Jump to content

''Burası Sevişme Yeri Değil Tokadı'' Ve Bir Skandal Daha,

Recommended Posts

anlamadım, anal ilişki mi sorun olmuş da yemişler tokadı? :angry:

ulu orta dilleri bir karış dışarda fransız bile yapsalar

birine kız arkadaşının yanında tokat atmak,

hem de onca insanın içerisinde kesinlikle orantısız bir tepkidir.

tamam, bizim toplumuzun da kaldırmayacağı şeyler var elbette.

bunlara dikkat etmeli.

ama sen kimsin, necisin, tokat atma hakkını kimden alıyorsun?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 117
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

(...)

Ayrıca dediğim gibi sarıla,öpüşme tarzı şeylere en çok şahit olan bir hayvan olarak diğer hayvanlara göre daha geniş olmalı şöförler.

Otobüsü durdurup tokat atmış ise sadece el ele tutuşmuyodur gençler,saf mısınız nesiniz anlamadım.

(...)

çocuklar o kadar ileri gitmiş olsalar, tokadı haketseler

kadın neden ece temelkurana mektup yazma gereği duysun?

Sitelerde Paylaş
Ben orda olsam önce sürücleri sonrada liselileri bi güzel döverdim, sonra hızımı alamaz metrobüsteki bütün gayri Türkleri sopadan geçirirdim, ama bana hiç denk gelmez böyle olaylar işte.

İninden çık arada abicim sen, sosyalleş; elbet eninde sonunda denk gelir...

Sitelerde Paylaş
Ben orda olsam önce sürücleri sonrada liselileri bi güzel döverdim, sonra hızımı alamaz metrobüsteki bütün gayri Türkleri sopadan geçirirdim, ama bana hiç denk gelmez böyle olaylar işte.

İşte bir efsane; Turan Kağan!! Turan Kağan doğar doğmaz konuşuyor, hatta şarkı da söylüyordu. 40 günlük olduğunda et yiyip kımız içmeye başlamıştı. 3 yaşını doldurduğunda piyanoyla Çaykovski'nin meşhur ''fındıkkıran'' adlı eserini çalabiliyordu. Turan Kağan 13 yaşına geldiğinde ipini koparan irice bir boğaya rast gelmişti; bunu gören boğa Turan'ın üstüne yürümüş, onu tepmek istemişti. Turan Kağan tek yumruğuyla boğayı osurta osurta yerine oturtmuştu. Bundan sonra onun adı Osturan BOĞA olarak kalacak; bu olay büyük bir şenlikle kutlanacaktı. Osturan kelimesi zamanla ses düşmesine uğrayarak Turan olmuştur.

İşte tek yumruğuyla boğayı bile yenen osturan kardeşimiz :D

Sitelerde Paylaş
İşte bir efsane; Turan Kağan!! Turan Kağan doğar doğmaz konuşuyor, hatta şarkı da söylüyordu. 40 günlük olduğunda et yiyip kımız içmeye başlamıştı. 3 yaşını doldurduğunda piyanoyla Çaykovski'nin meşhur ''fındıkkıran'' adlı eserini çalabiliyordu. Turan Kağan 13 yaşına geldiğinde ipini koparan irice bir boğaya rast gelmişti; bunu gören boğa Turan'ın üstüne yürümüş, onu tepmek istemişti. Turan Kağan tek yumruğuyla boğayı osurta osurta yerine oturtmuştu. Bundan sonra onun adı Osturan BOĞA olarak kalacak; bu olay büyük bir şenlikle kutlanacaktı. Osturan kelimesi zamanla ses düşmesine uğrayarak Turan olmuştur.

İşte tek yumruğuyla boğayı bile yenen osturan kardeşimiz :D

bu solcularda ki yellenme fetişini çözemedim her konuya bunuda sokarlar mutlaka skatofil misiniz nesiniz siz birader?

Sitelerde Paylaş
bu solcularda ki yellenme fetişini çözemedim her konuya bunuda sokarlar mutlaka skatofil misiniz nesiniz siz birader?

O konuda eline su dökebilir miyiz?

''Ben orda olsam önce sürücleri sonrada liselileri bi güzel döverdim, sonra hızımı alamaz metrobüsteki bütün gayri Türkleri sopadan geçirirdim, ama bana hiç denk gelmez böyle olaylar işte'' Şu yazıya, şu osuruğa bakar mısın.? Millet adını söylemekle övünüyor; bizimkisi makale yazıyor :D

Sitelerde Paylaş
O konuda eline su dökebilir miyiz?

''Ben orda olsam önce sürücleri sonrada liselileri bi güzel döverdim, sonra hızımı alamaz metrobüsteki bütün gayri Türkleri sopadan geçirirdim, ama bana hiç denk gelmez böyle olaylar işte'' Şu yazıya, şu osuruğa bakar mısın.? Millet adını söylemekle övünüyor; bizimkisi makale yazıyor :D

döverim tabi,karşıma çıkarsan seni bile döverim kızıl komo seni

Sitelerde Paylaş

Fıkıh-i Asri

Sivil Yaşam Standartları Bahsi

-Kamuya açık alanlarda üç saniyeden uzun süren bir öpücükı teşhire girer, haramdır.

-Öpüşme esnasında el-kol hareketi yapılmayacak, eller esas duruş vaziyetinde olduğu gibi yanlarda gergin bir biçimde bekleyecektir.

-Öpüşme boyunca diller kıvrık bir biçimde ağzın içine hapsedilecek, diller kesinlikle birbirine temas etmeyecek, temas ettiği tespit edildiği takdirde diller koparılacaktır.

İnsanın insanı sevmesi ve hatta öpmesi iyidir.

Lakin bir öküzler toplumunda (bütün cihan için geçerlidir) yaşadığımız için, öküzlerin ökzülüklerinden doğabilecek sonuçları gözeterek hareket etmek gerekir. O yüzden kamuya açık alanlarda öpüşmek zararlı sonuçlar doğurabileceği için doğru değildir.

Başımdan geçen bir olayı anlatayım (yaşlanıyor muyum neyim!)

On yıl kadar önce, bir tatil bölgesinde, akşamın geç saatlerinde kıyıdan kıyıdan yürümekteydik, kalabalığa karışmış vaziyette. İleride üç beş kişilik bir genç insan grubunun hayvanca bağırarak denize baktıklarını gördüm. Baktıkları yere doğru çevirdim başımı. Uzun bir süre dikkatle izledikten sonra karanlığı, 70'ini geçmiş bir çiftin gece denizde sevişmeye çalıştıklarını gördüm. Gördüm derken hareketleri bir sevişme sahnesini andırıyordu demek istiyorum. O karanlıkta ve o mesafeden mümkünatı yok hiç bir şey net olarak seçilemezdi zira.

Bir süre sonra gençlerden oluşan grup o çifte bağırıp çağırmaya, hakaret etmeye, ıslıklamaya başladı. Onlara çevredeki orta-yaşlı kadın ve adamlar da eklendi. Nihayet öküz gençlerden biri yerden kaldırdığı bir taşı denize doğru fırlattı. Çift kıyıdan oldukça uzak olduğu için bu taşın onlara değme ihtimali oldukça zayıftı. Diğerleri de bir iki taş alıp fırlatmaya koyuldu. "Olum Fuzuli an bu andır, çek kılıcını" dedim, daldım o grubun arasına. Kısa ve net bir çarpışmadan sonra avuçlarımda toz varmış gibi ellerimi birbirine vurup yanımdaki arkadaşıma "haydin gidelim" dedim.

Yemediği pislik bulunmayan insanların kalabalıklar önünde "ahlak şov"a kalkışması kadar tiksindirici bir şey yoktur. Mesela o yaşlı çift rahatlıkla görmezden gelinebilirdi. Onları görmek/izlemek, görmemekten daha zordu. Bu bir edep-ar meselesidir. Öpüşmek değil, dikizlemek!

Şimdi, şöför gayet ahlaklı bir insan olabilir. Ve bu yüzden yapması gereken şey sevişen yolcuları uyarmak, nazik bir biçimde, öpüşmeyi bırakmalarını söylemekti.

Şahsen sık kullandığım metrobüste şöförün o çocuğa vurduğuna şahit olsaydım o şöförü paket ederdim. Yaşlandık dediysek o kadar da değil! MEtrobüs şöförlerine duyrulur.

Sakın ha öyle bir durumda şöföre destek atmayın sizi de aradan paket ederim hırbolar.

tarihinde Fuzûlî tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...