Jump to content

Kürtler tam olarak ne istiyor?

Recommended Posts

Ne adamsın ha bilge atun :)

Eee senin önerin nedir.

savaş mı şiddet mi kürtlerin yokedilmesimi. ermeniler gibi sürelim mi yoksa amerika gibi köle mi edelim bu kürtleri ?

(başlığı küçükten değiştirelim ırkçı türkler ne istiyor diye :) )

tarihinde Chillout tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 365
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

ya dostum sen kac tane oyle cocuk tanıdın merak ıcındeyım

oyle konusuyorsun sankı demlı cayla bır sımıdını paylasmıssın onlarla

Ne çayı ne simidi?

yemeğin kralını yediririm ben.

biz o çocukları senden daha çok düşünüyoruz...

ama sizler o çocuklara sahip çıkacağınıza,eline bir taş verip meydanlara salıyorsunuz..

yazıklar olsun size be...

Sitelerde Paylaş
Ne çayı ne simidi?

yemeğin kralını yediririm ben.

biz o çocukları senden daha çok düşünüyoruz...

ama sizler o çocuklara sahip çıkacağınıza,eline bir taş verip meydanlara salıyorsunuz..

yazıklar olsun size be...

:D :D dogru bu cumlelerı dıyarbakırda oldurulen cocuklarada etseydınız

ama sız o cocukların orda ne ısı var demekten oteye gıdememıssınız :D

Sitelerde Paylaş
güney afrikada hayata geçirilmeye çalışılmış ama başarılı olamamış etnik ayrımcılığa dayanan bir sistem istiyorlar bunun adı apartheid rejimidir

güney afrika devleti kendi rızasıyla kendi topraklarında küçük bir devlet yaratıp siyahları burada yaşamaya zorlamıştır

bu devletçiğin varoluşuna siyahlar direnmiş uluslararası toplum tarafından kabul görmemiştir

bizim memleketimizde ise kendilerini türkiyenin zencileri olarak tanımlayan çok zeki kürt kardeşlerimiz bunun gibi bir şeyi kendileri talep ediyor

ayrımcılığı yapan türkler değil kürtlerdir

2. sınıf olarak görüldükleri doğru değildir

onlar kendi kendilerini ayrı(!) görmektedirler

Aynen öyle, oldu olacak nüfus cüzdanlarına etnik kökenleri yazalım, bunu mu istiyor bu kekolar..

Sitelerde Paylaş
Ne adamsın ha bilge atun :)

Eee senin önerin nedir.

savaş mı şiddet mi kürtlerin yokedilmesimi. ermeniler gibi sürelim mi yoksa amerika gibi köle mi edelim bu kürtleri ?

(başlığı küçükten değiştirelim ırkçı türkler ne istiyor diye :) )

Öncelikle Irkçılık , semitik ideolojinin kasıtlı yaratmış olduğu bir sıfatlandırmadır.(Bakınız Büyük Aryan ırkı , tarihçi ve bilim adamları.)

gelelim soruya ;

kendilerine kürt denen arabi-farisi topluluk asimile edilip topluma kazandırılmadan bu işler bitmez. Mardinde 45 kişi öldürülür, uyuşturucu ticareti hız kesmez, kan davaları, berdeller gibi hoşa gitmeyen herşey bu kültürdedir ve asimile edilmelidir.Eğer ki asimile edilmesin diyen varsa orda burda bir takım olaylar olduğunda forumlarda bağırıp durmamalıdır.

Bugün kürtler suriyede kimlik dahi alamazlar, kendi soyları acemlerin gözünde bile ikinci sınıftırlar. Dünya üzerinde insana insan değeri, veren tek milletin yanında teröristlik yapmak onları sona götürecektir.

Sitelerde Paylaş

Öncelikle Irkçılık , semitik ideolojinin kasıtlı yaratmış olduğu bir sıfatlandırmadır.(Bakınız Büyük Aryan ırkı , tarihçi ve bilim adamları.)

ırk nedir ? cı eki alınca ne olur. Yahu bunları nerden uyduruyon allam ya .

gelelim soruya ;

kendilerine kürt denen arabi-farisi topluluk asimile edilip topluma kazandırılmadan bu işler bitmez. Mardinde 45 kişi öldürülür, uyuşturucu ticareti hız kesmez, kan davaları, berdeller gibi hoşa gitmeyen herşey bu kültürdedir ve asimile edilmelidir.Eğer ki asimile edilmesin diyen varsa orda burda bir takım olaylar olduğunda forumlarda bağırıp durmamalıdır.

nasıl kazandırcan ? dillerini gelenek ve göreneklerini mi unutturcan ? peki bunu nasıl yapçan baskı ile mi . Eee Türk devleti yapmadı mı ?

Bugün kürtler suriyede kimlik dahi alamazlar, kendi soyları acemlerin gözünde bile ikinci sınıftırlar. Dünya üzerinde insana insan değeri, veren tek milletin yanında teröristlik yapmak onları sona götürecektir.

hadi be. buna gülerler. senin gözlerin kör olmuş. insana değer verenmişmiş miş miş way be

tarihinde Chillout tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
:D :D canım baska ıstegın varmı :D:D

Senin gibisinden başka ne istenir gebermenden başka?Masum canı alırken biz demokrasi için yapıyoruz dersiniz iki job görünce anam bizi dışlıyorlar en iyisi yollayalım çoluk çoçuğu biraz prim yaparız üstünden diye geçinen tipsiniz.Adam değilsiniz onu zaten herkes biliyor...

Sitelerde Paylaş

bu hallac mahsulleri yeni mi ?

kürtlerin bir şey istediği yok. bunlara; sizi eziyorlar, siz açsınız onlar tok, silah sıkın taş atın, ne istiyorsunuz diye sorarlarsa da pkk'yı gösterin demişler. onlar da öyle yapıyor. pkk kim ? uşak, maşa. bunlar boş yani. özgürlüğün falan ne olduğunu bilmezler. bunları ciddiye almamak lazım. feodaller, cahiller. yokmuş gibi davranacaksın. teknolojini geliştirmekte kullanacaksın. yeni silahlar, uçaklar v.s. . bu savaşı avantaja dönüştürmek lazım. bunların çoğu haindir. olmayanlar da dincidir. doğuya bak. akp ve dtp var. geriye yüzde bir kalıyor. bu kadar. bizimle, düşünce sistemimizle bir bağları yok. muhatap almayın.

ben bin kere bunların foruma hayrı yok dedim. ne yazmışlar ? tek bir dini irdeleyen araştırmalarını gören var mı? tek bir evrim yazısı gören var mı ? yapmayın etmeyin. bunlar provakatör. solcu falan değiller. bunlar ırkçı. solculuk bu kadar ayağa mı düştü ? bunlardan mı medet umuyorsunuz ?

Sitelerde Paylaş
Senin gibisinden başka ne istenir gebermenden başka?Masum canı alırken biz demokrasi için yapıyoruz dersiniz iki job görünce anam bizi dışlıyorlar en iyisi yollayalım çoluk çoçuğu biraz prim yaparız üstünden diye geçinen tipsiniz.Adam değilsiniz onu zaten herkes biliyor...

bende olumlerden bahsettım zaten ama sen nerenden okudunsa kurt cocuklarının olumlerını gormedın bıle

Sitelerde Paylaş

nasıl kazandırcan ? dillerini gelenek ve göreneklerini mi unutturcan ? peki bunu nasıl yapçan baskı ile mi . Eee Türk devleti yapmadı mı ?

Öncelikle konu hakkında yorum yapılabilmesi için bilgi gerekir.

Bunu nedenmi söyledim. !!!!!

Olmayan bir dili Türkler uydurup bu sizin diliniz demek kadar budalaca ne olabilir.

Önce biraz konu hakkında çalışma yapın sonra Türk devletini suçlayın

hadi be. buna gülerler. senin gözlerin kör olmuş. insana değer verenmişmiş miş miş way be

Kurtuluş savası ve kürtler.

Biraz çalış dersine.

Mesela musul ve kerkük nasıl kaybedildiden başla.

Mesela hamidiya tabyalarının silahları nereye kaydı ona bak.

Çalış.

Çalış ki beni yorma.

Sitelerde Paylaş
Öncelikle konu hakkında yorum yapılabilmesi için bilgi gerekir.

Bunu nedenmi söyledim. !!!!!

Olmayan bir dili Türkler uydurup bu sizin diliniz demek kadar budalaca ne olabilir.

Önce biraz konu hakkında çalışma yapın sonra Türk devletini suçlayın

Kurtuluş savası ve kürtler.

Biraz çalış dersine.

Mesela musul ve kerkük nasıl kaybedildiden başla.

Mesela hamidiya tabyalarının silahları nereye kaydı ona bak.

Çalış.

Çalış ki beni yorma.

sende antakya nasıl kazanıldı ona bak

Sitelerde Paylaş
bende olumlerden bahsettım zaten ama sen nerenden okudunsa kurt cocuklarının olumlerını gormedın bıle

Asla savunmadım masum canının kıyılmasına buna ne devrim denir ne özgürlük ne vatanperverlik ne de başka birşey.Ama gidipte PKK özgürlük için takılıor adam kesiyor propagandalarını yapan senin gibilerden artık okadar kin tuttu ki içim kusucak yerim burası değil.Kaç kere joplandım ben meydanlarda Kürt Türk kardeşlğini savunurken ben bir solcuyum ama senin gibi itler yüzündne inandıklarımı bile söyleyemez oldum.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...