Jump to content

EUROVISION 09_

Recommended Posts

Uluslararası yarışmalara katılan kadınlar hemen her zaman şu havayı verir:

Türk kadınlarının hepsi dansözdür!

Ne kadar meraklıyız kadınları dansöz olarak göstermeye böyle.

Bir dansöz de Hadise olmuştu.

Kaybetti.

Öyleyse:

Hepimiz Hadise'yiz-hepimiz dansözüz!

Sitelerde Paylaş
  • İleti 75
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

azeri sunucu kalp işareti yaparak 12 puan dedi

demekki aramızdaki bağlar kopmamış

gerçi kıbrıs da hep yunanistana 12 puan verir

ama onlar artık sitcom ikilisi gibi oldular :lol::lol:

gün gelir insanlar akıllanmaya başlar kıbrıs ve yunanistan ve diğer balkan ülkeleri komşuya puan verme huylarını bırakırlarsa biz hala azerbaycandan 12 puan bekleriz vermezlerse küseriz.herkes kıbrısı dile getiriyor sürekli yunanistana veriyor diyor ama kimse azerbaycandan bahsetmiyor.

yalan mıyım.

tarihinde Kluke tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Bence haklı bir sonuç olmadı.

Hadise rybaktan çok daha iyi bence.Ancak hadiseden iyiler vardı.Fakaat bu rybak değildi.

Rybak performans olarak hiçte iyi değildi.

Sonuç olarak bakılırsa adaletli bir yarıışma değil.Herkes komşuya kıyak geçiyor buna türkiyede dahil.

Bu yarışmaya artık önem verilmemeli.İllaki katılınacaksa seneye mustafa topaloğlu ankaralı turgut ajdar gibi isimleri soksunlar.

performans derken 15 takla mi atsaydi keman calarken?

onemli olan ses sarkinin melodisi ve verdigi mesajdi

sarki mutlu bir sarki oldugu icin kazandi

melodisi kulaga hos geldigi ve ribakin gulumseyen surati da norvece bi 100 puan kazandirdi

cevresindeki tum komsular bile norvece 12 puan verse bu kadar acik ara farkla kazanamazlardi

demek ki burda siyasetten fazlasi da var

kabullenin hadisenin tum moralini ve sesini z.tiler sonra da basarili olmasini beklediler

hak eden kazandi...

Sitelerde Paylaş

Eurovison denilen yarisma, avrupanin ulusal kanallarinin yaptigi bir muzik yarismasidir.. Turkiyede bu yarismaya cihat mantigiyla yaklasilir.. yarisma pek bi onemsenir ama sunu bilinki avrupada pekte onemsenen bir yarisma degildir.. Turkiyede bastirimis eziklik bu sekil dandik yarismalarda basarili olmaya calisilarak bastirilmaya calisilir.Hadise denilen kizin sarkisi yarismada giydigi kiyafet kadar basitti, basarili olmasini bekleyenlere sasiyorum.. Alexander Rybak son derece basariliydi, birinciligi haketti.. ama soyledigim gibi eurovision hicte onemsenecek bir halt degildir yani

Sitelerde Paylaş
Eurovison denilen yarisma, avrupanin ulusal kanallarinin yaptigi bir muzik yarismasidir.. Turkiyede bu yarismaya cihat mantigiyla yaklasilir.. yarisma pek bi onemsenir ama sunu bilinki avrupada pekte onemsenen bir yarisma degildir.. Turkiyede bastirimis eziklik bu sekil dandik yarismalarda basarili olmaya calisilarak bastirilmaya calisilir.Hadise denilen kizin sarkisi yarismada giydigi kiyafet kadar basitti, basarili olmasini bekleyenlere sasiyorum.. Alexander Rybak son derece basariliydi, birinciligi haketti.. ama soyledigim gibi eurovision hicte onemsenecek bir halt degildir yani

ezilen ve ezen kim bir karar ver

Sitelerde Paylaş

bana bak, ense patlatan varos oglani kluke.. avrupa yarismayi yapiyorda turkler kadar cihat mantigiyla popolarini yirtmiyorlar diyorum.. avrupayi gezmeyi birak 15 sene avrupanin gobegi fransada yasamis birisi olarak konusuyorum.iskembei kubradan sallamam ben. senin gibi bastirilmis ezikliklerini sarki yarismasinda bastirmaya calisanlara sesleniyorum.ne olacak ya eurovision i kazansan ab ye mi alacaklar seni, birden medenilesecek misin, avrupa ulkesini mi olacaksin.iki kere calarlar kaparlar agzini.zaten arap figurleri arap ezgisi olmadan dogru duzgun turk ezgilerinin oldugu bir sarkyta guvenip katilamiyorsun. dinlerken turk mu arap mi belli olmayan abuk subuk bir sound, gobegi acik sarkici mi dansoz mu belli olmayan bir kiz. kabak gibi bir sarkidir katilacagin. bu kadar onemseme, eurovision onemli bir halt degil. baska seylerde gosterin kendinizi.. dunyanin ilk en iyi 500 universitesine girmis bir universiteniz olsun,uluslararasi teknoloji fuarlarinda taharet muslugu disinda dise dokunur bir turk bulusu olsun yaw hahahahaaa

tarihinde licari tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
bana bak, ense patlatan varos oglani kluke.. avrupa yarismayi yapiyorda turkler kadar cihat mantigiyla popolarini yirtmiyorlar diyorum.. avrupayi gezmeyi birak 15 sene avrupanin gobegi fransada yasamis birisi olarak konusuyorum.iskembei kubradan sallamam ben. senin gibi bastirilmis ezikliklerini sarki yarismasinda bastirmaya calisanlara sesleniyorum.ne olacak ya eurovision i kazansan ab ye mi alacaklar seni, birden medenilesecek misin, avrupa ulkesini mi olacaksin.iki kere calarlar kaparlar agzini.zaten arap figurleri arap ezgisi olmadan dogru duzgun turk ezgilerinin oldugu bir sarkyta guvenip katilamiyorsun. dinlerken turk mu arap mi belli olmayan abuk subuk bir sound, gobegi acik sarkici mi dansoz mu belli olmayan bir kiz. kabak gibi bir sarkidir katilacagin. bu kadar onemseme, eurovision onemli bir halt degil. baska seylerde gosterin kendinizi.. dunyanin ilk en iyi 500 universitesine girmis bir universiteniz olsun,uluslararasi teknoloji fuarlarinda taharet muslugu disinda dise dokunur bir turk bulusu olsun yaw hahahahaaa

aferin fransa avrupanın temsilcisi ya tüm fan klupler orda düzenleniyo fransada oldun mu anlıyon tüm avrupalıları.

senin ne kadar önemsediğin belli zaten madem ab ye almıcaklar niye arap gibi çıkmaktan utanıyosun,önemsemiyosan önemseme.

illa ab yemi almalılar,eğlenmeye hakkımız yok mu bizim,eğlenmek için kıçımı yırtmak istiyorum belki sanane sana mı sorucaz.

Sitelerde Paylaş

şimdi bilen bilir -astur- rybak ın şarkısını çok sevdim (favorimdi). ama bir basit, bir çocuk şarkısı havası yok mu, var.

kareografi bir tuhaftı, şınav çeken amcalar falan, hadi eyvallah.

keman iyiydi, oradan puan aldı desek; lan bu tam puanlar nereden geldi?

Sitelerde Paylaş
şimdi bilen bilir -astur- rybak ın şarkısını çok sevdim (favorimdi). ama bir basit, bir çocuk şarkısı havası yok mu, var.

kareografi bir tuhaftı, şınav çeken amcalar falan, hadi eyvallah.

keman iyiydi, oradan puan aldı desek; lan bu tam puanlar nereden geldi?

abi hepsini dinleyemediğim; ama dinlediğim en hoş seslerden de biriydi adamın sesi. Şarkının ritmi de oldukça sempatikti; sanırım bu sorunun asıl muhatabı kadınlar, zira hadise bile isyan etti adamın ''şirin''liğine :) Şaka bir yane, şarkı, ritmler ve ses cidden bayağı güzeldi; bence hakketti...

Sitelerde Paylaş

Katılıyorum.

Bizim kadınların da kendilerini dansözden başka bir halta benzeteceği günleri de sabırla bekliyorum.

Sitelerde Paylaş

Eurovision'a katılacaksan 2 alternatifin var demektir.

1)Şarkın çok iyi olacak yahut bunu seksi bir hatununa söyleteceksin.2 si de bir arada olursa çok daha iyi olur tıpkı Hadise gibi...

2)Gay,Lezbiyen yahut Lordi kılıklı marjinal bir tipi çıkaracaksın.O zaman kesin ilk 3 tesin demektir...

tarihinde Cervantes tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...