Jump to content

Türkiye'de Türk var mı?

Recommended Posts

• İleti 197
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

He yaw; altı üstü bir örtü için gencecik kızların eğitim hakkını gasp ediyorlar :D

evet oylede ama soyle bır sorunda var bu turbanı takanların buyuk kısmı serıat ıstıyor

bızım dersanede ıkı kız var mallar akpye oy vermıs nıye verdın dıyorum serıat merıat dıyor gerızekalı

ben gercekten hak verılmesınden yanayım ama nasıl olacak bu durum onu bılmıyorum

ve verılecek haktan sonra olusacak durumun zemını ıyı hazırlanmalı

ya dunyada laık bır ulkeyız dıye hava atıyoruz ama dunyyanın umrunda degıl buda ayrı bır komıklık

işte bu yüzden paso benle uğraşıyorsunuz

:crazy: :crazy: :crazy:

senle ugrasmak guzel sana yazarken yada ıletılerını okurken komık gelen yerlerı cok oluyor :D

Sitelerde Paylaş
antı sızı bırbırınıze dusururum benı verem etme bır turban konusuna bakarsınız :D :D

yada akp chp konusu sızı bıtırır :D :D

bizim aramızdaki tek farklılık inançtır..ben müslümanım,goddes te ateist..

fakat bu bizim için sorun değil..

goddesin türban konusunda anlayışlı olacağına eminim.

goddes böyle ufak defek vee gereksiz işlerle uğraşmaz...

sonuç olarak bizi birbirimize düşüremezsin..

keh keh keh keh :rofl:

tarihinde antilaik tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

:lol::lol: bırak uyandırma anti

Sitelerde Paylaş

aranızdakı tek fark ınanc mı senı yuzde yuz fasıst bırısın hadı goddes ulus solu adı altında solun kırıntılarını tasıyor :D :D

neyse korler sagırlar bırbırını agırlar

Sitelerde Paylaş
aranızdakı tek fark ınanc mı senı yuzde yuz fasıst bırısın hadı goddes ulus solu adı altında solun kırıntılarını tasıyor :D :D

neyse korler sagırlar bırbırını agırlar

faşist biri değilim...ırkçıda değilim..

her hangi bir ırka karşı faşist düşünce içeren bir yorumumu getirebilirmisin buraya?

Sitelerde Paylaş
Burjuva Milliyetçiliği nedir? Bir kavram atıyorsun bari altını doldur...

O kadar ahkam kestikten sonra bu soruyu sormakla beni yazdıklarına yanıt vermekten kurtarmış oldun.

ML bir terim olan "burjuva milliyetçiliği"nin ne olduğunu bilmezsen tabi ki bu yanlışlara düşersin.

Sitelerde Paylaş

Türkiye'de Türk var mı sorusunu geçelim Dünyanın kaçı Türk sorusuna gelelim derim :lol::lol:

az önce Habertürk'te yayınlanan Teke Tek programında 1944 Türkçülük-Turancılık davasından yargılanmış ve hapis yatmış Reha Oğuz TÜrkkan bey konuktu...

şu an Ord.Prof. ünvanı taşıyor...İlgiyle dinledim ancak programın sonunda gelinen nokta tüm dünyanın Türk olduğu sonucu idi:)

Reha Oğuz TÜrkkan öyle eften püften birisine benzemiyor, Tarih-Antropoloj-Psikoloji vs eğitimi almış ve ABD'de öğretim üyeliği yapmış..ilginç birisi ilgimi çekti açıkçası..

kitaplarını alıp incelemek lazım tabii bu aralar Paul Auster okumak yerine Reha beyi okurmuyum bilemiyorum :lol:

Sitelerde Paylaş
Türkiye'de Türk var mı sorusunu geçelim Dünyanın kaçı Türk sorusuna gelelim derim :lol::lol:

az önce Habertürk'te yayınlanan Teke Tek programında 1944 Türkçülük-Turancılık davasından yargılanmış ve hapis yatmış Reha Oğuz TÜrkkan bey konuktu...

şu an Ord.Prof. ünvanı taşıyor...İlgiyle dinledim ancak programın sonunda gelinen nokta tüm dünyanın Türk olduğu sonucu idi:)

Reha Oğuz TÜrkkan öyle eften püften birisine benzemiyor, Tarih-Antropoloj-Psikoloji vs eğitimi almış ve ABD'de öğretim üyeliği yapmış..ilginç birisi ilgimi çekti açıkçası..

kitaplarını alıp incelemek lazım tabii bu aralar Paul Auster okumak yerine Reha beyi okurmuyum bilemiyorum :lol:

İşe yarıyacak tek kitabı Hızlı Okuma Teknikleri adlı bir kitap.Onun dışında faşistin teki,zamanında Gürcü ve Arnavut çocuklarının hadım edilmesi gibi şahane projelere imza atmış büyük Türk büyüğü. :lol:

Sitelerde Paylaş
İşe yarıyacak tek kitabı Hızlı Okuma Teknikleri adlı bir kitap.Onun dışında faşistin teki,zamanında Gürcü ve Arnavut çocuklarının hadım edilmesi gibi şahane projelere imza atmış büyük Türk büyüğü. :lol:

o tip sapıklıkları aşmış, rehabilite olmuş gibi görünüyordu, insan hem ord.prof olup hem de böyle sapıklıklar taşıyabilir mi bilemem?

ama tipik bir ırkçıdan öte kolayca çürütülecek şeyler söylemedi yani alıp adam akıllı bir araştırma ile cevap verilebilir..

Sitelerde Paylaş
o tip sapıklıkları aşmış, rehabilite olmuş gibi görünüyordu, insan hem ord.prof olup hem de böyle sapıklıklar taşıyabilir mi bilemem?

ama tipik bir ırkçıdan öte kolayca çürütülecek şeyler söylemedi yani alıp adam akıllı bir araştırma ile cevap verilebilir..

Evet bence de 80 küsür yaşındaki son hali gayet makul idi.

İddiaları tamamen bilimsel verilere dayanıyor, fakat batılı akademicilerin yaptığı kadar olmasa da, kendi fikriyatı için azıcık cilalıyor. Toparlaması şu:

1- Samiler ve Ariler değil, Sümerliler medeniyetin kökenidir, Nereden geldikleri tam belli değildir.

2- Sümer medeniyeti Ege'ye'ya İtalya'ya göçlerle orada da medeniyeti başlatmıştır. Truva'nın ilk katmanları Pelazklar diye bilinen Sümer kolunun eseridir. Etrüsklerin Tuski adı ise (Toskana), Türk kelimesinin ilk örneğidir. Roma hukukunun temelini oluşturmuşlardır.

3- Sümerliler dil kültür ve ırk olarak doğrudan doğruya şimdi "Oğuz" olarak tasniflenen "Türkler"in atasıdır.

tarihinde puppetularz tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Evet bence de 80 küsür yaşındaki son hali gayet makul idi.

İddiaları tamamen bilimsel verilere dayanıyor, fakat batılı akademicilerin yaptığı kadar olmasa da, kendi fikriyatı için azıcık cilalıyor. Toparlaması şu:

1- Samiler ve Ariler değil, Sümerliler medeniyetin kökenidir, Nereden geldikleri tam belli değildir.

2- Sümer medeniyeti Ege'ye'ya İtalya'ya göçlerle orada da medeniyeti başlatmıştır. Truva'nın ilk katmanları Pelazklar diye bilinen Sümer kolunun eseridir. Etrüsklerin Tuski adı ise (Toskana), Türk kelimesinin ilk örneğidir. Roma hukukunun temelini oluşturmuşlardır.

3- Sümerliler dil kültür ve ırk olarak doğrudan doğruya şimdi "Oğuz" olarak tasniflenen "Türkler"in atasıdır.

Yav bu adam iyiden iyiye yetiştirmiş kendini yani.Ama yine de aynı masallar.Etrüsklerin Türk olduğu masalından vazgeçileli 50 yıl oldu gerçi.Sümerlilerden biraz zor vazgeçilir çünkü dilsel bir yakınlık var aslında,aman faşolar duymasın,ama uzak bir akrabalık.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...