Jump to content

EUROVISION 09_

Recommended Posts

• İleti 75
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

senin tedaviye ihtıyacın var

Simdi bu cevapla bana ne yaptigini zannettin ??

Benim tedaviye ihtiyacim varmis,mis!!!

Cunku goddes oyle diyomus!!

Ben aslinda sana kizmiyorum, ciddiyim!

Senin gibilere hic kizmadim, cevremde rastlasam bile!!

Ben seni ciddiye alip, trutup birde sana CEVAP yazanlara kiziyorum!!

Sana cevap yazmak, seni ikna etmeye calismak, sana SIFAT takip cagirmak!!! inanki Seni degil ama karsidaki nin KALITESINE zarar verir!!

Cok Cahil oldugunu artik soylemiyecegim ve ATATURKU cok sevmekte inanki bi tek SANA yakismadi!

ATa -turku seviyorum, ona tapiyorum demen bile GAZI PASAYA zarar veriyo!

Bence sen onuda sevme!! onada TAPMA!!

Kirici olmak istemezdim ama sen sartlarida zorladin!!

tarihinde EGE69 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Simdi bu cevapla bana ne yaptigini zannettin ??

Benim tedaviye ihtiyacim varmis,mis!!!

Cunku goddes oyle diyomus!!

Ben aslinda sana kizmiyorum, ciddiyim!

Senin gibilere hic kizmadim, cevremde rastlasam bile!!

Ben seni ciddiye alip, trutup birde sana CEVAP yazanlara kiziyorum!!

Sana cevap yazmak, seni ikna etmeye calismak, sana SIFAT takip cagirmak!!! inanki Seni degil ama karsidaki nin KALITESINE zarar verir!!

Cok Cahil oldugunu artik soylemiyecegim ve ATATURKU cok sevmekte inanki bi tek SANA yakismadi!

ATa -turku seviyorum, ona tapiyorum demen bile GAZI PASAYA zarar veriyo!

Bence sen onuda sevme!! onada TAPMA!!

Kirici olmak istemezdim ama sen sartlarida zorladin!!

üniversite bile okumamış biri bana cahil diyor

Sitelerde Paylaş
MüsabakaLARda Türkiye kadar itici yok mu?

Genellemeye bak. Sırf dert misin sen?

Sırf goddess gıcık olmuyor yazdıklarına merak etme...

Diger vatandasa katilabilirsin, hatta onun yazdiklarinin altina imzanida cakabilirsin!!

Bu normal cunku '''herkez ayni seyi Dusunmek zorunda degildir'''!!!

Ama sana ciddi bir cevap verecegimi bekleme benden!

Sitelerde Paylaş

Hadise,sadece balondu.Oh artık bitti okuldaki çocuklara bile dümteke dedirtiliyordu.Sesi yoktu..,Sadece 2 göbek hareketi yaptı.Birde Tv' lerde çok sıkı

çalısıyoruz diyordu bu dansın neresine çalışıyordunuz kii.. Ohh artık kurtulduk senden ....

Sitelerde Paylaş

bu ulkenın en buyuk sorunlarından bırı kıtap yuzlu eseklerın epey bulunmasıdır

bu soze benzer bır soz daha ederdım ama neyse

unı okumak sadece ıs ıcın gereklıdır gunumuzde onun dısında cahıllıgını gıdermez

su ıcerek suzuzlugunu gıderırsın ama unı okuyarak cahılıgını gıderemezsın

ama herseye ragmen susuzlugunu dınle derım :D

Sitelerde Paylaş

Su ana kadar MILLI olarak kazandigimiz yada kaybettigimiz hic bir musabakaya ne sevindim nede uzuldum!

Fotbolda bile TURKIYE/ AMERIKA oynasa!

Inanmiyacaksiniz, AMERIKAYI tutarim!!

Bu bi tepki bicimi, ABD yi sevmek ile ilgili bir tarifi olamaz!

sadece kucuk bir duygu isyani!!

---Tek milli duygu bana DEPREMDE gelmisti!! ve ADAPAZARINA gidip bir tas bile kaldiramamanin izdirabini hissetmistim!

Bir haber bulteninde gordugum-DUVAR-YAZISI- ni hic unatamadigim gibi ''ELVADA ADAPAZARI '' :'

tarihinde EGE69 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Tamam herkes aynı düşünmez. Ben de aynen böyle düşünüyorum. Kırdıysam afedersin.

Nasıl da çift anlamlı olmuş haa... "Benim de düşüncem, sizler gibi düşünenlerin insana dert verdiği" idi.

8Pt;line-height:100%">Su ana kadar MILLI olarak kazandigimiz yada kaybettigimiz hic bir musabakaya ne sevindim nede uzuldum!

Fotbolda bile TURKIYE/ AMERIKA oynasa!

Inanmiyacaksiniz, AMERIKAYI tutarim!!

Bu bi tepki bicimi, ABD yi sevmek ile ilgili bir tarifi olamaz!

sadece kucuk bir duygu isyani!!

---Tek milli duygu bana DEPREMDE gelmisti!! ve ADAPAZARINA gidip bir tas bile kaldiramamanin izdirabini hissetmistim!

Bir haber bulteninde gordugum-DUVAR-YAZISI- ni hic unatamadigim gibi ''ELVADA ADAPAZARI '' :'

Senin gibi düşünenlerin zihniyetine her zaman gıcık kapmışımdır. Hatta forum hayatımda en çok bu tipleri eleştirmişimdir. Ama yine de anlamaya çalışıyorum. Üstelik benim de "Türkiye" adına uluslararası şeylere katılanları yerin dibine sokmuşluğum vardır. Fakat sanırım benimki sizinkiyle farklı bir hissiyat.

Sitelerde Paylaş

bir mesajda çok önemli konuya değinilmiş. bu yıl ülke olarak kendi şarkımızı ve sanatcımızı kendimiz yıprattık.. bir şarkı daha yarışmaya çıkmadan bu kadar b.ku çıkana kadar her dakika dinletilirse, onu söyleyen şarkıcı çıkmadık klup pub bırakmazsa, hem şarkı eskir, hem de onu söyleyen şarkıcının eskir. şimdi yarışma bitti insanları tiksindirdiler dümtekten resmen. bu kadara kadar değermiydi. hem de kız o kadar yıpranmış ki asıl şarkıyı söylemesi gereken yerde-yarışmada sesi çıkmadı.. burada çok ciddi sorun var demektir

Sitelerde Paylaş

Hadise ve söyledigi sarki hostu. Hemde bayagi bir hostu, fakat artik suyu cikmisti. Bir cok yerde dinlenilmesi vs. ilk sefer dinlenildigindeki tadi vermiyordu artik. Hadise cogu arkadasin dedigi gibi artik yipranmisti. Ve BIZ'ler öyle insanlariz ki herseyin suyunu cikartmakta üstümüze yoktur. Evet, coskulu bir milletiz fakat bu coskuyu abartincada tadi kaciyor.

Hem bence arada hadise'nin sarkisina haksizlik yapanlarda olmus. Evet, performans düsüktü, hatta belki vasatti fakat sarki kötü degildi ki.

Biz Hadise'nin sarkisiyla 4. olduk. Eee... Peki almanlar ne yapsinlar? 25 puanla arkadan 5. olmak herkesin harci degil. :D Ve buna ragmen almanyanin veya geleneksel sonuncularin hic bir zaman solistlerine bu sekilde yüklendiklerine ben sahit olmadim. Sayet olan varsa buyursun. :)

Sitelerde Paylaş

Bence haklı bir sonuç olmadı.

Hadise rybaktan çok daha iyi bence.Ancak hadiseden iyiler vardı.Fakaat bu rybak değildi.

Rybak performans olarak hiçte iyi değildi.

Sonuç olarak bakılırsa adaletli bir yarıışma değil.Herkes komşuya kıyak geçiyor buna türkiyede dahil.

Bu yarışmaya artık önem verilmemeli.İllaki katılınacaksa seneye mustafa topaloğlu ankaralı turgut ajdar gibi isimleri soksunlar.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...