Jump to content

Anibal 40 yıllık kabe imamını Türk yaptı :)

Recommended Posts

anibal

Bugün, 10:41

İleti #109

Advanced Member

Grup: Bilim Forumu Moderatör Grubu

Üye No: 146

>>> bu arada bahsettiğin ü harflerini okuyan kisi imzamdaki kabe imamı 20 senedir suadis..

Türklerden başka hiç kimse, kuran okurken "ü" sesi çıkarmaz. Senin kabe imamın bir türk ise, onu bilmem.. Ve arapçada ü sesi yoktur, olmadığı içinde çıkaranda yoktur.. Allahüekber değil, allahuekber yani.. Gulhüvallahü değil, Gulhuvallahu yani..

Daha sen bunu bile bilmeyecek kadar cahilin birisin kahhar, git bunları öğren, ondan sonra gel yanıma.

mesele anibalin arapçada ü diye bi seslendirme yoktur diye sallamasından başmadı arapçayı iyi bildiğini iddaa ederek..ona link verdim kabe imamı sudaisten yasin suresinin 4 yada 5.ci ayetinde ne okuyor dedim..demekki o arap değil türkmüş dedi :)))))))

isteyen dinler imzamda sudais hzleri

tarihinde Kahharulazam tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 57
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

>>> arkadaşım anlamadığınız nokta ben sizin gibi bilmediğim konuda sıkmam örneğin arapça feraiz ilmi gibi..

Valla tam tersini yapıyorsun, sıkıyorsun işte sadece..

Biz arapça biliyoruz, feraiz ilminide.. Bunları bilmeyen sensin sadece.. Hiç bir halt bilmeyen zavvalı cahilin biridir..

Ha, kas gevşetici loka anestezik filan lazımmı, kapak kesin fazla derine kaçtı ki bir yerlerinden, hala gösteremedin..

arapçada biliyormuş onunla bu başlık altında arapça konusucaz şahitsiniz forum : S

Sitelerde Paylaş
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

kabe imamı türkmüymüş anibal diyorsa dogrudur

giresunluymuş göreleden : S

ve sevaaaün aleyhim e enzertehum em lem tunzirhüm la yuminun

Sitelerde Paylaş
>>> arkadaşım anlamadığınız nokta ben sizin gibi bilmediğim konuda sıkmam örneğin arapça feraiz ilmi gibi..

Biz arapça biliyoruz, feraiz ilminide.. Bunları bilmeyen sensin sadece.. Hiç bir halt bilmeyen zavvalı cahilin biridir..

Ha, kas gevşetici loka anestezik filan lazımmı, kapak kesin fazla derine kaçtı ki bir yerlerinden, hala gösteremedin..

arapçada biliyormuş onunla bu başlık altında arapça konusucaz şahitsiniz forum : S

Böyle abuk sabuk laflar ediyorsunuz, ondan sonra adam size süper zenciyi yollayınca da bir ton laf ediyorsunuz..

Ne kadar cıvıksın..

Başlığın Tavanarası'na alınıp alınmayacağına Anibal karar versin.

Sitelerde Paylaş
Böyle abuk sabuk laflar ediyorsunuz, ondan sonra adam size süper zenciyi yollayınca da bir ton laf ediyorsunuz..

Ne kadar cıvıksın..

Başlığın Tavanarası'na alınıp alınmayacağına Anibal karar versin.

yoo arapça konusucaz onunla almasın bence :) masus açtım insan bi araştırır diye

Sitelerde Paylaş

sevgili kahhar

daha öncede dediğim gibi çok değiştiniz agresifleştiniz hatta edebinizi yitirdiniz

burası size yaramadı galiba artık açıkça küfür dahi etmeye başladınız

neyse konuya gelelim

hani kuran p açık bir kitap idi

hani anlaşılsın diye ap açık ve arapça olarak indirilmişti

şimdi ise bazı ilimler olmadan anlaaşılamaz diyorsunuz

tanrınız öyle demiyor ancak

bu kırmızılı yer sizin aslında bilinç altınızdaki yüzünüzdür

fikirsel olarak yenemediğiniz her noktada insanlara hakaret etmenizi anlıyorum

çünkü tanrınızda sizin gibi muhterem

eli kurusun der

kahrolası nasılda düşündü ölçtü biçti der

sizde sıkıştığınız zaman tanrınızın sünnetini eda eder hakaret edersiniz

sizi ve islamın gerçek yüzünü tanıdıkça yaşasın ateizm diyorum

sevgili kahhar

bana muhammedin yaşadığını ve allah adlı bir tanrının var olup muhammedi seçtiğine dair kanıt getirin

ancak bunu yaparken güncel bilimden delil getirin

efsaneler masallar kitabı çelişkili kuranı delil getirmeyin

Sitelerde Paylaş

UOTE(anibal @ Jun 8 2009, 13:29)

Kahhar senin yirmi yıllık kabe imamın arapça bilmiyorsa, benim kabahatim ne?

Standart&Klasik arapçada üç adet sesli vardır : æ,u ve i. " Æ " bu ses ne Türkçede ki A'dır ne de E. "A" ile "E" arasında çıkarılan bir sestir. Ü, A gibi sesliler arapçada bulunmaz..

Anibal :

Eğer merak ediyorsan:

1-) Kur'an Okumaya Giriş (Önsöz) Dr. Tayyar Altıkulaç..

2-) Cezeri İlaveli Karabaş Tecvidi, Dr. Necati Tetik

3-) Arapça Dil Bilgisi, Dr. Mehmed Maksudoğlu,

4-) İbn Cezeri ve Tayyibetü'n-Neşr, Dr. Ali Osman Yüksel

5-) Tecvid İlmi, Dr. Sıtkı Gülle

Buyur aç oku kendin gör.. diyanet işler başkanı bile düneminde bunu söylerken senin kabe imamının bilmiyor olması normal, çünkü, mülsüman cahil demektir zaten..

Senin yalan yanlış şeylerinin nesini trercüme edeyim? Daha arapçada olmayan seslillerle bir şeyler yazmışsın, neyine senin arapça? Hadeee, anca varırsın..

:))))))))))

Sitelerde Paylaş
sen sus anibal gelsin önce :) bi edepsizlik küfür falan yok

sevgili kahhar

39 yaşımdayım nerede susup nerede konuşacağımı ve kime neyi nerede ne zaman yapıştıracağımı çok iyi bilirim

yazık ettiniz zaten üç paralık dininizi bu şekilde promosyona sokup bedava yaptınız

neyse anibal geldiğinde size gerekli cevabı verir

vermesinede gerek yok sizinde ne olduğunuz belli oldu muhterem

Sitelerde Paylaş

sevgili kahhar

39 yaşımdayım nerede susup nerede konuşacağımı ve kime neyi nerede ne zaman yapıştıracağımı çok iyi bilirim

yazık ettiniz zaten üç paralık dininizi bu şekilde promosyona sokup bedava yaptınız

neyse anibal geldiğinde size gerekli cevabı verir

vermesinede gerek yok sizinde ne olduğunuz belli oldu muhterem

anibal burada zaten cvp verecek durumda değil ,bi edepsizlik yok yaşınada saygım var hemşerim :)

anlaştıkmı

Sitelerde Paylaş
Abicim böyle yapıp yapıp sonra "Bu zenci nerden çıktı, niye bana böyle şeyler yapıyor?" diye ağlamayın. Hakettin sen kahkah...

oo arap tarihi uzmanı gelmiş :) buyur seninde fikrini alalım ü seslendirmesi varmıdır bilge..yoksa kabe imamı rakıyı fazlamı kacırmıs

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...