Jump to content

Gülen Okulları

Recommended Posts

Nur Cemaati okulları Türkçe öğretiyor diye iddia ediliyor. Türkçe olimpiyatları da buna kanıt olarak gösteriliyor fakat olimpiyatlara gelen öğrencilerin misafir oldukları ailelerle hiç bir şekilde anlaşamadıkları gerçeği var...Cemaat yabancı öğrencileri misafir verdiği aileleri çocukların Türkçe bilmediği konusunda uyarıyor...Bizzat şahit oldum...Demek ki çocuklar sadece okuyacakları şiir ve şarkıyı ezberliyor ve sahne de söyleyeceği sözleri....

Sitelerde Paylaş
  • İleti 47
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Nur Cemaati okulları Türkçe öğretiyor diye iddia ediliyor. Türkçe olimpiyatları da buna kanıt olarak gösteriliyor fakat olimpiyatlara gelen öğrencilerin misafir oldukları ailelerle hiç bir şekilde anlaşamadıkları gerçeği var...Cemaat yabancı öğrencileri misafir verdiği aileleri çocukların Türkçe bilmediği konusunda uyarıyor...Bizzat şahit oldum...Demek ki çocuklar sadece okuyacakları şiir ve şarkıyı ezberliyor ve sahne de söyleyeceği sözleri....

O okullardaki ingilizce öğretmenleri cia ajanıdır çoğunlukla. :bad:

Fettoş tam bir amerikan k.öpeği olmalı ki, abd den dışarı adımını atmıyor.

okulları da elbette cia ya hizmet edecek demeliyiz.

Sitelerde Paylaş

fetonun yurt dışındaki okullarında türkce secmeli derstir. egitim dili ingilizce ve o ülkenin resmi dilidir.egitimden cok hangi ülkedeyse o ülkede abd ye ve cıkarlarına en iyi hizmeti yaparlar. (rusyada bu yüzden kapatıldı ve bazı ülkelerde gözetim altındadır) ögrencileri o ülkenin en üst tabakasından secerler.bakmayın siz onların mazlum ,fakır,yardım edebiyatına. türkiyedekide sadece kendi propakandalarıdır. göz boyamadan başka bir şey degildir. nedeni akp hükümetinin ve akp li beladiyelerinin verdigi tam destekten bellıdir. türkce dili olımpiyatıymış hikayee. ıngilizcenın bir dünya dili oldugunu tüm dünya biliyor,biliyorda böyle bir olimpiyat varmı varda benmi duymadım. adamlar kendi pisliklerıni örtmek icin kim bilir daha ne değerlerimizin arkasına saklanacaklar.cünkü onların gad lar büyüktü,ve her şeye gücü yetendir,onların gad ları ABD dir......

Sitelerde Paylaş

türkçe olimpiyatları harika bir iştir...

dünyada iyiliğin güzelliğin barışın sevginin ve dostluğun hakim olması adına gösterilen gayretlerin bir kısmıdır sadece...

gönülden destekliyor emeği geçen herkesi hürmetle selamlıyorum...

Sitelerde Paylaş

Fettulah gulen pustu nun ne oldugu belli degil !

Surgunmu ,Tutsakmi ne oldugu belli degil.

Yetmis milyar dolarin cemmati nin finansinda oldugu biliniyor!

Sitelerde Paylaş

saf olmayın arkadaşlar,

göstermelik üç beş kişiyi oraya çıkarınca ne oluyor?

fethullah gülen okullarında yoğun şekilde ingilizce öğretilir.

hatta sık sık ödül de alırlar bu yüzden ingiliz kuruluşlardan falan.

düşünün, elin afrikalısı, moğolu, bilmem nerelisi türkçeyi ne yapsın?

türkçe (türkiye türkçesi) yaygın bir kullanım alanına mı sahip dünyada

ya da gelecek için bu şekil bir potansiyel mi taşıyor?

şov, birilerine şirin gözükmek, bazı şeyleri meşrulaştırmak için hazırlanan bir tiyatro.

bakın ne güzel türkçemizi öğretiyorlar, türk kültürünü yayıyorlar

bu insanlara köstek değil destek olun dedirtebilmek için.

türkçe falan öğeretikleri yok anlayacağınız.

kim ne yapsın zaten türkçeyi?

Sitelerde Paylaş
Vallahi bence çok güzel bir hizmet bu bazı arkadaşların söylediği gibi 3-5 göstermelik hizmet değil. Bazıları bunları eleştireceğine bunların yarısı kadar hizmet yapabiliyorlar mı onu düşünsünler

Kime hizmet bu? Tükiyeye mi hizmet? Diğer ülkelere mi hizmet.

Birilerinin türkçe öğremesi bu ülkeye hiç bişey kazandırmaz, ülkemizde nufus sıkıntısı, iş gücü sıkıntısı yok, hatta fazlası var.

O ülkelere de hiç faydası olmaz, türkçe türkiyeden başka yerde konuşulmaz -ki türkiyede bile yerel olark değişir. Öğrenseler bile türkçenin onlara hiç bir faydası dokunmaz.

Bu hizmet, fettoş mafyasına hizmettir.

Sitelerde Paylaş
Hakaten yiyen varsa tebrik etmek lazım. İyi yapmıştır...

Onlar enayileri sömürüyor, bırakında onlardan daha akıllı olanlar da onalrı enayi yerine koysun...

yanlış anlama ama insanlara verilen yemek onların gücünü azaltmaz aksine toplumda onlar hakkında iyi bir reklam olur. Zaten bu böyle olmasaydı cemaatin Türkiye'de ve dünyada bu kadar yayılması mümkün olmazdı. Siz bence kaval çalmaya devam edin adamlar atı almış Üsküdar'ı geçmiş bile siz hale yorum yapmaya devam edin.

Sitelerde Paylaş
Vallahi bence çok güzel bir hizmet bu bazı arkadaşların söylediği gibi 3-5 göstermelik hizmet değil. Bazıları bunları eleştireceğine bunların yarısı kadar hizmet yapabiliyorlar mı onu düşünsünler

tam olarak istedikleri bu.

evet evet, tamamen bu.

ulen akıl var mantık var?

kime ne faydası var nijeryalı çocuğun gülpembe söylemesinin?

demek hamsiler de sazanlar gibi kolay geliyorlarmış oltaya, yazık.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...