Jump to content

EUROVISION 09_

Recommended Posts

• İleti 75
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

İsveç adına katılan kadının sesi muhteşemdi ama Eurovision tarzı bir şarkı değildi, Estonya adına yarışan kız çok güzeldi ama şarkı çok iyi değildi, Norveç gerçekten iyiydi, kemandaki melodi ve sahne şovu epey eğlenceliydi, İzlanda'da kız da şarkı da güzeldi, Hadise ehh, Azerbaycan da hadise tarzıydı ama daha iyiydi.

Astur sundu :D

Sitelerde Paylaş
Bence Finlandiya hak etmişti

Ama sahnedeki repçi hareketleriyle batırdılar. Oysa kliple birlikte şarkı ne kadar kuul. Onurlu bir çekilde sahne de ölü olarak söyleseydi ya.

gönlümün ilk yedisi

norveç

ukrayna (elektronik altyapısı)

ermenistan (folklorunu iyi yedirdiği için)

türkiye

finlandiya (sahnesi iyi olsaydı.)

rusya

azerbaycan (Latin müziği özentisi, sevmem böyle şeyleri, Turancı olmama rağmen ermenistanı daha yükseğe çıkardım bak.)

Gönlümün sonuncusu ise İngiltere.

Böyle köhne sıkıcı şarkının neresinden ne anlıyorlar bilmem. Evrensel olmadığı kesin, bizlere berbat geliyor. Ama neredeyse bizi geçiyordu.

Sitelerde Paylaş

Sonuca internet karar verdi...

Şarkılar açıklandığı ilk gün daha betler 5/4 Norweç'i gösteriyordu. En yakın rakibi Yunanlıydı o da 2'ye bir veriyordu.

Açık farkla norweç geldi, en yakın raikibine 2 kat fark attı, aynen beklendiği gibi hiç bir sürpriz olmadı.

Aynı surat aynı şarkılar. O çocuk birinci oldu, şarkı çok güzeldi, ama Rybak'ın yorumu ve sesi berbattı. Böyle ağzı enlemesine açarak, genizden şarkı böğürme tekniği var ya, nefret ediyorum ...

Sitelerde Paylaş
Norvec %100 hak eti

Azerbeycan (isterdimki 1.olsun ama ) ninki cok basit bir parca idi , nasil bukadar puan aldilar anlamadim , Karabag ya karsilik puan verdsi ab li devletler

rezil bir parcaydi bu kadar zit sesli 2 kisiye nasi duet yaptiriyolar anlayamiyorum

o puanlari onlar degil İlham aliyev aldi :D

İc islerinde milletinin anasini aglatiyor olabilir ama Dis ile babasi gibi muthis iliskileri var,helal olsun :D

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...