Jump to content

Gülen Okulları

Recommended Posts

Vallahi bence çok güzel bir hizmet bu bazı arkadaşların söylediği gibi 3-5 göstermelik hizmet değil. Bazıları bunları eleştireceğine bunların yarısı kadar hizmet yapabiliyorlar mı onu düşünsünler

evet göstermelik bunlar

eğitim dilinin ingilizce olduğu okullar bunlar

sömürgen bunlar

stvde maddiyatı aşşalayan sır kapıları izlettirip halkı sömüren yine bunlar

Sitelerde Paylaş
  • İleti 47
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Ne istiyosun anlamadım ki? -''bu adamalr bizi güzelce beceriyor, at gibi binip üsküdar turu yapıyor, siz neden yapmıyorsunuz'' mu diyorsun?

Artık diyorum bu saatten sonra harekete geçsende birşey yapamazsın.

tam olarak istedikleri bu.

evet evet, tamamen bu.

ulen akıl var mantık var?

kime ne faydası var nijeryalı çocuğun gülpembe söylemesinin?

demek hamsiler de sazanlar gibi kolay geliyorlarmış oltaya, yazık.

Senin kültürünü öğreniyor. Hiçbir faydası olmasın sadece bu bile yeter. Tabiki bence ileride Türkiye için büyük kazanımlar olacaktır. Tabiki senin dediğin gibi bu cemaat bu kadar nasıl büyüdü orası tartışılır bunlar bu kadar rahat okul nasıl açıyor orası da tartışılır fakat bunların bu Türkçe öğretmesi bence tartışılmaz. Çok büyük bir başarı. Bazıları sadece kime ne faydası var nijeryalı çocuğun gülpembe söylemesinin? desede ben büyük bir başarı olarak görüyorum. Gerisini teferruat olarak algılıyorum. Zaten benide ilgilendirmiyor.

tarihinde Hamsi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İkiyüzlü Fetullah Gülen legal Terör örgütünün kendisini şirin göstermek yaptığı bi uygalama Türkçe olimpiyatları apaçık bir kültürel emperyalizm ayrıca sen kendi ülkende ne yapıyosun doğuda hatta batıda yüzlerce okul lojmansız bazılarında su bile yok 3 kuraşa öğretmenler çalıştırılıyor Fetullahın okullarında ise zengin çocukları devşiriliyor zenginlik ve lüks var çok yazık...

Sitelerde Paylaş

Ben şahsen bu örgütün hiçbir kaymağını yemedim...Bundan dolayı "kaymak" kelimesinin neye tekabül ettiğini bilemiyorum...Ama bunları sömürme fırsatı elime geçerse sömürmekten imtina etmem...Gariban halkın kurbanlarıyla, zekatlarıyla, yardımlarıyla semizleşen bu örgüt sadece zengin ve başarılı insanlara sahip çıkıyor!

Sitelerde Paylaş

Anlamakta zorlandığım husus şu. Fethullah gülen işbirlikçi ajan ve hainse, Bu ülkeye gönülden bağlı olanlar, BU ÜLKENİN GERÇEK SAHİPLERİ, neden bu milletle el ele verip onun yaptıklarının yarısını dahi yapamadılar. O Samimiyetsizliğine rağmen bu kadar iş becerdiyse, samimi olanlar neden hiçbirşey yapamadılar?

Sitelerde Paylaş
sungurcum feto milli menfaatleri falan düşünmüyor

onun sermayesi cahiller aptallar hainler

Fethullah gülenin niyetini nerden bşiliyorsun. İlhammı geldi dicem, Allaha inanmıyorsun, müslüman olduğu içinse zaten hain olamaz, eğer müslüman olduğu için hainse bütün ülke hain. Hain olduğu nerden belli, sebebini sole de bizde bilelim.

Sitelerde Paylaş
Fethullah gülenin niyetini nerden bşiliyorsun. İlhammı geldi dicem, Allaha inanmıyorsun, müslüman olduğu içinse zaten hain olamaz, eğer müslüman olduğu için hainse bütün ülke hain. Hain olduğu nerden belli, sebebini sole de bizde bilelim.

ben hain miyim sence peki??

Sitelerde Paylaş
ama müslümansa hain değildir dedin ondan sordum :cray:

sen onu müslümanlığı için mahkum ettiğinden oyle dedim. Ona yapılan bütün ağır eleştiriler müslüman olduğu için. aksi takdirde dedim ya bana bir tane geçerli sebep söyle yaptığı hizmetlerin bu ülkeye ihanet içerdiğine dair.

Sitelerde Paylaş
Nur Cemaati okulları Türkçe öğretiyor diye iddia ediliyor. Türkçe olimpiyatları da buna kanıt olarak gösteriliyor fakat olimpiyatlara gelen öğrencilerin misafir oldukları ailelerle hiç bir şekilde anlaşamadıkları gerçeği var...Cemaat yabancı öğrencileri misafir verdiği aileleri çocukların Türkçe bilmediği konusunda uyarıyor...Bizzat şahit oldum...Demek ki çocuklar sadece okuyacakları şiir ve şarkıyı ezberliyor ve sahne de söyleyeceği sözleri....

şaka mısın sen...

türkiyede ingilizce ilkokulda verilmeye başlanır...neden...altyapıyı oluşturmak için...

daha ilköğretim sewiyesinde bunlar...Türkiyede ilköğretim sewiyesinde hangi çocuk İngilizceyi şakır şakır konuşuyor söylermisin...Alt yapısını alıyor sonra kendini geliştiriyor kurslarla , başka ülkelerde dil eğitimi alarak...

aynı şey Türkçe içinde geçerlidir...

anlayacaksınız az kaldı az...

saygılar...

Sitelerde Paylaş
fetonun yurt dışındaki okullarında türkce secmeli derstir. egitim dili ingilizce ve o ülkenin resmi dilidir.egitimden cok hangi ülkedeyse o ülkede abd ye ve cıkarlarına en iyi hizmeti yaparlar. (rusyada bu yüzden kapatıldı ve bazı ülkelerde gözetim altındadır) ögrencileri o ülkenin en üst tabakasından secerler.bakmayın siz onların mazlum ,fakır,yardım edebiyatına. türkiyedekide sadece kendi propakandalarıdır. göz boyamadan başka bir şey degildir. nedeni akp hükümetinin ve akp li beladiyelerinin verdigi tam destekten bellıdir. türkce dili olımpiyatıymış hikayee. ıngilizcenın bir dünya dili oldugunu tüm dünya biliyor,biliyorda böyle bir olimpiyat varmı varda benmi duymadım. adamlar kendi pisliklerıni örtmek icin kim bilir daha ne değerlerimizin arkasına saklanacaklar.cünkü onların gad lar büyüktü,ve her şeye gücü yetendir,onların gad ları ABD dir......

ağzı olan konuşuyor ne konuşuyor belli değil... aciz insan

gelişmelerden fikrin yoqsa al oku...

Davayı kazanan Petersburg'daki Türk koleji eğitime yeniden başlıyor >> http://www.zaman.com.tr/haber.do?haberno=710021

Türk kolejine Rusya'dan şeref madalyası >> http://www.zaman.com.tr/haber.do?haberno=8...B206B6F6C656A69

Rus-Türk koleji, genç çevrecileri buluşturdu>> http://www.zaman.com.tr/haber.do?haberno=8...B206B6F6C656A69

Rusya'dan Türk öğretmene eğitim 'oscar'ı >> http://www.zaman.com.tr/haber.do?haberno=7...B206B6F6C656A69

saygılar...

tarihinde ReaL tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
tam olarak istedikleri bu.

evet evet, tamamen bu.

ulen akıl var mantık var?

kime ne faydası var nijeryalı çocuğun gülpembe söylemesinin?

demek hamsiler de sazanlar gibi kolay geliyorlarmış oltaya, yazık.

murdedd 9 bini aşan iletin var ama adam akıllı bir cümlen yoq... sadece yazmak ve ileti sayını arttırmak için mi yazıyorsun...

senin maksadını çözemedim gitti... her konuda mutlaka bi fikrin var bilgin olmasada :D

saygılar...

Sitelerde Paylaş
sen onu müslümanlığı için mahkum ettiğinden oyle dedim. Ona yapılan bütün ağır eleştiriler müslüman olduğu için. aksi takdirde dedim ya bana bir tane geçerli sebep söyle yaptığı hizmetlerin bu ülkeye ihanet içerdiğine dair.

amerikaya gebe olması yeterli değil mi sungur??

Sitelerde Paylaş
şaka mısın sen...

türkiyede ingilizce ilkokulda verilmeye başlanır...neden...altyapıyı oluşturmak için...

daha ilköğretim sewiyesinde bunlar...Türkiyede ilköğretim sewiyesinde hangi çocuk İngilizceyi şakır şakır konuşuyor söylermisin...Alt yapısını alıyor sonra kendini geliştiriyor kurslarla , başka ülkelerde dil eğitimi alarak...

aynı şey Türkçe içinde geçerlidir...

anlayacaksınız az kaldı az...

saygılar...

Türkiye'de İngilizce felan verildiği yok...Sadece müfredatta İngilizce dersleri var fakat insanların İngilizceyi öğrenmesine yönelik değil, sadece laf olsun diye var ve hiç kimse çocuğumuz İngilizce öğreniyor diye propoganda yapmıyor. Güen okullarının ise yabancılara Türkçe öğrettiği iddia ediliyor. Aradaki fark bu. Kimseye Türkçe öğretildiği yok bence...Bir de bunlar özel okul, eğitimin daha verimli olması lazım...Türkiye'de bazı özel okullarda çocuklar İngilizceyi öğreniyorlar...

Gülen okullarında Türkçe dersi vardır fakat Türkçe öğretilmiyor derseniz, "eyvallah" derim...Eğitim dili İngilizcedir eminimki Gülen okullarında...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...