Jump to content

ZORDA OLSA

Recommended Posts

inanmak istememen ,inanıyor olmanın gerektirdiği eylemleri yapmaya üşeniyor olduğundan dır zannedersem. Mükafatını düşün, olsa olsa 80 yıl yaşayacağın bu dünyadan iyi şeylerle ayrıl. insanın tek sermayesi hayatıdır unutma !

YA VARSA

Aynı tas aynı hamam <_<

İnanıyor olmanın ne gibi zorunlu eylemleri var acaba Sadeceta öğrenebilir miyiz?

Namazmış niyazmış müminler bunları yapıyor mu sanki?..Yooo..

Peki bizler bunları ateist olmadan evvel yapıyor muyduk?Hayır..Eeeee???

Zorluğundan kaçmakmış..pehh..ne zorluğu var da kaçacaz?Dayarsın k.çını uydurma bir tanrıya

otu boku boşlarsın kafan rahat her şeyi ona havale edip yaşarsın..Ne zorluğu?

Duyanda müminlerin g.tü camiden çıkmıyor zanneder..

Müslümanlığın hiçbir zorluğu yoktur!!!Kişi "ben allahı ve resulü olarak muhammedi kabul ettim" dedi mi olay bitmiştir.

Kimse bu adama "müslüman değil" diyemez.Bu muhammedin dönemi için bile böyledir.

Sen şimdi namaz kılmayan adam müslüman değildir mi demek istiyorsun?Sanmıyorum..Eeeee ne zorluğu o zaman.

Diyorum ya aynı tas aynı hamam..Adam hala "ya varsa" diyo yaa..Buradaki mantığı bile alamamış,bunca zaman oldu şu

foruma geleli. :fool:

Sitelerde Paylaş
allaha sığın oda seni pavyona yani cennete gönderir inşallah.

keh leh keh!

İnsan sıkıntıda olduğu zaman kendine yardım edecek birini arıyor o yüzden bir yaratıcıya ihtiyaç duyuyorsun ve görünmez arkadaşından yardım istiyorsun :) tabi gerçeklerin farkına varıp işin üstesinden tek başına gelmeye çalışmak bence en güzeli.

Heehh Heehhh Hehhh // Katılıyorum

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...