Jump to content

Şeriat İran'ından Güncel Fotoğraflar.

Recommended Posts

Madem bu tür iletiler moda oldu; ben de, geçen yıl İran'da çekilmiş fotoğraflarla kervana katılayım dedim.

Hani şu, 'Atatürk'ü sevmiyorum, Humeyni'yi seviyorum' diyen türbanlı kaltakların hayran olduğu ülkeden enstantaneler.

Tahran'da kadın taksisi. Elbette, şoförü de kadın!

Durak arkası reklam panosunda şehitliği teşvik afişi.

Otobüs bekleyen bir genç kız.

Mobil telefon operatörü kızlar.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 54
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Madem bu tür iletiler moda oldu; ben de, geçen yıl İran'da çekilmiş fotoğraflarla kervana katılayım dedim.

Hani şu, 'Atatürk'ü sevmiyorum, Humeyni'yi seviyorum' diyen türbanlı kaltakların hayran olduğu ülkeden enstantaneler.

Tahran'da kadın taksisi. Elbette, şoförü de kadın!

Durak arkası reklam panosunda şehitliği teşvik afişi.

Otobüs bekleyen bir genç kız.

Mobil telefon operatörü kızlar.

Sevgili eyetisen,

Bunlar islamın değil, kanlı bir diktanın fotoğrafları....

Birisi 16 diğeri 17 yaşında..

Asılmadan az önce çekilmiş resim

post-787-1242672989_thumb.jpg

Yer : İRAN

12 Eylül ile Erdal Eren idam edildi bu ülkede, kaç yaşındaydı biliyormusun, 16! (Erdal Eren 25 Eylül 1964, Şebinkarahisar - 13 Aralık 1980, Ankara),

Onu da islamcılar astı değil mi?

tarihinde berguzar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
:( üzülerek söylüyorum ki evet bizimde bir erdal eren geçmişimiz var hani yaşı bir gecede 18 e çıkarılıp da asılan gencimiz.. ama bizde müslüman bir ülkeyiz.. asanlar ateist değiller.. aydın kişiler de değiller.. sorun nerde berguzar abla??? biz bu olayları yaşayalı 30 yıl oldu.. iranın dünü neydi bugünü noldu..
Sitelerde Paylaş

ben ırana trenle yolculuk yaparken baktık tren anıden durdu bende o saate kadar nedense lavaboya gıtme geregı duymadım ne zaman pasaport kontrolu oldu vcler kapandı ben sıkısmaya basladım

neyse acayıp ıkı taraftanda bırden sıkıstım ahaaa dedım sımdı sıctık ( zor durum ) arakı bulasın vcyı

baktım olacak gıbı degıl bır tarafa dogru gıdenlerı takıp ettım nıyetı bozmustum bulamazsam bır agacın altına bırakacaktım

baktım koseyı donduler kayboldular bende hızlı adımlarla gıttım yukarda arapca bırseyler olan bır kapı gordum resım mesım de yok nıyetı bozmustum dırek daldım ıcerı

evet mutluluk kaynagı olan bır yermıs wcyı buldum hele sukur ama bayanlar wcsıymıs bende ısımı gorurken degılde tam kalkarken anladım :D :D isimi gorurken mutluydum ulasmıstım ıstedıgıme :D tam kalktım baktım sıyah bırseyler gecıyor valla egıldım altan baktım erkek mı bayan mı dıye ( ıyıkı onlar altan bakmamıs ) bayan cıkmasın mı

bır ter bastı benı ulan ne edelım suyu actım ıcerde var dıye gıtmıyorlarda ne edeyım bılmıyorum bende bır baktım sıyahlık hareket ettı hıc olmadıgım kadar hızlı cıktım wcden yakalansaydım alırdım kırbaclalrı :D :D :D

bırı kadın ıkı kızı vardı wcde bekleyen kadın olan arkası donuk ellerını mı yıkıyordu nedır :D kızlarından bırı benı gordu :D acaba ne dusunmustu benım hakkımda :D dıyede merak etmedım degıl

bu arada kızları guzeldı valla :D

Sitelerde Paylaş
ben ırana trenle yolculuk yaparken baktık tren anıden durdu bende o saate kadar nedense lavaboya gıtme geregı duymadım ne zaman pasaport kontrolu oldu vcler kapandı ben sıkısmaya basladım

neyse acayıp ıkı taraftanda bırden sıkıstım ahaaa dedım sımdı sıctık ( zor durum ) arakı bulasın vcyı

baktım olacak gıbı degıl bır tarafa dogru gıdenlerı takıp ettım nıyetı bozmustum bulamazsam bır agacın altına bırakacaktım

baktım koseyı donduler kayboldular bende hızlı adımlarla gıttım yukarda arapca bırseyler olan bır kapı gordum resım mesım de yok nıyetı bozmustum dırek daldım ıcerı

evet mutluluk kaynagı olan bır yermıs wcyı buldum hele sukur ama bayanlar wcsıymıs bende ısımı gorurken degılde tam kalkarken anladım :D :D isimi gorurken mutluydum ulasmıstım ıstedıgıme :D tam kalktım baktım sıyah bırseyler gecıyor valla egıldım altan baktım erkek mı bayan mı dıye ( ıyıkı onlar altan bakmamıs ) bayan cıkmasın mı

bır ter bastı benı ulan ne edelım suyu actım ıcerde var dıye gıtmıyorlarda ne edeyım bılmıyorum bende bır baktım sıyahlık hareket ettı hıc olmadıgım kadar hızlı cıktım wcden yakalansaydım alırdım kırbaclalrı :D :D :D

bırı kadın ıkı kızı vardı wcde bekleyen kadın olan arkası donuk ellerını mı yıkıyordu nedır :D kızlarından bırı benı gordu :D acaba ne dusunmustu benım hakkımda :D dıyede merak etmedım degıl

bu arada kızları guzeldı valla :D

Buna kim inanır?

Kadir ?

Sitelerde Paylaş
believer acayibine giden ne??? aklına bi anısı gelmiş paylaşmış işte.. konu iran.. varsa anın seni de dinleyelim.. kişisel sataşıp başlığı kirletmeyelim.. göz zevkim bozuluyorrr..

Göz zevkinizin bozulmaması için çıkıntılığı biraz azaltıp, aç karnına günde 3 kere hızlıca su içmeniz gerekir...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...