Jump to content

Kürtler tam olarak ne istiyor?

Recommended Posts

• İleti 365
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Cünkü,karsidakiyle nasil konusabilinecegini,nasil diyalog yapilacagini bilmiyorsunda ondan.

Yaklasimlarin insanlari alayci,kücümseyicide ondan..

Hiç değilse dürüst ve netim. Duygu sömürüsü yaparak gizli zehirini kusmaya teşebbüs edeni gördüğümde de küçümser, yalanını yüzüne vururum. Oyun oynamam.

Ve sandığının aksine, kiminle nasıl konuşmam gerektiğini, kime nasıl davranmam gerektiğini de iyi bilirim.

Nedense seninle her gidiş gelişinde aynı sorunları yaşıyoruz.

Mesela bizlere "fahişeler, kadın satıcıları" deyip çekip gitmiştin yanlış hatırlamıyorsam..

Şimdi kalkmış bana diyalog kurmaktan bahsediyorsun.

Kimse salak değil.

Sitelerde Paylaş
HORDİ MEYDAN.

İngiliz gizli istihbarat bilgileriyle.

haaaa ne dersinnnn.

ajan mısın ıngılız gızlı ıstııhbaratmıs :D demek o kadar gızlı degıl kı sen elde etmıssın o bılgılerı

ınternetten yaz seyıt rıza ogren kım karıstırıyorsun :D

Sitelerde Paylaş
ya hıc dusundunmu o cocugu polıslere tas atmasına ıten sebep ne

eglencesıne mı elınde sılah olan guvenlık guclerıne tasla karsılık verıyorlar

Evet bu saçmalıklardan ve dünyadan zere haberi olmayan küçücük çocuğun niye bunu yaptığını herkes biliyor.Abileri, özgülük savaşçısı bir takım gorillaların ona öğrettiği için .Daha derine inmek istemiyorum utanmanız arlanmanız da yok

Sitelerde Paylaş
Evet bu saçmalıklardan ve dünyadan zere haberi olmayan küçücük çocuğun niye bunu yaptığını herkes biliyor.Abileri, özgülük savaşçısı bir takım gorillaların ona öğrettiği için .Daha derine inmek istemiyorum utanmanız arlanmanız da yok

ılerı gıt ınsan

bakalım bılgılerıne

Sitelerde Paylaş
Sallamada Milliyetçilik nedir önce bunu öğren sonra kürt nediri çalış.

Torbadan çekip solcu maskesiyle kürtçülük yapma sözde bilimsel.

Milliyetçilik nedir söylesene.Bir topluma hem feodal hem milliyetçi demek çokmu bilimsel.

Sitelerde Paylaş
senın kım oldugunu bılmıyorum ama sanırım alevı kokenlı kemalıstsın dersımde bır kactane gormustum cumlelerın onlara benzıyor umarım yanılıyorumdur

sen nerden bılıyorsun cocukların kullanıldıgını

haber bultenlerınde gene cocuklar suruldu denıyor

ya hıc dusundunmu o cocugu polıslere tas atmasına ıten sebep ne

eglencesıne mı elınde sılah olan guvenlık guclerıne tasla karsılık verıyorlar

Benim kim olduğumdan sana ne? Kemalist olduğumu nerden çıkardın?

Çocuklar politika bilmez. Çocuklar masumdur. Ne verirsen onu alırlar.

O zavallı çocuklara o taşları verip polise -veya her nereye ise- atmasını sağlayanlar rezil ana babalarıdır.

İçlerine kin ve nefreti sokanlar sadece ebeveynleri. Neye taş attıklarını bile bilmiyor zavallılar.

Siz daha kendi çocuklarınızı sevmiyor, onları kullanmayı şeref addediyorsunuz!

Kalkmış bana çocukları anlatıyor..

Sitelerde Paylaş

Bu 'istilacı Kürtler' geyiğinin aynısı Hollanda'da, Türklere karşı yapılıyor. Kürtlere yönelteceğiniz her tür argüman, Hollandalı ırkçılar tarafından, hem daha sofistike ve neredeyse bizim ateistlerimizi dahi - neredeyse ben dahil- ikna edebilecek düzeyde mükemmel bir biçimde -Geert Wilders örneğine bakın bunun için- kullanılıyor.

Sosyal devlet harcamalarının Türkler tarafından 'sömürüsü'nden tutun, 'doğru düzgün dil bilmeyen ve suç çetelerinin başı Türkler' geyiğine kadar.

Yok ki birbirinizden farkınız...

Sitelerde Paylaş
ılerı gıt ınsan

bakalım bılgılerıne

Hala ötüyor! Sence o yaşta bir çocuk rejimi ve sosyal düzeni yargılayıp polisle çatışmaya girme kararını alabilir mi? Bölücü grupların propagandaları kapsamında ,90 yıllara kadar kürdistan lafını duymamış Kürt halkının birden galyana gelmesi öyle durup dururken mi olmuştur?!Dağdakilerin amacı özgürlük mü yoksa öyle olmasını söyledikleri için mi orada amaçsızca yaşıyorlar? Birtakım reklam afişi cümlelerle şu sorun bu problem diyerek kandırma çabalarına girmeyin yemezler...

Sitelerde Paylaş
O senin anlayisindir.

Eger öyle anlamissan ne yapabilirimki??

Bak işte, cevap yok. O nedenle diyorum dürüst değilsiniz.

Hepimize bu lafları ettin (çok daha berbatlarını söyledin; çocuklarımıza kadar değinerek) ve çekip gittin.

Bir tek ben değil, herkes de gördü ve utandı yazdıklarından.

Sitelerde Paylaş
Bunu senin bilmen lazım, ordan burdan karıştırılan insanlar millet oluyorsa tarih sahnesinde devletleride vardır. Sen aşretle milleti karıştırdın.Normaldir ama.

marcos sanıyorum şunu demek istiyor ki haklılık payı var: Milliyetçilik, modernizm'in ürünü olan bir ideoloji. Modern-öncesi bir toplumda milliyetçilikten bahsetmek anakronizm oluyor.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...