Jump to content

kafasız rektörler

Recommended Posts

1 m2 lik bir bez parçası şuy ülkeyi nasılda ikiye bölüyor anlamadım gitti...

Türbanı isteyenlere...

Türban takmazsan ne olur? Çok büyük günah mı işlemiş olursun? O zaman yemeni tak! Yazma tak! Hatta baş açık gir ne olmuş? Nedir bu Türban ısrarı... Nedir bu gerilim?

Türbanı istemeyenlere...

Türban üniversiteye ya da diğer kamu kurumlarına girerse ne olur? Laiklik ve rejim tehlikeye mi girer? Bu kadar mı sakat duruyor Laiklik ve Rejim? 1 m2 lik bez parçasından korkuyor? O bez parçasını (türbanı) takan kişi rejim için büyük tehlike de, bağlama biçimini değiştirdiği zaman (Yemeni, yazma vs.) yılmaz bir Laiklik ve Rejim savunucusu mu? Bu nasıl bir zihniyettir? Bu nasıl bir gerginliktir...

İki tarafa da hitaben...

Hiç birinizde zerre kadar beyin yok! 1M2 lik bez parçasına yenilmişsiniz...

tarihinde AteshBey tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 52
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

halka sor bakalım asgari ücretin kaç lira olmasını istiyor..

sanki her konu halkın dilediği gibi ilerliyormuş gibi..

haay allahım yarabbimm..

Bence günün sözü budur.

Madem cogunlugun dedigi olacak, asgari ücret 2000 ytl olsun. Seriatta gelsin anasini satayim. Baska ülkelerden gariban karilarida, hizmetci (her konuda) olarak alip bakabiliriz.

Sitelerde Paylaş
Bence günün sözü budur.

Madem cogunlugun dedigi olacak, asgari ücret 2000 ytl olsun. Seriatta gelsin anasini satayim. Baska ülkelerden gariban karilarida, hizmetci (her konuda) olarak alip bakabiliriz.

Hukuku yalamış yutmuş gibi görünüyorsunuz ama Finans hakkında zerre kadar bilginiz olmadığı yukarıdaki yazınızdan belli oluyor...

Demirel'in bir lafı geldi aklıma...

"Petrol vardı da biz mi içtik?" :lol:

Sitelerde Paylaş

Kodoman en büyük dangalak sensin şimdide derki en büyük kelimesini fazladan yazmışsın.

Aklı sıra ben ne söylersem o kadar hakaret etme hakkın var diyor küstahlığa bak.

Hala vırvır dırdır etmekten başka yaptığınız bişey yok.

Oğuz sen kalu beladan beri kafasızsın ben dilimi sizin yazdıklarınıza göre ayarlıyorum bana hakaret etmeyene bişey demem sen geldin provakatörlük yaptın millete atış serbest dedin napalım bizde kabullenelimmi iki üç tane adamsınız memlekette bunları yazdığınıza şükredin.

Sitelerde Paylaş
Hukuku yalamış yutmuş gibi görünüyorsunuz ama Finans hakkında zerre kadar bilginiz olmadığı yukarıdaki yazınızdan belli oluyor...

Demirel'in bir lafı geldi aklıma...

"Petrol vardı da biz mi içtik?" :lol:

Yavrucuum

Bu olayin finansla nev alakasi var? Sen kafayimi yedin yoksa salakmisin?

Ayrica hem finans hemde hukuk konusunda, sana ders veririm. Üstelik ben ortaokul mezunuyum. Istermisin?

Sitelerde Paylaş
Yavrucuum

Bu olayin finansla nev alakasi var? Sen kafayimi yedin yoksa salakmisin?

Ayrica hem finans hemde hukuk konusunda, sana ders veririm. Üstelik ben ortaokul mezunuyum. Istermisin?

Benden bilgili oldugun her konuda senden ders alırım, hiç de gocunmam!

Ama sen salak mısın gerizekalı mısın vs adı altında pc arkasından yapılan hiç bir hakareti kaldıramam... O lafları yediririm sana Akıllı ol!

Hiç sevmedigim şey!...

Sitelerde Paylaş

dinime küfreden müslüman olsun be atashbey..

hani topluluklar bir toplumsal sözleşme etrafında bir araya gelirler.. bunun yasası vardır, tüzüğü vardır, ne bilim yönetmeliği vardır.. insanlar bu kurallara uymak zorundadır. hani Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin Anayasasında Laiklik diye bir kavram vardır. dini istismar edenlerin devlet organlarına sızmasın diye. ama hani o gericiler akıl ve bilimin yerine 1400 yıl öncesinin hak hukuk gugukunu empoze etmeye çalışmışlardır bu anayasaya.. sen de onlara destek vererek hukuku nerenle yalayıp yuttuğunu çok iyi gösteriyorsun..

Türkiye 340 milyonluk nüfusu doğal kaynakları ve yatırımları ile geçindirebilecek bir potansiyele sahip bir ülke ve senin desteklediğin kişilerin de sanırım ekonomi denen bilimden zerre kadar haberi yok.. ekonomisini yabancı oligarklara devretmiş bu böyük adamlar herhalde galiba sanırsam..

tarihinde Fidel tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
dinime küfreden müslüman olsun be atashbey..

hani topluluklar bir toplumsal sözleşme etrafında bir araya gelirler.. bunun yasası vardır, tüzüğü vardır, ne bilim yönetmeliği vardır.. insanlar bu kurallara uymak zorundadır. hani Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin Anayasasında Laiklik diye bir kavram vardır. dini istismar edenlerin devlet organlarına sızmasın diye. ama hani o gericiler akıl ve bilimin yerine 1400 yıl öncesinin hak hukuk gugukunu empoze etmeye çalışmışlardır bu anayasaya.. sen de onlara destek vererek hukuku nerenle yalayıp yuttuğunu çok iyi gösteriyorsun..

Türkiye 340 milyonluk nüfusu doğal kaynakları ve yatırımları ile geçindirebilecek bir potansiyele sahip bir ülke ve senin desteklediğin kişilerin de sanırım ekonomi denen bilimden zerre kadar haberi yok.. ekonomisini yabancı oligarklara devretmiş bu böyük adamlar herhalde galiba sanırsam..

Ben kimseyi desteklemiyorum... Ben Türban konusunda herkesi destekliyorum...

Türban takmak istiyen taksın diyorum...

Türban görmek istemeyen türbanı yasaklasın diyorum...

Sitelerde Paylaş
Kodoman en büyük dangalak sensin şimdide derki en büyük kelimesini fazladan yazmışsın.

Bundan güzel polemik olur ;)

Ama gerek yok... Sadece sözümün ardında durmak adına, aşağıda bana sözlerimi kanıtlar nitelikteki sözlerinize değineceğim.

Aklı sıra ben ne söylersem o kadar hakaret etme hakkın var diyor küstahlığa bak.

Yetersiz bilgiler sonucu, siyasi ve devletler arası hukukla dejenere edilmiş algınızın, sözlerimin bağlamını bu şekilde algılaması normal olsa gerek. Asimetrik "şiddet" uyguladın bana :lol:

Hayır, aklım sıra şunu diyordum:

Size dangalak derken, sizinle münasabetimiz dolayısı ile bu zannı destekleyecek -doğrudur veya yanlıştır- veriler bulunmaktadır. Ancak, siz, benim cinsel tercihim veyahut kız arkadaşımla olan ilişkimi nereden biliyorsunuz merak içerisindeyim.

Sitelerde Paylaş

Atesbey, bedava konusuyorsun. Fidel in orada kastettiginin finansla bir alakasi yok. Madem cogunlugun istedigine göre hareket ediliyor, o zaman cogunlugun istegini, finans durumunun detaylarina bakmadan gerceklestirmek gerekir. Aksi halde, cogunluk bunu istiyor martavalini birakin. BIr öyle, bir böyle olmaz.

Sitelerde Paylaş

Haklisin, bizim hic bir ahlak kuralimiz yoktur. Sizin ahlak kurallariniz kisaca

4 taneye bakamazsan elinin altindaki köleleri mikerek idare et üzerine kuruludur. Iyiki benim ahlak kurallarimi sadece ben ve toplum koyuyoruz. Aksi halde köle düzmek icin, israr edebilirdim.

Iyiki benim ahlak kurallarimi, 1400 yil önce yasamis muhammed adindaki ilkel ve sapik biri koymadi.

Ateizmde zaten raki da yok ama ben rakida icerim. Ateizmde küfürde yok ama ben ederim. Mesela sana su anda cok erotik duygular besliyorum.

Oysa senin kuraninda (ki senin ahlagini düzenliyor) küfürde var, sapiklikta, ganimette.

Sitelerde Paylaş
halka sor bakalım asgari ücretin kaç lira olmasını istiyor..

sanki her konu halkın dilediği gibi ilerliyormuş gibi..

haay allahım yarabbimm..

cok guzel soylemissin Fidel kardes :)

turban ile uyumayi birakin, asgari ucretiniizn derdine dusun ey muminler !!!

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...