naylon torbaya koyup 5 dakika pansuman yapmanizi onerebilirm..haydi gecmis olsum..

ummacıım, ne güzel ara dayağı atmışsın ellerine sağlık da

niye bir de pansuman öneriyorsun. dayağı göremedik zaten

bari kafası gözü şiş gezen hallacı görme zevkinden mahrum etmeseydin :D

Sitelerde Paylaş
ummacıım, ne güzel ara dayağı atmışsın ellerine sağlık da

niye bir de pansuman öneriyorsun. dayağı göremedik zaten

bari kafası gözü şiş gezen hallacı görme zevkinden mahrum etmeseydin :D

aman tengrim söyleme bakın. ne kadar da insani bir mesaj... şiş kebap siparişi veriyo sanırsınız. ee başka bir arzunuz... Kırık kol kırık kaburga siparişe de verseydiniz ya....

Sitelerde Paylaş

kızlarla arkadaş olmak o kadar da farklı bir yetenek gerektirmiyor. erkeklerle nasıl arkadaş oluyorsan kızlarla da o kadar rahat arkadaş olabilirsin. ama bu süreci sen, karşındaki insan, ikinizin tavrı, psikolojik yapısı, beklentileri, niyetleri gibi ve daha bir çok etken belirleyecektir. İşin özünde samimi olmak yatıyor. Msn üzerindne arkadaşlıklar daha rahat kurulabiliyor çünkü görme, duyma, aynı havayı soluma gibi insanın konuşmasını ve hareketini etkileyen durumlar yoktur sanal ortamda. sanal ortamda daha rahat konuşan insan aynı zamanda daha cüretkar da olabiliyor. seninle daha rahat konuşan kişi seni hayatından da bir tık kolaylığı ile çıkarma imkanına sahip. insanın düşüncelerinin önündeki engelerin bir kısmı bu sanal alem sayesinde kalkmış ve düşüncelerini hiç tanımadığı bir insanla sanki kendine itiraf edercesine coşkuyla paylaşmıştır. Bu durum insanın rahatlamasını sağladığı gibi düşüncelerinin de önünü açmıştır. etrafında ateist kişi bulunmayan veya az bulunan insanlar internet sayesinde yüzlerce binlerce milyonlarca ateistin olduğunu görüp bunlarla iletişime geçmiş ve klavye ile düşüncelerinin yalnızlığının önüne geçmesini bilmiştir.

sonuç olarak çok kasmadan, kendini farklılaştırmadan rahat bir şekilde hareket edilmesi durumunda yalnız kalmak güç.

Sitelerde Paylaş
Editör beni yanlış anladınız amacım şuydu kızlarda doğal seleksiyon işleyişi varmıdır

bir örnek vereyim sana. kadınlar genelde maço erkek sever denir. saldırganlık yüksek testestoren göstergesi olduğu için kızlara daha cazip gelir.

aynı şekilde erkekler de geniş kalçalı, dolgun dudaklı, büyük memeli kadınlardan hoşlanırlar genelde, bu özellikler kadının doğurganlığını gösterir.

ancak ben bu doğal seleksiyon özelliklerinin içinde bulunduğumuz çağda değişmeye başladığını düşünüyorum.

Sitelerde Paylaş
Kızlarla arkadaş nasıl olunur?!, bu işin sırrı nedir

bu soruyu gerçek hayattada tanıdığım bu konularda uzman kardeşim minnarissemumdan cevanlandırmasını rica ediyorum

Sitelerde Paylaş
  • 11 months later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...