Jump to content

Ateistler Ve Anlamsız Öfkeleri

Recommended Posts

• İleti 50
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

tamam kullanmamış olman daha iyi .

kısaca görürsen inanırsın öyle mi ?

Kisaca evet diye cevap verdim ama o kadar basit degil. Bunun bilimadamlari tarafindan bagimsiz olarak teyid edilmesini beklerim. Aksi halde tek basima gordugume inaniyorsam, benden baska da goren yoksa bu durum halusinasyon'a girer. Beyaz gomlekli amcalar gelir gotururler.

Benim vurgulamaya calistigim sey baskaydi; Inansan bile sever misin? Iste bu soruyu kendine sormani bekledim.

Sitelerde Paylaş
Kisaca evet diye cevap verdim ama o kadar basit degil. Bunun bilimadamlari tarafindan bagimsiz olarak teyid edilmesini beklerim. Aksi halde tek basima gordugume inaniyorsam, benden baska da goren yoksa bu durum halusinasyon'a girer. Beyaz gomlekli amcalar gelir gotururler.

Benim vurgulamaya calistigim sey baskaydi; Inansan bile sever misin? Iste bu soruyu kendine sormani bekledim.

Allahımı neden sevdiğimi sana anlatacak milyonlarca sebebim var ama malesef ne bunları yazabilirim , yazsam da sen okuyamazsın.

o yüzden en etkileyici olanını söyleyeyim.

hala hangi sebeple olursa olsun gözlerimden 2 damla yaş aktıgında , O nu hissedebiliyorum

ve unutma herkes ALLAH ı görseydi herkes inanırdı.O zaman O nu görmeden inanacakların hakkı yenmiş olurdu.

selametle

Sitelerde Paylaş

anlamsız ofkeymıs

dunyada okadar kan akıyor tanrı denılen zavallı sadece ızlıyor bu ofke anlamsızmı

fılıstın afrıka ve bunun gıbı nıce yerler can cekısıyor bu tanrı denılen sahtekar ne yapıyor ona ofke duymamız nıye anlamsız olsun

evet ofkelıyım tanrı denılen asalık varlıga yaratan yarattıgına sahıp cıkmadıkca benım gıbı ısyancılar her zaman var olacaktır ve yıkacagız o zavallının saltanatını

Sitelerde Paylaş

insanlar zalimse tecavüzcüyse pislikse neden cenabı allah ı suçluyorsunuz.allah mı dediki sen böyle yap bebeğe tecavüz et.

ibrahim suresi

42- (Ey Muhammed,) Allah'ı sakın zulmedenlerin yapmakta olduklarından habersiz sanma, onları yalnızca gözlerin dehşetle belireceği bir güne ertelemektedir.

43- Başlarını dikerek koşarlar, gözleri kendilerine dönüp-çevrilmez. Kalpleri (sanki) bomboştur.

44- Azabın kendilerine geleceği gün (ile) insanları uyarıp-korkut ki, (o gün) zulmedenler, şöyle diyecekler: "Bizi yakın bir süreye kadar ertele ki, Senin çağrına cevap verelim ve elçilere uyalım." Oysa daha önce, kendiniz için hiç zeval yoktur diye and içenler, sizler değil miydiniz?

allah zalimlerin cezalarını verecektirki bu ayetten anlaşılıyor.ama bu cezanın bir zamanı vardır

Sitelerde Paylaş
insanlar zalimse tecavüzcüyse pislikse neden cenabı allah ı suçluyorsunuz.allah mı dediki sen böyle yap bebeğe tecavüz et.

ibrahim suresi

42- (Ey Muhammed,) Allah'ı sakın zulmedenlerin yapmakta olduklarından habersiz sanma, onları yalnızca gözlerin dehşetle belireceği bir güne ertelemektedir.

43- Başlarını dikerek koşarlar, gözleri kendilerine dönüp-çevrilmez. Kalpleri (sanki) bomboştur.

44- Azabın kendilerine geleceği gün (ile) insanları uyarıp-korkut ki, (o gün) zulmedenler, şöyle diyecekler: "Bizi yakın bir süreye kadar ertele ki, Senin çağrına cevap verelim ve elçilere uyalım." Oysa daha önce, kendiniz için hiç zeval yoktur diye and içenler, sizler değil miydiniz?

allah zalimlerin cezalarını verecektirki bu ayetten anlaşılıyor.ama bu cezanın bir zamanı vardır

Allah bebege tecavuz edenin cezasini verecekmis...Guzel, sen bunu git bir de bebege anlat..

Ne luzum var bu oyuna ben anlamiyorum.

Bebege tecavuz edilirken sesini cikarmiyor, obur tarafta tecavuzcuyu yakiyor. Cok tesekkuler..

En basta bebege tecavuzu engellese ne bebek zarar gorur ne de tecavuzcu...

Ama imtihan var degil mi? Neden varsa...

Sitelerde Paylaş
Ben önceden herşeyin yazılıp çizildiğine inanmıyorum.Böyle bir kader anlayışı olamaz.Mümkün değil.

Hiçbir şey biz insanlarca belli değildir.Allah katında da ne yapacağımız belli değildir fakat , ALLAH seçeneklerimize müdahele etmeden ne yapacağımızı bilir diyorum

Ne güzel her İslamist kafasına göre takılıyor ve buna da din deniyor :rolleyes:

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...