Jump to content

Amaç ne ?

Recommended Posts

Fetullah , Cübbeli Ahmet Hoca nice din adamlarının hepsi dünya güzeli değil mi?

Söylediklerinin hangisi yalan?

Tipinden dolayı mı kabul etmiyorsunuz söyledikleri?

O yüzündeki nefretin sebebi İslamdır.

Evet. Aynen, tipinden dolayı. Yalan değil; Çarpıtma. Doğruları çarpıtmak yalandan daha güçlüdür.

Cübbeli ile Fettullah'dan haz etmem. Ama onlarda nefret yerine başka birşey var.

Hani şeriatçı yobaz şiddet yanlısı manyaklar vardır. Bu kadın işte onlarınki gibi bir nerfete sahip. Bizim cübbeli a. h. ise daha çok alaycı bi tip, fettullalh ise "uyuşturucu". Bana öyle geliyor.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 72
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

amerikada çok rahat yaşıyormuşta,komşusuna çok rahat gidebiliyormuşta..bilmem ne...

ulen amerikan conileri öpsün seni inşallah..

bu kadına bu klibi armağan ediyorum

tarihinde antilaik tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
ha ha ha...

kadın yalan söylemiyor ki?

yalan değin bakalım,

hangi amaca hizmet ettiğini sonra konuşalım. :lol:

Kadın evet doğruları söylüyor ama ''cennet'' olarak (Kadınlardan behsettigi için kadınlar için) Batıyı gösteriyor...Evet Kadınlar bir çok avrupa ülkesinde daha rahat müslüman ülkelere göre ama hiçte ''cennet'' değil...

Sitelerde Paylaş

Tipik Liboş iki yüzlülüğü... Sekizinci sınıf bir propaganda filmi... Sorun İslamla ilgili söylenen gerçeklerde değil; sorun hedef gösterilenlerde... Sorun İslam'ın kendisi de değil; sorun buna gösterdiği alternatifte. Özgürlükler ülkesi ABD!!!! şak şak şak şak şak!!!! :) Tipik liboş omurgasızlığı;afganistan yağma ediliyor, koca bir ülkenin ve halkın yaşam hakları ellerinden alınmış, Liboş basında haberler: Afganistan'da kadın hakları ihlali!!!! :)

Ve siz de bunu yiyorsunuz, aferin size :)

Sitelerde Paylaş
it ürür kervan yürür..

şuan videoyu izliyorum köpek gibi bir sesi var..resmen havlıyor pislik..

ayrıca tipsizin teki..kompleksli bir kadın bu...

Nekadar yazık kullanılan ifadelere bak... Peki sen çık konuş bakalım senin suratın hakkında sesin hakkında ne yorumlar olacak yazık... Öncelikle kalbinizi temizleyin insanları yargılarken ondan sonra düşünerek yazın ...

Başlığı açan arkadaş gibide dogmacı olmayın..Bu bayanın sırf fiziksel özelliklerine bakarak yok fesatmış yok köpek gibi sesi varmış mış mış ...

Kadının anlattıkları şeyler tabiki doğru , o kişinin neler yaşadığını nereden biliyorsunuz ki oyun vs den bahsediyorsunu kaldıki sizin bu oyun dediğiniz şeyleri Masonluk veya Abd faliyetleri olarak algılayıp konuyu buraya çekmeniz ise Bir Karşı yansıtma sadece.

Hoşuma gitmeyen şeyde tamda bu, beğenmediğiniz hoşunua gitmeyen kabullenemediğiniz şeyleri çok güzel çamurlluyıp üste çıkmaya çalııyorsun.. Milyonlarca basit insanda bir farkınız yoksa.. Haa karşı çıkarsınız yok Muhammet yle yapmamıştır islam ülkelerinde bu yoktur dersiniz Ayrı saygı duyarız ama böyle Cahil karaması yapmayınız....

Sitelerde Paylaş
Kadın evet doğruları söylüyor ama ''cennet'' olarak (Kadınlardan behsettigi için kadınlar için) Batıyı gösteriyor...Evet Kadınlar bir çok avrupa ülkesinde daha rahat müslüman ülkelere göre ama hiçte ''cennet'' değil...

dur len, sen değil müslümanlar cevaplayacak onu.

:)

Sitelerde Paylaş

Kadın doğru söylüyor, amacının ne olduğu önemli değil -ha, amaç arapların anasını ağlatmaksa, daha da çok katılıyorum.

siz kadınlarınızı, kızlarınızı başıboş bırakın tek başlarına ev tutup yaşasınlar.

Kıskanıyormusun kadınları? Ezik mi hissediyorsun kendini? -Evet öyle

Sitelerde Paylaş
Tipik Liboş iki yüzlülüğü... Sekizinci sınıf bir propaganda filmi... Sorun İslamla ilgili söylenen gerçeklerde değil; sorun hedef gösterilenlerde... Sorun İslam'ın kendisi de değil; sorun buna gösterdiği alternatifte. Özgürlükler ülkesi ABD!!!! şak şak şak şak şak!!!! :) Tipik liboş omurgasızlığı;afganistan yağma ediliyor, koca bir ülkenin ve halkın yaşam hakları ellerinden alınmış, Liboş basında haberler: Afganistan'da kadın hakları ihlali!!!! :)

Ve siz de bunu yiyorsunuz, aferin size :)

Bu kadının söyledikleri 8. sınıf propaganda oluyor, ama zaytgayst bilmemne zırvaları doğru oluyor ha? O da iyi.

Kadın hangi konuda yalan söylemiş, yanlış bilgi vermiş lütfen paylaş bizlerle. En son Heder olayını sordum bir dünya alakasız kopyala yapıştır geldi, bu sefer cevabının konuyla alakalı olacağını umuyorum.

Sitelerde Paylaş
siz kadınlarınızı, kızlarınızı başıboş bırakın tek başlarına ev tutup yaşasınlar.

Komşu kızı Nermin'den , Şükriye'den , Aslı'dan banane kardeşim hatta sanane , bizene?

Tek başına yaşayabilecek kadar güçlü olan , kendi parasını kazanan kadınlara hayranım.

2-3 sakallının eline bakarak mı namus korunuyor?

İşte demek istediğim buydu.

Müslüman ülke zihniyetiyle , Avrupa zihniyetini bir tutmayın. Kadın gerçekleri konuşuyor.

Bunun gibi 2-3 adam çıksa yeter.

- Yan binayı biri tutmuş , tek başına yaşıyor vallaha , mühendis miymiş neymiş Süleyman.

- Tek başına yaşıyorsa vardır birşeyleri , kesin o. luk yapmaya gelmiştir buralara.

- Keh Keh Keh Keh (Ağızdan salyalar akarak)

Aman sen başıboş bırakma sülalendeki kadınları.

tarihinde Drogba tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bu kadının söyledikleri 8. sınıf propaganda oluyor, ama zaytgayst bilmemne zırvaları doğru oluyor ha? O da iyi.

CİA'in dünyanın dört bir yanında darbe tezgahladığı propaganda mı Astur? CİA'in ''bizim çocuklar''ı propaganda mı?

Kadın hangi konuda yalan söylemiş, yanlış bilgi vermiş lütfen paylaş bizlerle. En son Heder olayını sordum bir dünya alakasız kopyala yapıştır geldi, bu sefer cevabının konuyla alakalı olacağını umuyorum.

Burada itiraz edilen şey İslam'ın saçma sapan inanç modları değil; kaldı ki ben de bir ateistim. Orada basbayağı bir ajitasyon var; sosyal olaylar onunla ilinti birtakım gerçeklerden soyutlanarak ele alınamaz. Radikal İslam gerçeği ve İslamofobi ilişkisi gibi. Yahut Modern batı sömürgeciliği ile intihar eylemcileri '' gibi. Siyahların halen sömürüldüğü bir ülke düşün ve aynı ülke dünyanın birçok yerindeki fiili işgallerin baş sorumlusu ve yine aynı ülke ''özgürlükler ülkesi öyle mi? :) Ne tesadüf ki tam da BOP projesinin ve ABD işgallerinin olduğu bir zamanda Medeniyetler İttifakı ve Medeniyetler Çatışması ucubelikleri boy veriyor(sanki medeniyetler normalde pikniğe gidip rakı içiyor da biz bilmiyoruzz :) ) ve hoppaaa, birden batının aklına İslam Ülkelerinin geri kalmışlığı geliveriyor, ne tesadüf Astur değil mi?

Ben kadının anlattıkları İslam'da yoktur dedim mi? Hayır, hatta olmuştur da... Peki, kadının söylediği ne? Sorunun kendisi İslam ve gelin bu ilkelleri kurtaralım(benzertme var, ifadeye takılma :) ). Asturum, ABD'de de Irak'â özgürlük ve demokrasi getireceğiz diye girmemiş miydi? Sonuç? İstersen bir zahmet BBC'nin belgesellerine göz at, bak bakalım Irak halkı işgalden çok mu memnun? Bak bakalım özgürlük ve demokrasi mi gelmiş Irak'a? Sahi, bu demokrasi denen şey dünyanın hangi ülkesine yabancı bir gücün işgali ile gelmiş Astur? Dahası Afganistan ve Irak halkları ABD'den böyle bir talepte mi bulunmuş? Bush itine toplu dilekçe mi verdi bu insanlar, bizi kurtarın diye? :)

Herderr konusunda verdiğim linklerin hepsi birbiriyle alakalıdır Astur, zahmet edip cevabını orada yazaydın. Herderr'in halkbilimine bakışı ve genel felsefesi ile ilgili bazı linklerdi onlar. Ve orada romantik milliyetçiliğin yeni bir aşaması olduğu yazılıyordu Herderr'le ilgili. Avrupa Fikir Tarihinde Halkbilimi çalışmalarına bakarsan Herderr'in ve 18yy halkbilimcilerinin neler düşündüklerini göreceksin. Bunlar benim değil, halkbilimcilerin görüşleriydi bizzat ki onu da belirtmiştim yazımda...

Sitelerde Paylaş

Tipini , ses tonunu beğenmeyip kadını aşağılayanlar kimse tipini , sesini doğuştan seçemiyor.

Milletin boyuyla , posuyla dalga geçenlere sinir olurum.

Hem Allah'a inanıyorsunuz bizi Allah yarattı diyorsunuz , hemde Allah'ın yarattığıyla dalga geçiyorsunuz.

Kadın kendisini geliştirmiş , doğuştan gelen özellikleriyle değil kendisini geliştirerek biryerlere gelmiş bir insandır.

Taktir edilmesi gerekir.

Tipini beğenmediğin bilim adamlarının buluşlarınıda kabul etme , kullanma.

Tipinizi de çok merak ettim herhalde dünya harikasısınız. Bir video çekinde gözümüz,gönlümüz açılsın.

tarihinde Drogba tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...