Jump to content

Muhammet Kötüdür

Recommended Posts

evet kötüdür..

askeri gücü zayıf iken dinde zorlama yoktur..barış ve sevgi dinidir

veda hutbesinde ise..

insanlar lailahe illallah deyinceye kadar onlarla cihad etmekle emrolundum.(( 125000 askeri varken))

liderin özü ile sözü bir olması gerekmez mi..bir lider 360 derece dönüyorsa ne kadar liderdir..nokta..

Sitelerde Paylaş
  • 8 months later...
evet kötüdür..

askeri gücü zayıf iken dinde zorlama yoktur..barış ve sevgi dinidir

veda hutbesinde ise..

insanlar lailahe illallah deyinceye kadar onlarla cihad etmekle emrolundum.(( 125000 askeri varken))

liderin özü ile sözü bir olması gerekmez mi..bir lider 360 derece dönüyorsa ne kadar liderdir..nokta..

gerçi alakasız ama aklıma geldi.bir filmdeki sahnede mafya babası kendine ihanet eden adamına medem 360 derece döndün diyodu.ihanet eden adam da 360 derece dönsem yine başladığım noktada olurdum ihtiyar bunak deyip mafya babasını vuruyordu.(üstüne alınma öylesine söyledim.)

Sitelerde Paylaş
Oyazmış olduğunuz sorulara cevaplarımı vereceğim kaynaklarıyla.Öncelikle sunu söylemek istiyorum madem Hz.Muhammed kötü neden ilk eşi ölmeden önce başka kadınlarla evlenmedi??Bana bunun cevabını verebilir misiniz.Eğer dediğiniz gibi başka işler ise idi amacı gencken istediği kadar ve istediği hanımla evlenebilirdi ama o bunu yapmadı.Hatta çok sevdiği eşi öldükten sonra onun hatırasına saygıdan bi müddet kimseyle de evlenmedi.Evlendiği diğer eşleri de belli bir yaştan sonra oldu.Geçkin yaşında onları himayesi altına almak için,dul olduklarından kimse onlara iftira etmesin diye evlendi.Eger amacı kötülük olsaydı başka amaçları olsaydı 60 yaşından sonra hangi amacını gerçekleştirebilir akıl var mantık var.Öyle bir niyeti olmadıgı apaçık bellidir.Lütfen araştıralım öyle anlamadan iftira etmek çok kolaydır.Ayrıca madem Hz. Hatice ile parası ile evlenmiş neden yokluk içinde yaşamış,paralarını da yoksullara harcamıştır.Aslında size bir şey kanıtlama çabasında değilim ama bu iftiralar çok ağır o yüzden de dayanamayıp yazdım.Bu yazımın devamı gelecek.

ilk eşi ölmeden kendine lolişler alamadı çünkü ilk eşi cok zengin ve güçlü bir kadındı.muhammede güç sağlayan asıl etmendi.kısacası .... yemedi.öldükten sonra zaten ucara kacara nişan almış.ayetlere bakarsan muhammede helan kılınmayan kadın kalmamış.diğerlerine zina sayılan suclar muhammede sayılmamış.teyze kızları, hala kzıları .kendini peygambere sunan kadınlar.....falan filan.

demişsinki korumak içimn evlendi.peki o zaman ne demeye peygamberin eşleirin istediği sırada düzebileceğini söyleyen bişr ayet geldi.yada bu lolişler ne diye sıra kabgası yaptılar.60 yasında illa bişi yapması gerekmez.bak hüseyin üzmeye elleyerek öperek bile mutlu oluyor.

muhammed mi fakirdi.bir sürü kölesi vardı.ayrıca kendsi ve allah için savaş ganimetlerinden pay alırdı.döneminin en güçlü insanlarından biriydi.

sen yaz ben cvb vericem.saygılar.

tarihinde turan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Dediğiniz gibi kendi değer yargılarınız ile ve şimdki zaman ile kıyas yaparak yukardaki neticeye varmışsınız.. Bu sizin bakış açınız; milyarlarca insan tam tersini düşünüyor..

Hayır.

Işık olmadan renkler belli olmaz; İman ışıktır.. Bu ışık kalbte yoksa Peygamberlik Nuru gözükmez..

Siz delisiniz.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...