Jump to content

Forum Yaş Ortalaması

Hangi yaş gurubuna giriyorsunuz?  

76 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

• İleti 83
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

19, ki bunda inanan kavimler için büyük hikmetler vardır.

Ey edip adanada pide ye!

Sitelerde Paylaş
Astur abi,21-22 yim ben de.

Seni mi kıracağım delügannı kardeşim, 21-221yim :)

bir ara 22 değil miydin sen?

yaş testi mi yaptırdın sonradan?

mu ha ha ha... :lol:

"Adam daha bu yaşta hepimizden bilgili ve akıllı nasıl iş bu ya" falan şeklinde moraliniz bozulmasın, isyanları oynamayın diye öyle diyordum, ama madem artık forumdan birileri ile yüzyüze de görüştüm, msn'de ve inspeak'te de muhabbet edip kaynaştım; artık kamuoyunun gerçekleri bilmeye hakkı var diye düşündüm :)

Sitelerde Paylaş
Seni mi kıracağım delügannı kardeşim, 21-221yim :)

"Adam daha bu yaşta hepimizden bilgili ve akıllı nasıl iş bu ya" falan şeklinde moraliniz bozulmasın, isyanları oynamayın diye öyle diyordum, ama madem artık forumdan birileri ile yüzyüze de görüştüm, msn'de ve inspeak'te de muhabbet edip kaynaştım; artık kamuoyunun gerçekleri bilmeye hakkı var diye düşündüm :)

güzel olduğunuz kadar da küstah pardon

liboş olduğunuz kadar düşünceli ve mütevazisiniz de. :)

Sitelerde Paylaş
msn'de ve inspeak'te de muhabbet edip kaynaştım;

Ohhh miss.

Benimle de görüşün msnde inspeakte.

Ben de artık sosyalleşmek,aranıza katılmak istiyorum.

Bikaç denemem oldu inspeakte ama ıssıznehir diye biri var,mikrofonu kimseye vermiyor.

Ondan sıra gelmedi.

Kendisi sanırım foruma da üye,pek karşı karşıya gelmemeye çalışıyorum,onun yaşı da var bi 70-75 rahat.

Sitelerde Paylaş
güzel olduğunuz kadar da küstah pardon

liboş olduğunuz kadar düşünceli ve mütevazisiniz de. :)

Böyle devam mürto, istikrarlı gidersen sana da CIA'den falan maaş bağlatabilirim :)

Ohhh miss.

Benimle de görüşün msnde inspeakte.

Ben de artık sosyalleşmek,aranıza katılmak istiyorum.

Bikaç denemem oldu inspeakte ama ıssıznehir diye biri var,mikrofonu kimseye vermiyor.

Ondan sıra gelmedi.

Kendisi sanırım foruma da üye,pek karşı karşıya gelmemeye çalışıyorum,onun yaşı da var bi 70-75 rahat.

Gel tabi kardeşim, her zaman beklerim. Bu arada ıssız cidden mikrofonu tekeline alıyor; ama korkmana gerek yok ben adminim orada, alabilirim mikrofonu elinden :)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...