Jump to content

Kürtler tam olarak ne istiyor?

Recommended Posts

kürtler ayrı bir devlet istiyor

o maddeler kimsenin umrunda bile değil

pkk trtşeşe çıkan rojini bile tehdit etti

amaçları barış falan değil

eline silah alan katil sürüsü ne zamandan beri barışçıl olmuş

benim asıl garipsediğim faşizmi lanetleyen insanların pkknın faşizmine hak vermesi

işte bu çok düşündürücüdür!!!!!!

Sitelerde Paylaş
  • İleti 365
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

sokaklarda kurtler oluyor kafasından kursun yıyıyor bızım gerzıkalılar hala neden tas atılıyor demeye devam edıyor

yaslı yaslı kadınlarımıza vuruluyor gene aynı gerızakalılar neden pkk dagda dıyıyor

13 12 yasındakı cocuklar yetıskın gıbı mahkemelere verılıyor ve aynı gerızekalılar neden durmuyorsunuz dıyorlar

sakaryada erzurumda konyada muglada kurtler lınc edılıyor ve hala aynı mallar yok suc kurtlerde demeye devam edıyor

o gerzekler neden pkknın bır neden degılde bellı guclerın baskıcı rejımıne karsı bır sonuc oldugunu dusunmuyorlar

bu gerızekalılardan ulkemızde coktur hatta geregınden fazla

Gerzek de, geri zekalı da sensin. Seni defalarca PKK propagandası yapmaman için uyardım.

Git, bunu yapmak için açılan forumlarda yap. Burası terör örgütlerinin aklanacağı bir forum değil.

Bir daha PKK'yı aklamaya ve övmeye kalkarsan, uzaklaştırma almayacak, direkt atılacaksın.

Gelip her başlığın çöplüğe dönmesine neden oluyor, insanları sinsi sinsi provoke ediyorsun.

Bunu yapan birkaç kişi daha var.

Bu sana son UYARI.

Sitelerde Paylaş
İsabetli bir karar vermişsin. Umarım diğer arkadaşların da aynı doğrultuda hareket ederler.

evet sorunları gormekten vazgectım bır sure gercekten sızı ızleyecegım bakalım cozum onerılerınıze

neyse bundan sonra sana cevap vermeyecegım

yazılarını takıp edecegım

Sitelerde Paylaş

İnsanların görüşlerini beğenmeyince provakatör olunuyor ya şaşıyorum artık.

Bence ateistcafe kapatılsın. tavanarası diye de bi yer olmasın madem formatı teoloji ateistforum bölümü yeterlidir.

Yönetimdekiler de siyasi konuşmalara girmesin. Sadece silsin

tarihinde Chillout tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
"Ayının kırk türküsü vardır, kırkı da Armut üzerinedir" diye bir laf var...

Sayın I FeelGood,

bu adam foruma geldiğinden beri aynıdır. Daha geçen gün forumdan uzaklaştırılmıştır. Lütfen bu provakatörleri forumdan uzaklaştırmak için hiç çekinmeyelim. Bu forumun amacı belli, bu kişiler de forumu istedikleri hale getirmeye çalışan kişiler. Onların at oynatmasını seyredecekmiyiz?

Evet Sevgili Oğuz. Uzaklaştırmak için hiç çekinmemeliyiz. Ben de çekinmeyeceğim elbette.

Yukarıda onu anlattım. Umarım anlar ve kurallara uymak zorunda olduklarını kabul ederler.

Yoksa kendileri bilir.. Onların amacına hizmet eden bir sürü forum var..

Sitelerde Paylaş
eywallah ağam

buı uyarılar konuya ayrı bir bakış açısı getiriyor gerçektende

Sizlere o kadar dediydim!

Ortaya yazin,kisisel polemikler ile bir milim gidilmez diye!

Ama siz tuttunuz; GOddes ile sorunlarinizi vs, on pilana cikartip, konuya az-cok ilgi gosteren arkadaslarida KACIRDINIZ !!

Ortaya yazmak, kisisel polemiklerden kacinmak, Bu kadarmi zor is yahu!

Isin kotusu bir paradigmada yok, Forumda bu konu ile ilgili, yani bir ornegide yok!

Konunun karekter yapisi zaten farkli, ee birde siz polemikler icinde konudan cok kisisel satasmalar yapiyorsunuz!!

Yani bir dikey inis sozkonusu, Basligini actiginiz KONUDA!

Halbuki tartismalar Alttan-Yukari cikar-ki bu hep boyledir!!

Hersey basitten,karmasiga dogru gider!

Bunu beceremediniz (dik), her acilan Basliga su kattildi ve cok likid hale getirildi ilgili KONU!

Sonundada olacagi buydu!

Kekelemeden kendi sorunlarini anlatamazmi bir insan, yada HALKI nin sorunlarini ??

Ki-Hakli oldugunu soyluyorsa birde Tarihsel acidan!

Anlatamadiniz!

Polemikleri daha cazip buldunuz ve etrafta akli basinda tartisacak ADAMDA KALMADI!!!

Alin size GODDES keko seyit ile onu ikna etmeye calisin!!

Kolay gelsin.

Sitelerde Paylaş

bır soz daha vardır korler sagırlar bırbırnı agırlar

ben hıc bır zaman bu ulkeyı sevmıyorum demedım ben hıc bır zaman bolunmeden bahsetmedım herzaman barısı dınlendırdım herzaman ıkı tarafıda kardesım olarak gordum

sızın ırkcı dusuncelerınız o kadarkı ust sevıyeye yuklesmıskı hala farklı seslere aynı sekılde yaklasıyorsunuz

kımse bır yerde at kosturmuyor bu ulkenın oncelıklı sorunlarından bırını tartısıyoruz

bu arada kurt konusuna gırmekten vazgecmıs durumdayım uzun sure bakalım ne olacak kurtsuz cozun bu sorunu

tarihinde seyit_rıza tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

ATEİSTCAFE'DE SİYASİ KONULAR ile ilgili iğneli bir başlığımız. var. Okumadınız mı?

Sayın Katılımcılarımız,

Bilindiği gibi, bu site ve forum, ateizm ve dinlerle ilgili konuların özgürce tartışılması için kurulmuştur. Doğrudan amacı, siyasi tartışmaların yapılması değildir; doğal olarak din ve siyasetin kesiştiği konular, Ateistforum'da tartışılacaktır. Ancak din ile hiçbir ilgisi olmayan siyasi konular, bu site ve forumun esas ilgi alanı dışındadır. Yine de, katılımcıların düşüncelerini özgürce açıklaması konusundaki politikamız dolayısıyla, siyasi konuların Ateistcafe'de tartışılmasına karşı çıkmıyoruz. Ama siyasi konulara ilgili açılan başlık sayısının gereğinden fazla arttırılmamasını, forumun asıl amacından uzaklaştırılmamasına özen gösterilmesini katılımcılardan rica ediyoruz.

Herkesin görüşü kendisini bağlar. Kimsenin görüşlerine, kendi siyasi veya ideolojik görüşlerimiz dolayısıyla sansür uygulamak, kimsenin sesini kısmak istemiyoruz. Bu siteyi kuranların ve yönetenlerin ortak görüşü, ırkçılık ve savaş propagandası dışında her türlü görüşün kişi hak ve özgürlükleri alanına girdiği yönündedir. Beğenmediğimiz ve hiçbir şekilde katılmadığımız en aykırı görüşler de bunların içindedir.

Ancak içinde bulunduğumuz koşulları ve özellikle yasal kısıtlamaları, Türkiye Cumhuriyeti ve sitemizin bulundurulduğu ABD yasalarını bizler yapmadık. Site kurucu ve yöneticileri olarak söz konusu yasalara uymama gibi bir keyfiyetimiz olamaz. Forumda ifade edilen bazı sözler dolayısıyla forumumuz yasal takibata uğrayabilir. Bunlardan dinlerle ilgili olanlarına göğüs germek, kuruluş amacımız dolayısıyladır ve din konularının tartışılmasıyla ilgili olarak bu tutumumuzdan taviz vermeyeceğiz. Fakat aynı tutumu siyasi konuların tartışılmasında göstermemizin bizden beklenmesi ağır olacaktır. Ateistforum ve ateizm.org, Internet'teki anonimliğin arkasına sığınarak ağzına geleni söyleyenler yüzünden, siyasi konularda bedel ödemeyecektir. Bu yüzden, forumumuzu sıkıntıya sokabilecek iletilerde zorunlu değişiklikler yapma veya bu iletileri silme hakkını Ateistforum saklı tutmaktadır.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...