Jump to content

CENNETTE HANGİ DİL KONUŞULACAK

Recommended Posts

• İleti 40
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

bu meşhur cennette hangi dil konuşulcak ben ilerde tevbe edip müslüman olursam elinde sonunda cennete gidicem huri lere kafamı taktım nasıl konuşacağız onlarlar arapçamı türkçemi

sanırım bu sorunun cevabı müslümanlara ait

sen önce cennete girde sonrasını o zaman düşünürsün?

cenneti neden sex mekanı gibi algılıyosun ? neden sadece huriler var gibi algılıyosun ? yoksa sapıkmısın ?

cinsel dürtülerin çok mu fazla ? libidon mu arttı ?

CENNET BİR SEX MEKANI DEĞİLDİR !

önce cennete girmeye hak kazan , sonra orda kilerle anlaşmayı düşünürsün

Allah onu da hesaba katmıştır sen kafanı yorma

Sitelerde Paylaş
sen önce cennete girde sonrasını o zaman düşünürsün?

cenneti neden sex mekanı gibi algılıyosun ? neden sadece huriler var gibi algılıyosun ? yoksa sapıkmısın ?

cinsel dürtülerin çok mu fazla ? libidon mu arttı ?

CENNET BİR SEX MEKANI DEĞİLDİR !

önce cennete girmeye hak kazan , sonra orda kilerle anlaşmayı düşünürsün

Allah onu da hesaba katmıştır sen kafanı yorma

cennet bir sex mekanıdır bu kuran ayetleri ile sabittir.

Göğüsleri tomurcuk gibi kızlar vereceğini söyleyen kurandır.

Düşünsene baban cennete veya anneni cennette düşünebiliyormusun?

Sitelerde Paylaş
cennet bir sex mekanıdır bu kuran ayetleri ile sabittir.

Göğüsleri tomurcuk gibi kızlar vereceğini söyleyen kurandır.

Düşünsene baban cennete veya anneni cennette düşünebiliyormusun?

ana baba karıştırarak belden aşşağı vuruyorsun terbiyesizleşme !

valla benim annem cennette gayet güzel bir yerde benim yanımda olacak ama senin ki nerde olur o bile mechul ;)

tarihinde MaDDe tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
ana baba karıştırarak belden aşşağı vuruyorsun terbiyesizleşme !

valla benim annem cennette gayet güzel bir yerde benim yanımda olacak ama senin ki nerde olur o bile mechul ;)

neden kızıyorsun anlamadım anneni cennette hayal ettim bunda ne kötülük var.

Demek biliç altında sende egrçeklerin farkında olmalısın yoksa neden bir kişi annesini babasını cennete düşünen birisinden rahatsız olsunki.

Sitelerde Paylaş

Sarap akan irmaklar var iken, Huriler var iken ne konusacan. Zilzurna, dalda.....k sarhos dolasip duracan iste.

Mumin avratlar icinde bu gecerli, ic sarabi, kafa o bicim duman, yaninda yakisikli Gilmanlar. Kadinda konusacak halmi kalir.

Keh keehhhh keeeeeeehh

:lol:

tarihinde kutsalyaratik tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
neden kızıyorsun anlamadım anneni cennette hayal ettim bunda ne kötülük var.

Demek biliç altında sende egrçeklerin farkında olmalısın yoksa neden bir kişi annesini babasını cennete düşünen birisinden rahatsız olsunki.

çünkü sen içinde fitne fesat karıştırarak bir şeyler ima etmeye çalışarak söylüyorsun

Sitelerde Paylaş
çünkü sen içinde fitne fesat karıştırarak bir şeyler ima etmeye çalışarak söylüyorsun

Tamamen senin inandığın kurana göre söylüyorum ama sen buna küfür diyorsun çünki sende bir insanın ve aslında kuranın cennetinin bir sex yeri olduğunun farkındasın ve bu bilinç altında var o yüzdende birisi sana babanı anneni cennete hayal edebiliyormusun diye sorduğunda zoruna gidiyor bu konu bunu ispatlıyor.

yani kuranın cennetinin bir sex yatağı olduğunu...

Sitelerde Paylaş
Tamamen senin inandığın kurana göre söylüyorum ama sen buna küfür diyorsun çünki sende bir insanın ve aslında kuranın cennetinin bir sex yeri olduğunun farkındasın ve bu bilinç altında var o yüzdende birisi sana babanı anneni cennete hayal edebiliyormusun diye sorduğunda zoruna gidiyor bu konu bunu ispatlıyor.

yani kuranın cennetinin bir sex yatağı olduğunu...

sana tek soru soracağım xislam ?

farzedelim Allah yok biz ne kaybederiz , boşa inanmış oluruz salak gibi değil mi ?

peki ya gerçekten varsa o zaman sen ne yapacaksın ?

Sitelerde Paylaş

Evet, Kur'ân'ın dili ve Peygamberimizin konuştuğu dil Arapça olunca, Cennet dilinin de Arapça olacağı gerçeği ortaya çıkar. Hz. Adem'in de yeryüzüne indirilmeden önce Cennette bulunduğunda Arapça konuştuğu rivayet edilir.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/8279199.asp?m=1

Herkes arapca ogrensin yoksa cennette caniniz cok sIkIlacak :lol::lol:

Sitelerde Paylaş
sana tek soru soracağım xislam ?

farzedelim Allah yok biz ne kaybederiz , boşa inanmış oluruz salak gibi değil mi ?

peki ya gerçekten varsa o zaman sen ne yapacaksın ?

Bana soru sormak yerine neden ben bir insan babamı ve annemi cennete hayal edince kızıyorum diye bir düşün isetrsen.

demişsinki: farzedelim Allah yok biz ne kaybederiz , boşa inanmış oluruz salak gibi değil mi ? Bu soruyu anlayacak kapasiten olduğunu düşünmüyorum.

Demek birisi çıkıpta gelin bana itaat edin benim kolan adında tanrım var ona inanmazsanız sizi yakacak inanırsanız ne kaybedersiniz dediğinde inanacaksın. ama ben inanmayacağım. diyeceğimki sen yalancısın sense bu mantık ile bunu diyemeyeceksin.

yani tek bir kere geldiğin bu hayatını bu seni kandırmak için kendi uçkuru için uydurduğu bu sözlere inanarak geçireceksin ömrünü. bundan daha büyük bir kayıp olurmu bilmiyorum.

Sitelerde Paylaş
Bana soru sormak yerine neden ben bir insan babamı ve annemi cennete hayal edince kızıyorum diye bir düşün isetrsen.

demişsinki: farzedelim Allah yok biz ne kaybederiz , boşa inanmış oluruz salak gibi değil mi ? Bu soruyu anlayacak kapasiten olduğunu düşünmüyorum.

Demek birisi çıkıpta gelin bana itaat edin benim kolan adında tanrım var ona inanmazsanız sizi yakacak inanırsanız ne kaybedersiniz dediğinde inanacaksın. ama ben inanmayacağım. diyeceğimki sen yalancısın sense bu mantık ile bunu diyemeyeceksin.

yani tek bir kere geldiğin bu hayatını bu seni kandırmak için kendi uçkuru için uydurduğu bu sözlere inanarak geçireceksin ömrünü. bundan daha büyük bir kayıp olurmu bilmiyorum.

sana sölim ne olacağını :)

ALLAH var ve öldüğün 2 metre toprağa gömüldüğün zaman anlayacaksın iş işten çoktaaannn geçmiş olacak.

o zamanda dersin KOCABOĞA NERDE KOCA BOĞA NERDE :lol:

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...