Jump to content

TÜRKAN SAYLAN ÖLDÜ

Recommended Posts

• İleti 57
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

beklenilen bir haberdi, birkaç gün önce yaşam destek ünitesine bağlanmıştı zaten.. ama ne kadar bekleniyor olursa olsun, gerçekten ciddi bir kayıp ve cidden çok üzüldüm.. bugün olmam gereken yer çapa onkoloji servisi önü olmalıydı, tüm sevenleriyle orada buluşabilmeliydim.. fakat şu an okuldayım ve bundan gerçekten utanç duyuyorum.. :cray:

tüm sevenlerinin ve tüm türkiyenin başı sağolsun.. bugün onu sevmediğini söyleyen hatta ve hatta hakarete varacak boyutlarda saldırganlık gösterenler, yarın nasıl bir aptallık içine düşmüş olduklarını anlayacaklar,yarın türkan saylanı anlayacaklar.. çok geç olmamasını ümit ediyorum.

esenlikler..

Sitelerde Paylaş
fakat şu an okuldayım ve bundan gerçekten utanç duyuyorum.. :cray:

Utanç duyulacak birşey yok Çiğdem.

Oraya toplanınca millet dirilmeyecek heralde kadın.

Çok yaşlı ve hastaydı,yine de üzülmüştür tabi ailesi,ailesinin başı sağolsun.

Erken bir ölüm değil normalde o yaşta ve o halde bir kadın için.

Ama aklandıktan sonra ölseydi bari.

Tabi aklanır mıydı onu bilmem,suçu varsa da yoksa da günahı kendi boynuna artık.

Forumda Türkan Saylan severlere de baş sağlığı diliyorum.

Sitelerde Paylaş

oraya toplanmak sadece dirilmesi için midir? sen hiç sevdiklerinin cenazesine gider misin macc son yolculuklarına? eğer gidersen, bunu dirilmesi için mi yoksa son bir saygı için mi yaparsın. bendeki duygu durumu ise sadece saygıdan sebep.. içimde gerçekten önemli bir yeri var çünkü. cidden gıpta ile izlediğim biri..

günahı boynuna öyle mi?? yani suçlu olduğuna inanabiliyor bir yanın.. bense son zamanlarında ona yapılmış en büyük ayıp olarak nitelendiriyorum..

beraberinde yaş ile ilgili söylemin, evet yaşlıydı, evet aslında kurtuldu bir bakıma ama, bunlar üzülmemem için sebep değil. anaannemde yaşlıydı, felç geçirmişti ve 3 ay yatalak kaldı. o da kurtulmuştu ama ben 5 senedir hala alışamadım yokluğuna.. ve kavuşulabilecek bir cennet ya da cehennemimiz yok. umarım söylemek istediklerimi doğru ifade edebilmişimdir. sıkıntılı bir gece geçirdim ve uyuyamadım.. sürçü lisan etti isem affola..

Sitelerde Paylaş
oraya toplanmak sadece dirilmesi için midir? sen hiç sevdiklerinin cenazesine gider misin macc son yolculuklarına? eğer gidersen, bunu dirilmesi için mi yoksa son bir saygı için mi yaparsın. bendeki duygu durumu ise sadece saygıdan sebep.. içimde gerçekten önemli bir yeri var çünkü. cidden gıpta ile izlediğim biri..

Anladım.

Ben dedemin cenazesinde fazla kalmayıp,ağlamadığım için dışlanmış biriyim ki çok severdim dedemi.

Bu yüzden anlamam pek,yanlış anlama lütfen Türkan Saylan'a has birşey değil dediğim.

Sadece sen utanıyorum deyip ağlayan smile eklediğin için üzülme,kendini bu yüzden kötü hissetme diye dedim.

günahı boynuna öyle mi?? yani suçlu olduğuna inanabiliyor bir yanın.. bense son zamanlarında ona yapılmış en büyük ayıp olarak nitelendiriyorum..

Neden inanmasın Çiğdem, bir yanım ya da heryanım.

Türkan Saylan benim babamın kızı değil.

Ortada kesin bir suç yoktu,iddia vardı.

İnanıp inanmama gibi bir durum olamaz.

beraberinde yaş ile ilgili söylemin, evet yaşlıydı, evet aslında kurtuldu bir bakıma ama, bunlar üzülmemem için sebep değil. anaannemde yaşlıydı, felç geçirmişti ve 3 ay yatalak kaldı. o da kurtulmuştu ama ben 5 senedir hala alışamadım yokluğuna.. ve kavuşulabilecek bir cennet ya da cehennemimiz yok. umarım söylemek istediklerimi doğru ifade edebilmişimdir. sıkıntılı bir gece geçirdim ve uyuyamadım.. sürçü lisan etti isem affola..

Elbette.

Bunlara birşey dediğim yok.

Ne kadar yaşlı olsa da üzülenleri mutlaka olacaktır.

Birlikte yaşadığımız teyzemi yakın zaman önce kaybettik,çok hasta ve yaşlı olmasına rağmen üzüldük.

O ayrı birşey,yakınları üzülmüştür,sabır diliyorum onlara.

Sen de üzme kendini o kadar.

Okulunda olman gerekiyodu,okulundasın.

Türkan Saylan'ı sevip örnek aldığın şeyler varsa gençsin onun örnek aldığın davranışlarını sen devam ettirebilirsin.

En iyi saygı bu şekilde olur.

Başın sağolsun.

Sitelerde Paylaş
Ben dedemin cenazesinde fazla kalmayıp,ağlamadığım için dışlanmış biriyim ki çok severdim dedemi.

Bu yüzden anlamam pek,yanlış anlama lütfen Türkan Saylan'a has birşey değil dediğim.

Sadece sen utanıyorum deyip ağlayan smile eklediğin için üzülme,kendini bu yüzden kötü hissetme diye dedim.

konuyla alakasız fakat, ölümlerde bende ağlayamam.. biraz acısını aşırı belli eden ayılıp bayılanlarla uğraşmaktan, kendi acımı hissetmeme zaman kalmaz. beraberinde, ölümlerde özellikle ağlamak istemem biraz ele güne karşı, dosta düşmana karşı.. dik durmak gerektiğini düşünürüm. sessizce kendi odamda, kendi yatağımda ağlamayı tercih ederim..

ülkemizdeki ağıt yakma olayını çok anlamlandıramam zaten.. annem ordu-fatsalıdır. köyümüzdeki cenazelerden sırf bu yüzden hazzetmem.. nedir yani yapmacık olarak kendini paralıyorsun da ne oluyor? bir ötekisi gelip "ay ne güzel ağlıyor? bana da böyle ağlanır mı?" deyince noluyor.. resmen tiksinme yaratıyor bende neyse dediğim gibi yeri burası değil..

sevgiler.

Sitelerde Paylaş

türkiye halkları (türk kürt arap çerkez laz rum ermeni gürcü abaza vb.) bir faşistten daha kurtuldu.

hepimizin gözü aydın, darısı diğer faşistlerin başına.

bir ateist vede anti-faşist olarak , ben şahsen bir milliyetçinin(faşistin) ülkücü olarak kalmasından yanayım. yani müslüman olmasını. eğer bir milliyetçi ya da kapitalist ekonomiyi savunan birisi ateist yada en azından seküler olursa bundan daha tehlikeli bir durum sözkonusu değildir ve işi bitirilmelidir.

tarihinde antiliberty2 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
türkiye halkları (türk kürt arap çerkez laz rum ermeni gürcü abaza vb.) bir faşistten daha kurtuldu.

hepimizin gözü aydın, darısı diğer faşistlerin başına.

bir ateist vede anti-faşist olarak , ben şahsen bir milliyetçinin(faşistin) ülkücü olarak kalmasından yanayım. yani müslüman olmasını. eğer bir milliyetçi ya da kapitalist ekonomiyi savunan birisi ateist yada en azından seküler olursa bundan daha tehlikeli bir durum sözkonusu değildir ve işi bitirilmelidir.

Hahahah şov devam ediyor :D

Sitelerde Paylaş
yok asturcuğum bu öyle tek tek tene tene olmaz, öncei ktidari ele geçireceğiz, sonra sorusturma mahkeme vb. felan derken hepinizi kümeleyip toptan imha edeceğiz. yoksa hangi biriniz le ...:)

Haklısın ya, sizin de işiniz zor.

Sitelerde Paylaş
yok asturcuğum bu öyle tek tek tene tene olmaz, öncei ktidari ele geçireceğiz, sonra sorusturma mahkeme vb. felan derken hepinizi kümeleyip toptan imha edeceğiz. yoksa hangi biriniz le ...

Bu rezil faşiste moderatörlerin dikkatini çekerim.

Sitelerde Paylaş
beklenilen bir haberdi, birkaç gün önce yaşam destek ünitesine bağlanmıştı zaten.. ama ne kadar bekleniyor olursa olsun, gerçekten ciddi bir kayıp ve cidden çok üzüldüm.. bugün olmam gereken yer çapa onkoloji servisi önü olmalıydı, tüm sevenleriyle orada buluşabilmeliydim.. fakat şu an okuldayım ve bundan gerçekten utanç duyuyorum.. :cray:

tüm sevenlerinin ve tüm türkiyenin başı sağolsun.. bugün onu sevmediğini söyleyen hatta ve hatta hakarete varacak boyutlarda saldırganlık gösterenler, yarın nasıl bir aptallık içine düşmüş olduklarını anlayacaklar,yarın türkan saylanı anlayacaklar.. çok geç olmamasını ümit ediyorum.

esenlikler..

Çiğdem, okulda olman onun amacı değil miydi zaten? Utanç duymamalısın, sen de onun davasına hizmet ediyorsun o okulda olmakla. Hatta gurur duy bununla.

Sevgiler...

Sitelerde Paylaş
yok asturcuğum bu öyle tek tek tene tene olmaz, öncei ktidari ele geçireceğiz, sonra sorusturma mahkeme vb. felan derken hepinizi kümeleyip toptan imha edeceğiz. yoksa hangi biriniz le

Sen o raddeye gelmeden Komünistler senin fişini çeker merak etme... :D

Herkesin Başı sağolsun...

tarihinde minton tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Iste böyleee

Antılıbertı,senın her yerın kasınıyor,

Eeeeeee kasınmak ısteyenlerı kasırlar tabııkı.

Zamansız öten horozu naparlar bılırsındır mutlaka.

Pante gardasımızın dedıgı gıbı,FORUM yetkılılerın haddını bılmeyen bu FASISTIN defterını dğrmelı DIBINEDE bolcana ŞAP sürmelı.

Bunun gıbı beyınsızlerın bu forumu kırletmesıne ızın verılmemelıdır ne ıdügü bellı olmayan bu Dümbeleye.

Dün Ankara mıtındezdım.

Bugünde Istanbuldazım.

Yürk nufus cüzdanı tasıyan,Türk yasalarına uyan,kökenı ne olursa olsun yasalarımızca Türktür Türk görülür.

Türkler bu ülkeyı kurdukları ıcın adına Türkıye denmıstır.

Yabancılatda böyle anarlar bu ülkezı.

Fıransayı Fıransızlar kurdugu ıcın Fıransa denmıs.

Ingıltereyı Ingılızler kurdugu ıcın adına ıngıltere denmıs.

Bır kaba laf var,onu demeden edemıyecem.

IT ÜRÜR , KERVANSA DURMAZ YÜRÜR.

Iyı bır söz deyıl ama , bu DÜMBÜKler bunu hakkedıyorlar.

tolonbeg.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...