Jump to content

Kürtler tam olarak ne istiyor?

Recommended Posts

• İleti 365
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Asla savunmadım masum canının kıyılmasına buna ne devrim denir ne özgürlük ne vatanperverlik ne de başka birşey.Ama gidipte PKK özgürlük için takılıor adam kesiyor propagandalarını yapan senin gibilerden artık okadar kin tuttu ki içim kusucak yerim burası değil.Kaç kere joplandım ben meydanlarda Kürt Türk kardeşlğini savunurken ben bir solcuyum ama senin gibi itler yüzündne inandıklarımı bile söyleyemez oldum.

solcumusun ukkth hakkında ne dusunuyorsun

karabag hakkında ne dusunuyorsun

kosovayı tanıyan devletler hakkında ne dusunuyorsun

cecenıstan hakkında ne dusunuyorsun

ezılenın mıllıyetcılıgı ıle ezenın mıllıyetcılıgı bır olur mu

Sitelerde Paylaş
Ben zagor severim.

Çin solu olacak değil elbetteki.

Burası Türkiye, solda Türk solu olacak.

evet arkadasım turkıyede yasıyoruz degıl mı turk solu olacak

evrensel sol olacak halı yok ya

dunya turkıyeden ıbaret turk solu tabıkı

Sitelerde Paylaş
Aynen öyle, oldu olacak nüfus cüzdanlarına etnik kökenleri yazalım, bunu mu istiyor bu kekolar..

güney afrikada olan aynen buydu zaten

işin enterasanı apo, nelson mandelayı örnek alıyor

ancak güney afrikada yaşanan ile türkiyede yaşanan şeyler aynı şeyler değil

türkiyede kimse kürtleri ufacık tefecik sözde bir devlete hapsetmek gettolar yaratmak

istemiyor aksine türkiye kürtlerle birlikte yaşamak doğusuyla batısıyla birlikte zenginleşmek istiyor

türkiye onların yaşadığı yerlere öğretmen, doktor göndermiyor okul, hastane, yatırım yapmıyor değil aksine oraları yapılandırma gayretindedir

her seçimde doğu ve güneydoğu anadolunun ayrı bir önemi olduğunu zaten görüyoruz

oraları kazanamayan hiç bir parti tek başına iktidar olabilmiş değil

Sitelerde Paylaş
solcumusun ukkth hakkında ne dusunuyorsun

karabag hakkında ne dusunuyorsun

kosovayı tanıyan devletler hakkında ne dusunuyorsun

cecenıstan hakkında ne dusunuyorsun

ezılenın mıllıyetcılıgı ıle ezenın mıllıyetcılıgı bır olur mu

UKKTH mutlaktır ki haktır milletin.Ancak bunun yapılma ve yönetilme biçimde savunduğun şeyler neler?Chelerin ,zapatistaların dağa çıkmasıyla bir mi?Silah devrim için midir?yoksa bellidir ki dış etkenler aracılığı ile yıpratma çabasında bulunulması mı?.Amacını sözle yerine getiremediklerini iddea eden bölücü gruplar acaba işe silahla mı yoksa sözle mi başlamaışlardır?Ve asla bir çeçenistan bir kosova ve ya karabagh ile bir tutamassın bunları koşullar ve şartlar birbirini asla tamamlamaz.İstedğin kadar konuşalım asla pkk nın yaptıklarını onaylatacak birşey önüme süremezsin çünkü yok.

Sitelerde Paylaş
Asla savunmadım masum canının kıyılmasına buna ne devrim denir ne özgürlük ne vatanperverlik ne de başka birşey.Ama gidipte PKK özgürlük için takılıor adam kesiyor propagandalarını yapan senin gibilerden artık okadar kin tuttu ki içim kusucak yerim burası değil.Kaç kere joplandım ben meydanlarda Kürt Türk kardeşlğini savunurken ben bir solcuyum ama senin gibi itler yüzündne inandıklarımı bile söyleyemez oldum.

Ne acı değil mi? İnsanı zorla çileden çıkarıyorlar.

Ben jop falan yemedim ama aynen sizin gibi meydanlarda bağırdım. Gidip Hadep'e oy verdim. Neymiş, Türk-Kürt kardeşmiş..

Bunlar da şimdi çıkmış PKK propagandası yapıp bütün Türkler'e kin ve nefret kusuyor.

"Biz ne yaparsak yapalım, ne dersek diyelim, kabul edin" diyerek iyi niyeti suistimal edip ırkçılık yapıyorlar.

Cevap verip haksız ve yanlış oldukları söylenince de duygu sömürüsü yapıp ağlıyorlar.

Kendi kendilerinin düşmanı olduklarını görmüyor, çocukları kullanacak kadar alçalıp küçülüyorlar.

İşin kötüsü, bu umurlarında bile değil.. Alçalmak.

Sitelerde Paylaş
TURKSOLU ?

Kürtlere bağımsız devlet kurun diyen bunlardı.Biz toplumların devletsiz yaşaması gerektiğini söylerken Türk Solu ayrı devlet kurmak Kürtlerin hakkı diyordu.

Şimdi ne değişti acaba da böyle oldu.

Sitelerde Paylaş
Kürtlere bağımsız devlet kurun diyen bunlardı.Biz toplumların devletsiz yaşaması gerektiğini söylerken Türk Solu ayrı devlet kurmak Kürtlerin hakkı diyordu.

İnsan yanılabilir.

Yönlendirilebilir.

Ona bakarsan önümüzde koskoca rusya ve çin örneği var.tarihleri hata ve katliamlarla dolu.

Polütbüro açılınca herkes nasıl savunmaya geçiyorsa buda o durum.

Sitelerde Paylaş

Lütfen Türksolu'nu detaylı araştıralım.Türksolu ülkücüler gibi tek bir çatıda değildir .İçinde saygı duyulan ayrı fikir ve görüşler mevcuttur.

Sitelerde Paylaş
Lütfen Türksolu'nu detaylı araştıralım.Türksolu ülkücüler gibi tek bir çatıda değildir .İçinde saygı duyulan ayrı fikir ve görüşler mevcuttur.

Hangi Türk Solundan bahsettiğini söylesene.

Sitelerde Paylaş
Sanırım sen Türksolunu DDKO veya TİP ile sınırlı saymaktasın?

İşte sen diğerlerini söyle

Denizlerden mi bahsediyorsun öyle ise PKK dan birinci derecede suçlular.Zaten onlar kır savaşını başlatmıştı.Dağa çıkıp piknik yapmayacaklardı heralde.

Şu ergenokondan yargılanlar diyorsan PKK ile bağlantıları zaten ispatlandı.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...