Jump to content

Transeksüellik

Recommended Posts

Benim peygamberim diye birşey yok. Allah'ın Rasûlünü kastediyorsan o efendimizdir...

Peygamber farsça bir kelime olup Tanrının messenger ı manasına gelir. Bizim inancımızda böyle birşey yok. İyi öğren de gel...

Resûlümüz anlattığın gibi biri olsa idi ölüm döşeğinde bir hanımı kendine nikahlamazdı...

Sen bu adamı peygamberin olarak kabul etmiyor musun?Eeee?

Tüm o hadisleri de ben iftira için yazdım zaten..Muhoyu geç senin allahın bile hadislerde falan değil bizzat kuranda muhoya önüne gelen her karıyı,kızı peşkeş çekmiş..Git asıl sen öğren islamı..

Sitelerde Paylaş
  • İleti 59
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Sen bu adamı peygamberin olarak kabul etmiyor musun?Eeee?

Tüm o hadisleri de ben iftira için yazdım zaten..Muhoyu geç senin allahın bile hadislerde falan değil bizzat kuranda muhoya önüne gelen her karıyı,kızı peşkeş çekmiş..Git asıl sen öğren islamı..

Yazık be size vallahi :D

Daha ne demek istediğimi anlayacak okuyacak kadar algı seviyesine ulaşmamışsın. O yüce kelâmı nasıl okuyup anlayasın. Anladım derdini senin geçmiş olsun :D

Sitelerde Paylaş
Bir zahmet araştır. 2 gün yokum çünkü...

Bulduğun şeyler üzerine bana PM atar sorarsan cevaplarım...

Tabi canımm sen gel burda işkembeden salla salla,senin sallamalarına biz kanıt arayalım..

Bir de cehaletle suçluyor karşısına çıkan herkesi utanmadan.

Zaten burda herkes cahil..herrrkes..

Sitelerde Paylaş
Tabi canımm sen gel burda işkembeden salla salla,senin sallamalarına biz kanıt arayalım..

Bir de cehaletle suçluyor karşısına çıkan herkesi utanmadan.

Zaten burda herkes cahil..herrrkes..

Hayır canım, öğrenmek isteyen, düşünen hiçkimse cahil değildir. Senin gibi 3-5 kulaktan duyma, sağdan soldan okuma bilgilerle işkembe kelle paça çorba yapanlar cahil sınıfındandırlar malesef...

Git öğren sonra gel tartışalım. Sana daha bilimden bahsedemiyorum. Çünkü daha sözünü ettiğim konuları bile bilmiyorsun..

Sitelerde Paylaş
Hayır canım, öğrenmek isteyen, düşünen hiçkimse cahil değildir. Senin gibi 3-5 kulaktan duyma, sağdan soldan okuma bilgilerle işkembe kelle paça çorba yapanlar cahil sınıfındandırlar malesef...

Git öğren sonra gel tartışalım. Sana daha bilimden bahsedemiyorum. Çünkü daha sözünü ettiğim konuları bile bilmiyorsun..

Sen bana bilimden bahsettin edeceğin kadar..Daha ne olsun.Ruhun bedenden ayrı yaşamaya devam ettiği bilimsel olarak ispatlanmış. :rofl:

Nıaaahahaha ben bunu indir bindir fasulye yemeği gibi getiririm sana artık sabah,öğle,akşam.. :spiteful:

Sitelerde Paylaş
Bakın sayın Kahharulazam,

Allah apaçık eşcinsel bir kavmi yok ettiğini söylemiştir.

Ama bazı eşcinsel durumlar kişinin isteksizliği sonucu meydana gelmiştir.

Bu kavmin bazılarında hormon bozukluğu gerçekleşmiş olamaz mı ? Veya Allah eşcinsellere kötü yaklaştığı için şimdi ki gerçekleşecek olan hormon bozuklukları dolayısı ile dışlanan insanlar için neden bir uyarma yapmamaktadır ?

Bu da gösteriyor ki Allah eşcinselliği genel olarak almıştır,Dolayısı ile Transeksüellik mevcuttur.

Sizin iddia ettiğiniz şey,Transeksüel olmaya Allah'ın izin verdiğidir.

Değil mi ??

Siz bana hadis diyorsunuz ben size ayet verdim.Ayet'i yalanlayamazsınız.Hadis'lerde bu durum belirtiliyorsa yayınlamayacaksınız çünkü inanmıyorsunuz,O zaman Ayet'lere bakarak Allah kendi yarattığı Transeksüel olma durumuna izin vermemektir.

Farkındaysan orda ellerinde imkan olduygu halde sapıklıga davrananlardan bahsediyor iyi okumuyorsun sanırım..transseksüel dogmak başka , i.bnelik yapmak başka daha ne diyeyim

Sitelerde Paylaş

Din feodal erkek iktidarının kadın ve eşcinsel bedenleri üzerine kurduğu baskı ve sömürü üzerinde var eder kendini çoğu zaman. Eril erkek iktidarı için eşcinsellik kendi iktidarlarına en büyük tehdittir ve kadın kimliğinden bile fazla aşşağılanır. Eril cinsiyetçi kültürde erkeklerin kadın kimliği üzerine yapıştırdığı sıfatların çokluğu ve genel olarak küfür/argo öğelerinin eril erkek iktidarının güç ve gövde gösterisi olması bu kültürün nasıl bir sömürü ve ayrımcılık metadolojisi güttüğünü gözler önüne serer. Eril kültüre göre cinsellik de kimlik de eril kültürün izin verdiği ölçülerde meşrudur; ancak, erkeğe bizzat dinde tanınan 4-5 eş hakkıyla bu kısıtlamaların yalnızca kadınlara yönelik olduğunu anlıyoruz. Kaldıki İslam cinsiyetçi ataerkil kültürün sofistike devamıdır ve asla ondan bağımsız değildir.

Muhammed'in 9 yaşındaki Ayşe'yle gerdeğe girmesini sorgulamayan insanlardan eşcinsellerin ve kadınların özlük haklarına saygılı olmalarını beklemiyoruz elbette; ancak bu insanlara kimsenin kimliğinin dinsel safsatalarla sınırlanamıyacağını söylememiz gerekiyor. Eşcinsellik sapkınlık yahut sapıklık değildir; asıl bunu iddia eden insanlar sapıktır. Hele ki eğitimli olup da bunu iddia ediyorlarsa onlara diyecek sözümüz yoktur.

Tüm mesele inanç sömürüsünün bedenler üzerinden meşrulaşması, köleci feodal sapıklıkların zihinlere inanç formlarıyla kakalanmasıdır. Böylece kendi hastalıklı bilinçaltı hayallerini ve her an yitirecek derecede hastalıklı erkekliklerinin korunmasını garanti altına almaya çalışmaktadır bu tipler. Tüm mesele kadının özgürlüğünden korkmaktır, kadının prangalarını atıp onlarla eşit haklara sahip olmasını ve sömürüyü yırtmasını engellemektir. Onlar sadece koyun gibi kafa sallayan kadınlar istiyorlar yada hastalıklı erkeklik gururunu yüceltebilecekleri bir ortam...

Sitelerde Paylaş

bir ateist olarak bu sitenin ateistlerine söylüyorum gerçekten şımarıksınız.gördüğünüz gibi bir konu açtım ve tartıştığınız şeylere bakın,bir başlık açıyorsunuz 3 sayfa yazılıyor ve konu üzerine hiç bir tartışma yok,belki 1-2 mesaj,en azından müslümanlar cevap vermeye çalışıyor bir tartışma ortamı olsa ne güzel olucak ama başka konulara giriyorsunuz gerçekten şımarıksınız.açtığım konudan bile soğudum lütfen kapatılsın istemiyorum tartışma falan.

Albatros'a konunun amacından sapmadığı ve şu şımarık saçmalıklara katılmadığı için teşekkür ediyorum öncelikle.

tarihinde Kluke tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

ben erkek bedeninde kadın ruhu, kadın bedeninde erkek ruhu olduğuna inanmıyorum. erkek doğduysa erkektir. kadın doğduysa kadındır. oğlum trans yada ibne olacakmış, allah da buna olabilir, doğaldır diyecekmiş. vay beee

tarihinde ickici tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ne yani simdi bunun olabilecegi ihtimaline ihtimal vermiyorsunuz? :) Ve en önemlisi inanmiyorsunuz? Cok tatmin edici bilimsel dayanaklar olmasina ragmen? Ilgincc, akla yatkin seylere nayin, cizz kötü diyorsunuz ama 1400 yil önceki cöl bedevilerine kayitsiz sartsiz inanabiliyorsunuz? Süpersiniz! Sizin gibi düsünenlere baska ne söylenebilirki?

tarihinde Pinokio tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Mesela ben... Transeksüel denmesede.. nasıl denir. Kadın gibi hissediyorum.. kadın olmak istiyorum. elime fırsat geçse hemen olurum... ama olamıyorum.. erkek olarak zor da olsa kendimi kabullendim... ama bazen kadınlara özeniyorum, renksiz oje sürüyorum çıkartıyorum, saçımı yapıp bozuyorum vb... :) Tamamen kadın olarak yeniden doğabilme ihtimalim olsaydı , tereddüt bile etmeden uygulardım.

not: cinsel olarak erkeklere karşı bişey hissetmiyorum. Herhalde içimde, erkek ve bayan arasında karşılıklı oluşan tabulara isyan var. biz niye ağda yapamıyoruz, makyaj yapamıyoruz, şaçımızı yapamıyoruz ulan gibi... :(

tarihinde Nearxthil tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Mesela ben... Transeksüel denmesede.. nasıl denir. Kadın gibi hissediyorum.. kadın olmak istiyorum. elime fırsat geçse hemen olurum... ama olamıyorum.. erkek olarak zor da olsa kendimi kabullendim... ama bazen kadınlara özeniyorum, renksiz oje sürüyorum çıkartıyorum, saçımı yapıp bozuyorum vb... :) Tamamen kadın olarak yeniden doğabilme ihtimalim olsaydı , tereddüt bile etmeden uygulardım.

niye oje,şu ojeye acaip gıcıklığım var bir kadını tanımlarken niye ojeden bahsederiz anlamıyorum oje neden bu kadar ilgi çekici bana iğrenç geliyor kadın bile olsam iğrenç geliyor,kadın olsaydım kesinlikle oje sürmezdim yani. :D

Neyse,neden eline fırsat geçmesini istiyorsun,yoksa halk hazır değil mi henüz ?? başlarım halkına,sen istediğini yap,kim seni dışlıcak dışlarsada dışlasın kimsenin hakkı yok,Çevremde görsem böyle eşcinsel olan birini aşağılayanları zaten şu kriz döneminde toplu dövücem ama yok işte.Cahil insanlar gerizekalılar.

hazır veya değil sen git ol kardeşim bu ne lan.onların keyfini mi beklicez.pis faşistler.tüm homofobiklerin ağzını yüzünü dağıtma isteği var bende gerçekten hormonsal bir olay durduramıyorum.kahrolsunlar.

21. yüzyılda olacak iş değil homofobiklik.ya hoşgörü göstericekler ya da az kaldı tüm hoşgörüsüzlerin ağzını burnunu dağıtıcaz burası özgür cumhuriyet monarşi ve islami biyer değil.

ülkemizde idam isteyenler hemen iranı örnek veriyor arabistanı veriyor bak orda ne güzel idam var diyor niye orası örnek veriliyor onlar bizim sistemimizi örnek alsın biz onlardan daha çağdaşız hukuk olarak.işte hukuğumuzun kıymetini bilmiyoruz biz aptalız,tanımıyoruz anayasamızı.

şiddetle sana istediğini yapmanı tavsiye ediyorum dostum lütfen git ve yap karşı çıkan olursa mahkemeye vericeksin haklara saldırıdan dolayı böyle şey olmaz.

döktüm içimi bayağı...Kusura bakma kardeşim uzaklaşmış olabilirim biraz ama git ve yap lütfen...

tarihinde Kluke tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

not: cinsel olarak erkeklere karşı bişey hissetmiyorum. Herhalde içimde, erkek ve bayan arasında karşılıklı oluşan tabulara isyan var. biz niye ağda yapamıyoruz, makyaj yapamıyoruz, şaçımızı yapamıyoruz ulan gibi... :(

kardeşim belkide sen tanrının çamurdan insan yapma fabrikasından kontrolsüz geçmişsindir

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...