Jump to content

Şeriat İran'ından Güncel Fotoğraflar.

Recommended Posts

Göz zevkinizin bozulmaması için çıkıntılığı biraz azaltıp, aç karnına günde 3 kere hızlıca su içmeniz gerekir...

en başta kendime, sonra forumdaşlarıma ve daha sonra başlık sahibi eyetisen abiye olan saygımdan ötürü, seninle muhattap olmuyorum.. sen git kurtçuklarınla oyna, börtüçine miydi.. hani şu tesla başlığında yazdığın.. ben kendim karar veririm napmam gerektiğine.. anın varsa ya da paylaşmak istediğin bişey varsa paylaş ya da ebediyyen sus.. muhattabım değilsin..

Sitelerde Paylaş
  • İleti 54
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

en başta kendime, sonra forumdaşlarıma ve daha sonra başlık sahibi eyetisen abiye olan saygımdan ötürü, seninle muhattap olmuyorum.. sen git kurtçuklarınla oyna, börtüçine miydi.. hani şu tesla başlığında yazdığın.. ben kendim karar veririm napmam gerektiğine.. anın varsa ya da paylaşmak istediğin bişey varsa paylaş ya da ebediyyen sus.. muhattabım değilsin..

Benimle muhattap olmuyorum diyen birisi ilk mesajı yazıyor amacın ne? Ben bozkurtlarımla mutluyum, sana da orak-çekiç öneriyorum; ama fazla oynama.

Anım varsa paylaşırım veya paylaşmam seni ilglendirmez uza ...

kudurmus sakın ol ıgne yapacagız

lan dedık degıl mı bu adamın ıplerını cozmeyın dıye

Senin gibiler kuduruyor bence.

Sana bir haber başta Kandil olmak üzere pkk kampları bombalanıyor nasıl haber ama senin için üzüntü verici değil mi? Ama kudurmana da gerek yok...

Sitelerde Paylaş

Şunları göstermeyin ya...Bu insanlık dışı uygulamaların yapıldığı bir ülkeyi aklıma bile getirmek istemiyorum...İran'da Açıkca şeriat'a karşı olan halk kitlesinin ayaklanması ve bu insanlık dışı sistemi tarihin çöplüğüne atmasını istiyorum ama görünürde böyle bir durum yok gibi...Ne yazık kiii

Sitelerde Paylaş
Selam Çigdem son resimden hiç birşey anlamadım. Biraz açıklarsan sevinirim.

açıklanacak yer neresi onu da ben anlamadım.. paranın üstündeki resimleri işaret ettim.. önce ve sonrası fotolarından da katmak istediğim için.. sevgiler..

edit: http://video.google.com/videoplay?docid=1119232293611579648

bu slide daha önce dönmüştü forumda hatırlatma olsun bu da...

tarihinde Cigdem tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Çocuklara okutmayın bu ayıbı görmesinler

Ekmek çalarken yakalanan 8 yaşındaki çocuk İran şeriat hükümlerince işte böyle cezalandırılıyor...

234p.jpg

Bu çocuk üzerinden otomobil geçen bu kolunu bir daha kullanamayacak...

1245.jpg

:(

78965.jpg

tarihinde Cigdem tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Olabilir ama bazı insanlar gerçek olmayan bazı şeyleri olmuş gibi gösteriyor....Ve bu fotografı yani o çocuk fotografının aynı denemeleri yapan çılgın adamlar gibi çocuklarında yaptıgı bir gösteriden oldugunu biliyorum yani öyle hatırlıyorum ...Yanılıyorsam ciddi bir vahset....

Sitelerde Paylaş

Herşeye rağmen İran meclisinde 80 kadın parlamenter var ve bu sayı Türkiye'dekinin üç katından bile fazla,çalışan kadının nüfusa oranı da İran da ülkemizden daha yüksek.

Azeriler ve Kürtlerin 30 yıldır kendi dillerinde gazete ve radyoları var,Müslüman olmayan azınlıkların mecliste nüfuslarıyla orantılı olarak temsil edilmeleri esas alınmış

Zerdüşti,Ermeni ve Yahudi milletvekilleri var.

Kadınlar devrim öncesine göre çok daha kötü bir konumda olsalar da İranlı kadın Suudi ya da Afgan kadınıyla karşılaştırılamaz.

Sitelerde Paylaş
Benimle muhattap olmuyorum diyen birisi ilk mesajı yazıyor amacın ne? Ben bozkurtlarımla mutluyum, sana da orak-çekiç öneriyorum; ama fazla oynama.

Anım varsa paylaşırım veya paylaşmam seni ilglendirmez uza ...

Sana bir haber başta Kandil olmak üzere pkk kampları bombalanıyor nasıl haber ama senin için üzüntü verici değil mi? Ama kudurmana da gerek yok...

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Sitelerde Paylaş
cidem eklediyin iki resim hatali-yaniltmaca

1-eli silahli Iranli kadin , Iranin özel timi tatbikat yapiyor orda , gercek bir olay deyil

2- kolu esilen cocukda ya afganistan , pakistan veya hindistan , Iranla hic ilgisi yok .

hadi benimki aldatmaca olsun yanıltmaca olsun.. 2 si sadece ya diğerleri.. ya mohammedin astığı.. çok mu akça pakça sizin iranınız.. afganistan, pakistan, hindistan, malezya battı gidiyor; iran aydınlanma yolunda ve hiç bu olaylar yaşanmıyor öyle mi? şeriatı bana anlatsana ennazzam.. birde senin ağzından dinleyelim.. saygılarla..

Sitelerde Paylaş

yenı mı bundan haberın oluyor oysakı hergun twlerde bunun haberını verıyorlar

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...