Jump to content

Favori içkiniz nedir ?

Recommended Posts

• İleti 79
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

sevgili Macchiato

rakı ve şalgam, kırmızı et (kebap) ile iyi gider. balıkla kesinlikle tavsiye etmem. eşeklik ettim denedim, hem rezil oldum, hem de balığı berbat ettim. ;)

balıkla hiç denemedim şalgam ve rakıyı ama banada güzel olmaz gibi geliyor, bu konuyu oğuz'a ve ateist abiye sormak lazım.

Sitelerde Paylaş

Ya bu başlığı açanı eşek tepsin emi

Saat daha beş bile olmadı

Ben iş yerindeyim

Kabarttınız iştahımı

Ben nereden bulacam şarabı ve arabı

Öfff

Bakkalı arıyım diyecem o da hacılardan.

Gıcık mısınız nesiniz

Bi susun

Olan var olmayan var

Sitelerde Paylaş

Ben de hallac gibi alkolu sevmem. Meyve ve tahıl suyuna takılırım. (Bir kere kimyasal yolla elde edilmiş ve su ile seyreltilmiş alkolu votka niyetine içmiştim. O son içişim oldu tabi)

Her türlü meyvenin suyunu severim ama üzümün ayrı bir yeri var.

Öküzgözü iyidir ama benim favorim kaliteli bir kalecik karası.

Arpa suyu, buğday suyu, ve hatta prinç suyu ile yapılmış pek çok içki içtim ama favori içkim kaktüsten yapılıyor.

Favori içkim tekila.

Sitelerde Paylaş
Bira göbek yapar,rakı iştah açar :)

MACCHIATO Arkadas.

Adamina göre degisir.Ben 25 seneden beri Ortalama haftada 2 Kasa 0,5 lik Bira icerim.Göbegin" G" si yok bende.Amma birayi uzun Zaman icinde icen.

Ben Aksam 5 ten gecce 12 ye kadar 6 Bira icerim yani 1 Saatta 1 Bira ortalama.Hafta sonlari biraz fazla olur genelde.

Sonra derlerki :Ekmek Sismanlatir. "S" si yok bende.Pilavla,Makarnayla Ekmek yerim.Yemegin ikimisli Ekmek yerim.

1.84, Boy 82 ki Kiloyum.

Demek istedigim herkezin bünyesi ayni deildir.

kimileri Su iciyom,yariyor der.Ben icsem,tuvalette yariyor.

Selamlar ve Saygilar.

Sitelerde Paylaş
Ben de hallac gibi alkolu sevmem. Meyve ve tahıl suyuna takılırım. (Bir kere kimyasal yolla elde edilmiş ve su ile seyreltilmiş alkolu votka niyetine içmiştim. O son içişim oldu tabi)

...Öküzgözü iyidir ama benim favorim kaliteli bir kalecik karası.

Arpa suyu, buğday suyu, ve hatta prinç suyu ile yapılmış pek çok içki içtim ama favori içkim kaktüsten yapılıyor.

Favori içkim tekila.

Abi iyi ki sevmiyorsun :)
Sitelerde Paylaş
Benimde alkol ile aram yoktur... Ama bunun asıl nedeni dini yasaklar değil bildigim bütün alkollü içkilerin afedersiniz lağamdan beter kokuları...

Hele o rakıyı nasıl içiyorsunuz hayret ediyorum... :lol:

sevgili Ateshbey,

bak kutsalımıza laf ediyorsun ona göre haaa :lol:

o rakı ki cennetten çıkmadır, miski amber gibi kokar... :lol:

Sitelerde Paylaş
Kırmızı tuborg bira genelde ama göbek yapıyor artık bıraktım yeşil olanında tadı güzeldir ama kırmızda alkol yüksek daha iyi kafa yapıyo;)

ama çabuk içmelisiniz

ohooo.. bira ile sarhos mu oluyon ya :lol:

o zaman hic bulasma vodkaya, viskiye..hele redbull ile sakin karistirma, ayilamazsin sonra.. :lol:

Sitelerde Paylaş
  • 4 years later...

Yüzlerce farklı içki (kokteyl vs. dahil) denemiş biri olarak açık ara Bira derim. Millet farklı, zengin görünmek için pahalı içkileri, kokteyleri söyleyip duruyor ama hiç birisi, serin kaliteli bir biranın yanına yaklaşamaz.

tarihinde Hiçlik tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...