Jump to content

Teşekkürler sn Fatih Altaylı...

Recommended Posts

• İleti 46
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Ateistler bu 2 soruya cevap versin:

allah kaderimizi yazdı ise yani ne yapacağımızı bize yazdı ise bizi neden sorumlu tutuyor?

allah beddua eder mi?

bekliyorum...

Cübbeli, alıntısını yaptığım ve bu soruları içeren ileti senin değil mi ki, "HOPPALA KONUYU ATEİST AÇMIŞ SUÇLUSU BİZ OLUYOZ." diyorsun?

Sitelerde Paylaş
ülkede ekonomik kreiz işsizlik şu bu adamların sorduğu sorulara bak ya

bi zahmet herşey bilen kuran a işsizlik nasılçözülür. üniversiteli diplomalı işsizler nasıl azalır bi bakıverseler evrensel kuran a

Programı izledin mi bilmiyorum .Yaşar hoca senin söylediğin konular hakkında sorular sorulsun istedi.Coğrafyamızın kanayan yaraları hakkında soru yokmu dedi ama dinleyen kim.Obsesif Allah'çılar uzaylıların dini varsa adı islam olabilir mi diye sorular getirdiler :)

Her şey arz ve talep meselesi naparsın .

Sitelerde Paylaş
Programı izledin mi bilmiyorum .Yaşar hoca senin söylediğin konular hakkında sorular sorulsun istedi.Coğrafyamızın kanayan yaraları hakkında soru yokmu dedi ama dinleyen kim.Obsesif Allah'çılar uzaylıların dini varsa adı islam olabilir mi diye sorular getirdiler :)

Her şey arz ve talep meselesi naparsın .

keşke yaşar nuri yerine sen katılsaydın programa..

kurana göre kocanı nasıl boşarsın diye fatih abi sana sorardı..

sende masaya çıkıp kıvırırdın iki..

bizde kanalı yine zaplardık..

Sitelerde Paylaş

programı ben de izledim. evrim teorisinin eski kaynaklarda nasıl anlatıldığını merak ettiğim için izledim. Fatih altaylının zor soru falan sorduğu yoktu. sorabileceğini de sanmıyorum. yaşar nuri anında bağırıp çağırabilen biridir. zor soru gördü mü hiç çekinmeden cıngar çıkarıp ortalığı velveleye verir. fatih altaylı da bunun farkında tabi.

ama iddia ediyorum ki yaşar nuri bu foruma şöyle bir yıl falan takılsın iyi bir ateist olup çıkar.

bazen email falan atıp çağırıyorum. belki de geliyordur. öküz değilya.merak insanın elinde olan bir şey değil zaten. çoğumuz onun gibi inatçı değilmiydik zamanında

tarihinde keyy tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Yakında Jodie Foster aramıza katılırsa şaşırmayalım :D

Keanu Reeves ' de gelsede avatarlarını kaldırsalar forumdan :) malum oda ateist.

Ayrıca Fatih Altaylı'nın ben daha önceden de böyle çıkışlar yaptığına şahit olmuştum ama bi yere kadar o yerden sonra susmak zorunda kalıyor.

Ateist mi bilmiyorum fakat sorgulamaya uzak olmadığı kesin.

Sitelerde Paylaş

siz de yaşar nuriye email atın. gelsin konuşalım. nasipte varsa hidayete erip huzura kavuşur bizim vesilemizle. adam kıvırmaktan bitap düşmüş saçında baş kalmamış garibimin. kurtaralım onu bu gerilimden, kabustan. bize de hayır dua eder hem :D

tarihinde keyy tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
bu sorgulamalar sonunda islamın gerçek yüzü güneş gibi doğacaktır...

belki de ateistler sırf bu sorgulamalarının hatırına affedilecek ve ödüllendirileceklerdir...

benzer şeyi terliksi (son geldiğinde de nartkan) dillendirmişti.

gerçekten güzel insanlarsınız siz.

Sitelerde Paylaş
Aklın yolu bir... Ben bu sitenin bir çok ünlü kişi tarafından takip edildiğine inanıyorum...

Bu siteyle ne alakası var ?

Tam bir komedi olmuş cevabın.

Görende forumu süper sanacak.

Fatih Altaylı gibi insanların seviyesi düşük yerlerde vakit kaybedeceğini sanmıyorum.

Bizde iş olsun vakit öldürelim diye takılıyoruz :)

Bu durumda Turan Dursun uygun.

TuranDursunun sitelerine bakardır.

tarihinde antiateist_ tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

programın tamamını izledim mail de attım ama sorumu sormadı. sorum şuydu, kuran mı yeryüzündeki tüm kitaplar mı ?

fatih altaylı gözüme girdi. türk tv tarihinde bu tarz bir program olmadığından ve bu tarz sorularla karşılaşmamış y.nuri ki severim kendisini biraz bocaladı. gene de cevapları bir teiste göre iyiydi. kader dedikleri tabiat kanunlarıdır dedi. yerçekimi gibi. daha ne desin ?

Sitelerde Paylaş
ülkede ekonomik kreiz işsizlik şu bu adamların sorduğu sorulara bak ya

bi zahmet herşey bilen kuran a işsizlik nasılçözülür. üniversiteli diplomalı işsizler nasıl azalır bi bakıverseler evrensel kuran a

el cevap:

Herkes Allah'ın dinine dönecek ve bu dinin getirdiği kuralları ekonmiden, aile yaşantısına kadar uygulayacak. Tek kurtuluşumuz bu.

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar birkaç hafta önce Prof. Dr Günay Tekin hocanın katıldığı bir program vardı asıl onu izlemeliydiniz.

Fatih Altaylı hocanın anlattıklarından okadar etkilendiki en sonunda "Yani dinler aslında palavramı?" demek zorunda kaldı.

Sitelerde Paylaş
Arkadaşlar birkaç hafta önce Prof. Dr Günay Tekin hocanın katıldığı bir program vardı asıl onu izlemeliydiniz.

Fatih Altaylı hocanın anlattıklarından okadar etkilendiki en sonunda "Yani dinler aslında palavramı?" demek zorunda kaldı.

Ha ha ha, ulen sen bile buna inanmıyorsun. Kesinlikle dinlerin palavra olduğuna inansan burda ne işin var? Birisi çıkıp sıpagetti canavarı var dese kalkıp da ona hayır yok dermiydin? İçindeki ya varsa şüphesiyle yavaş yavaş ölüme doğru gidiyorsun.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...